Festina Trend Mademoiselle 20217/1
4 190 Kč 2 590 Kč
+ doprava zdarma

Dámské hodinky značky Festina si můžete díky jejich krásnému designu vzít na běžné denní nošení, ale bez obav i do společnosti. Stříbrný ciferník zdobí zlacené ručky a indexy. Tato kombinace barev se opakuje i na ocelovém řemínku. Hodinky jsou vhodné téměř k jakémukoli oblečení.

Festina Klasik 16479/3
2 390 Kč 1 490 Kč

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny ženy vyznávající klasiku. Menší bílý ciferník zdobí zlaté ručičky, které dokonale ladí s pozlaceným ocelovým pouzdrem. Zaujmou i výrazné kontrastní číslice, které zajišťují dobrou čitelnost času.

Festina Trend Mademoiselle 20216/2
3 890 Kč 2 400 Kč
+ doprava zdarma

Ať už obléknete letní šaty nebo roztrhané džíny, s hodinkami Festina nikdy nešlápnete vedle. Jejich tmavý ciferník zaujme na první pohled bronzovými ručičkami, indexy a výraznou dvanáctkou, které dodávají tomuto modelu šmrnc.

Festina Trend Mademoiselle 20217/2
4 190 Kč 2 290 Kč
+ doprava zdarma

Ať už obléknete letní šaty nebo roztrhané džíny, s hodinkami Festina nikdy nešlápnete vedle. Jejich stříbrný ciferník zaujme na první pohled bronzovými ručičkami, indexy a výraznou dvanáctkou, které dodávají tomuto modelu šmrnc.

Festina Boyfriend 20208/2
3 590 Kč 1 790 Kč

Ať už vyrazíte do divadla nebo s kamarádkami do kina, s hodinkami značky Festina na zápěstí budete vždy trendy. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled bronzovými indexy osazenými čirými krystaly i bronzovými luminiscenčními ručičkami, díky kterým dobře uvidíte na aktuální čas.

Festina Klasik 6833/2 SLIM
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Klasické pánské hodinky Festina s dobře čitelným ciferníkem vám skvěle padnou jak ke košili, tak k obleku nebo jednoduchému svetru. Hodinky mají datumovku a stříbrné indexy na ciferníku.

Festina Boyfriend 20208/1
3 590 Kč 1 790 Kč
- 50 %

Akce

Model hodinek z dílny značky Festina překvapí krásným provedením a nápaditostí. Jedná se o stylový kousek, který má přehledný stříbrný ciferník s výraznými růžově zlacenými indexy, na kterých byly použity i skleněné kamínky, které vytváří překrásný efekt.

Festina Chrono 16838/2
4 390 Kč 2 499 Kč
+ doprava zdarma

Sportovní pánské hodinky Festina s dobře čitelným ciferníkem jsou ideálním doplňkem nejen na sportování, ale i do společnosti. Hodinky jsou v černo stříbrné kombinaci a disponují stopkami.

Festina Klasik 6833/1 SLIM
2 590 Kč 1 290 Kč

Klasické pánské hodinky Festina s dobře čitelným ciferníkem vám skvěle padnou jak ke košili, tak k obleku nebo jednoduchému svetru. Hodinky mají datumovku a stříbrné indexy na ciferníku.

Festina Chrono Bike Limited Edition 2019 20453/1
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Festina představuje limitovanou edici hodinek z kolekce Chrono Bike 2019. Tento dárkový set je perfektním dárkem pro všechny muže s vytříbeným vkusem.  Černý ciferník zaujme výraznými žlutými detaily, luminiscenčními ručičkami s indexy a třemi chronografy s funkcí stopek s dobou chodu až 60 minut.

Festina Boyfriend 20401/4
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Na první pohled vás rozhodně upoutá perleťový ciferník, jenž zdobí tři chronografy, zlacené luminiscenční ručičky a indexy v podobě třpytivých kamínků.

Festina Trend 16716/1
2 990 Kč 2 380 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Festina si oblíbily miliony dam po celém světě pro jejich schopnost dodat každému outfitu ten správný šmrnc. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí celostříbrný kousek z dílny této tradiční značky.

Festina Boyfriend 20373/2
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Také při volbě doplňků ráda sázíte na kvalitní a nadčasové kousky? Pak jsou pro vás dámské hodinky z dílny značky Festina jako stvořené. Na první pohled vás okouzlí temně šedý ciferník se zlacenými ručičkami a jednoduchými indexy.

Festina Trend Mademoiselle 20420/1
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Stylové, elegantní a jednoduše neodolatelné – přesně takové jsou hodinky z dílny oblíbené značky Festina. Perleťový ciferník hrající všemi barvami duhy zdobí jemné bronzové ručičky, indexy a čtyři číslice.

Festina Sport 6844/4
4 690 Kč
+ doprava zdarma

Pánské elegantní hodinky Festina z řady Sport v celoocelovém provedení. Na ciferníku pod minerálním sklíčkem najdete datumovku a ukazatel dne v týdnu, vnitřní lunetu a chronografy stopek. Hodinky mají vodotěsnost vhodnou i pro plavání.

Festina Chrono Sport 20271/5
4 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Žádný moderní muž se neobejde bez stylových doplňků. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Festina. Jejich tmavě modrý ciferník s vertikálním vzorem disponuje třemi chronografy s funkcí stopek, nechybí ani nezbytná datumovka.

Festina Timeless Chronograph 20377/4
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky Festina si oblíbí všichni páni se zálibou v moderních doplňcích.  Černý ciferník zdobí tři modré chronografy s funkcí stopek a 24h subciferníčkem. Nechybí ani užitečná datumovka a luminiscenční ručičky s indexy.  Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním koženým řemínkem v hnědém provedení.

Festina Klasik 16892/1
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Módní pánské hodinky Festina s ocelovým pouzdrem a koženým řemínkem se hodí pro muže s vytříbeným vkusem. Na ciferníku najdete datumovku a 24 hodinový ciferník. Hodinky jsou vhodné pro běžné denní nošení i do společnosti.

Festina Prestige 20360/2
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky Prestige z dílny oblíbené značky Festina jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v luxusu. Jejich ciferník s horizontálním vzorem zaujme na první pohled luminiscenčními ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času i za zhoršené viditelnosti.

Festina Swarovski 20386/2
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk.

Festina Retro 20277/3
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky jsou neodmyslitenou součástí outfitu každého moderního gentlemana. Nezapomínejte na tento nezbytný doplněk ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny tradiční značky Festina.

Festina Trend Mademoiselle 16958/1
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Dámské hodinky Festina jsou univerzálním kouskem, který si můžete bez obav vzít k formálnímu i volnočasovému outfitu. Na první pohled vás upoutá jejich celostříbrné provedení i vysoce kvalitní jemně proplétaný ocelový tah. Ciferník sází na klasický styl s jemnými ručičkami i indexy.

Festina Boyfriend 20417/1
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Na první pohled vás rozhodně upoutá růžově zlacený ciferník, jenž je zdoben třemi chronografy s datumovkou, ukazatelem dne v týdnu a 24h ciferníčkem.

Festina Boyfriend 20477/2
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Také při volbě doplňků ráda sázíte na kvalitní a nadčasové kousky? Pak jsou pro vás dámské hodinky z dílny značky Festina jako stvořené. Na první pohled vás okouzlí kombinace černého ciferníku s růžovým provedením pouzdra a tahu, které vytváří přímo kouzelný dojem.

Festina Multifunction Retro 16573/3
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny oblíbené značky Festina si na první pohled oblíbí všichni pánové se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník zaujme dvěma designově řešenými chronografy s funkcí data a 24 hodinového času, díky luminiscenčním ručičkám navíc perfektně uvidíte na aktuální čas.

Festina Boyfriend 20415/1
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Na první pohled vás rozhodně upoutá stříbrný ciferník, jenž je zdoben třemi chronografy s datumovkou, ukazatelem dne v týdnu a 24h ciferníčkem.

Festina Classic Bracelet 20357/D
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už si obléknete oblek šitý na míru nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Festina váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zdobí luminiscenční ručičky a výrazné číslice v bronzové barvě, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Festina Classic Strap Titanium 20469/3
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, co si potrpí na klasické doplňky. Černý ciferník v klasickém stylu zdobí číselné indexy s luminiscenčními ručičkami. Nechybí ani užitečná datumovka na pozici šesti hodin.

Festina Boyfriend 20475/4
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Také při volbě doplňků ráda sázíte na kvalitní a nadčasové kousky? Pak jsou pro vás dámské hodinky z dílny značky Festina jako stvořené. Na první pohled vás okouzlí černý ciferník se stříbrnými ručičkami a jednoduchými indexy.

Festina Retro 6857/A
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Festina si zamilují všichni pánové se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich černý ciferník zaujme vzorem, který vytváří zajímavý efekt. Upoutá i samostatný ciferníček, ve kterém obíhá vteřinová ručička. Nechybí datumovka na pozici 6.

Festina Classic Bracelet 20425/3
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky Festina si oblíbí všichni páni, se zálibou v kvalitních a zároveň stylových doplňcích. Černý ciferník zdobí klasické indexy s luminiscenčními ručičkami. Nechybí ani užitečná datumovka na neobvyklé pozici šesti hodin.

Festina Boyfriend 20371/4
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Také při volbě doplňků ráda sázíte na kvalitní a nadčasové kousky? Pak jsou pro vás dámské hodinky z dílny značky Festina jako stvořené. Na první pohled vás okouzlí tmavě šedý ciferník se stříbrnými ručičkami a jednoduchými indexy.

Festina Boyfriend 20371/1
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Také při volbě doplňků ráda vsázíte na kvalitní a nadčasové kousky? Pak jsou pro vás dámské hodinky z dílny značky Festina jako stvořené. Na první pohled vás okouzlí bílý ciferník se stříbrnými ručičkami a jednoduchými indexy.

Festina Classic Bracelet 20437/3
2 090 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky Festina si oblíbí všichni páni, se zálibou v kvalitních a zároveň stylových doplňcích. Modrý ciferník zdobí číselné indexy s luminiscenčními ručičkami. Nechybí ani užitečná datumovka na standardní pozici tří hodin. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli.

Festina Trend Mademoiselle 16954/1
2 390 Kč 1 820 Kč

Váš outfit si zaslouží doplnit kouskem, který zvýrazní vaši ženskost. Například dámskými hodinkami Festina v něžných barvách. Na zápěstí se připínají bílým koženým řemínkem, zaujme i kombinace světlého ciferníku s ručičkami a indexy v barvě růžového zlata.

Festina Swarovski 20379/1
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk.

Festina Swarovski 20331/2
3 390 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami temně modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk.

Festina Swarovski 20382/2
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami krystalů Swarovski v odstínu Crystal AB, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk.

Festina Chrono Bike Limited Edition 20470/1
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Festina představuje limitovanou edici hodinek z kolekce Chrono Bike 2019. Tento dárkový set je perfektním dárkem pro všechny muže s vytříbeným vkusem. Černý ciferník zaujme luminiscenčními ručičkami s indexy a třemi chronografy s funkcí stopek s dobou chodu až 60 minut.

Festina Prestige Chronograph 20441/1
7 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte stylové a zároveň velmi kvalitní hodinky, pak si dopřejte tyto pánské hodinky Festina. Zlatý ciferník zdobí tři chronografy s funkcí stopek a 24h subciferníčkem. Nechybí ani užitečná datumovka a luminiscenční ručičky s indexy.

Festina Chrono Bike Special Edition + náhradní řemínek 20329/1
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dech se krátí, srdce bije jako o život a nohy už pomalu přestávají sloužit. Vy se ale nevzdáváte a šlapete dál. Víte totiž, že váš čas, který vám ukážou vaše hodinky Festina, bude zase o něco lepší, než minule.

Festina Boyfriend Diamond 20397/1
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Na první pohled vás rozhodně upoutá perleťový ciferník, jenž zdobí tři chronografy, luminiscenční ručičky s indexy a diamant na pozici 12 hodin.

Festina Prestige 20269/3
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Festina si na první pohled zamilují všichni pánové se zálibou v luxusních doplňcích. Jejich tmavý ciferník zdobí dva chronografy s funkcí stopek, nechybí ani stylově řešená datumovka.

Festina Swarovski 20334/2
2 590 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Festina jsou jako stvořené pro všechny dámy, které jsou rády středem pozornosti. Jejich ciferník je pokrytý stovkami tmavě modrých krystalů Swarovski, které se při každém vašem pohybu oslnivě zatřpytí. Díky tomu už nebudete muset řešit žádný jiný šperk.

Festina The Originals 20367/1
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Festina z kolekce The Originals jsou jako stvořené pro doladění vašeho volnočasového nebo sportovního outfitu. Jejich černý ciferník s horizontálním vzorem zaujme na první pohled třemi subciferníčky s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani datumovka mezi pozicemi 4 a 5.

Festina Trend 16716/3
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny oblíbené značky Festina doslova nadchnou každou moderní ženu se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich růžově zlatý ciferník zaujme na první pohled výraznými římskými číslicemi, které celku dodávají nádech nostalgie.

Festina Boyfriend Diamond 20397/3
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální kostýmek nebo něco pohodlnějšího, s hodinkami z dílny značky Festina budete vždy dokonalá. Jejich metalicky starorůžový ciferník zaujme luminiscenčními ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Festina Chrono Sport 16759/3
4 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už si obléknete precizně vyžehlenou košili nebo zmačkané a roztrhané džíny, s hodinkami Festina na zápěstí nikdy nešlápnete vedle. Jejich tmavě modrý ciferník zdobí výrazné ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru