Fossil Minimalist FS5305
3 690 Kč 2 518 Kč

Ať už si obléknete své oblíbené volnočasové tričko nebo oblek, hodinky z dílny značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Fossil Neutra FS5380
3 876 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Slušivé pánské hodinky značky Fossil se hodí pro všechny muže se zálibou ve stylových doplňcích. Na velkém světlém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Fossil Riley ES3203

Fossil Riley ES3203

Hodnocení: 5
4 490 Kč 3 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každá žena by si měla jednou za čas dopřát svoji dávku luxusu. Nezanedbávejte se v tomto směru ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Fossil. Jejich celozlaté provedení vypadá jednoduše dokonale a na zápěstí je nepřehlédnutelné.

Fossil FB-01 FS5652
3 968 Kč

Hodinky z dílny značky Fossil si zamiluje každý muž, který si potrpí na kvalitní doplňky v klasickém stylu. Na první pohled každého jistě zaujme černý ciferník zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčními proužky. Samozřejmostí je také datumovka s lupou na třetí pozici.

Fossil Carlie ES4432
3 162 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Půvabné hodinky Carlie od značky Fossil si zamiluje každá žena, která má ráda jemný a decentní design. Do ocelového pouzdra je vsazen perleťový ciferník, jenž je díky výrazným indexům a luminiscenčním ručičkám velice dobře čitelný.

Fossil FB-01 FS5657
3 968 Kč

Hodinky z dílny značky Fossil si zamiluje každý muž, které si potrpí na kvalitní doplňky v klasickém stylu. Na první pohled každého jistě zaujme černý ciferník zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčními proužky. Samozřejmostí je také datumovka s lupou.

Fossil Grant FS4735
3 764 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Máte v oblibě výrazné doplňky v klasickém stylu? Pak si zamilujete hodinky Grant od oblíbené značky Fossil. Jejich světlý ciferník obsahuje tři chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času. Výrazné římské číslice a luminiscenční ručičky zajišťují velice dobrou čitelnost.

Fossil Jacqueline ES 3545
4 640 Kč 2 620 Kč

Hodinky z dílny značky Fossil dokonale doplní téměř každý váš outfit. Jejich celostříbrné provedení vypadá neskutečně elegantně, k tomu ještě přispívá osazení pouzdra i tahu třpytivými čirými krystaly. Stříbrný ciferník s jemným vzorem lemují stříbrné indexy a rozhodně potěší i okénko datumovky.

Fossil Jacqueline ES3988
3 690 Kč 2 423 Kč

Hledáte šperk, kterým byste mohla doplnit každý svůj outfit? Tím pravým jsou hodinky značky Fossil.  Krémový ciferník zdobí zlacené ručičky, elegantní modrá vteřinovka a nechybí ani užitečná datumovka na pozici šesti hodin.

Fossil Lyric ES4712
3 880 Kč 2 573 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Lyric z dílny značky Fossil si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich stříbrný ciferník lemují římské číslice, které celku dodávají punc tolik oblíbeného retro designu. Vaší pozornosti neuniknou ani třpytivé čiré krystaly na lunetě pouzdra.

Fossil Machine FS4552
5 406 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Fossil je zárukou vysoké kvality a elegantního designu. Na první pohled upoutá kompletně černé provedení ocelového pouzdra a tahu. Ciferník disponuje třemi decentními chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času. Nezbytnou součástí je také užitečná datumovka.

Fossil Machine FS4656
5 090 Kč

Značka Fossil je zárukou vysoké kvality a elegantního designu. Na první pohled upoutá masivní ocelové pouzdro s černým PVD povlakem, do něhož je vsazen tmavý ciferník, jenž disponuje třemi decentními chronografy s funkcí stopek a ukazatele 24 hodinového času.

Fossil Neutra FS5512
4 590 Kč 2 649 Kč

Slušivé pánské hodinky značky Fossil se hodí pro všechny muže se zálibou ve stylových doplňcích. Na velkém šedém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek a ukazatel 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Fossil Tailor ES3713
4 490 Kč 3 058 Kč

Hodinky z dílny značky Fossil jsou tím pravým pro všechny dámy se zálibou ve stylových doplňcích. Ciferník v barvě růžového zlata s jemným vzorem zdobí dva multifunkční ciferníčky s ukazatelem aktuálního data a dne v týdnu, zaujmou i lehce vystupující kovové indexy a luminiscenční ručičky.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.