Gant pánské hodinky GT006026-50%
3 614 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské klasické hodinky značky Gant s černým ciferníkem.

Gant pánské hodinky W108415-49%
4 134 Kč 2 069 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské hodinky značky Gant s metalickým ciferníkem.

Gant pánské hodinky GT023003-49%
4 394 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské hodinky značky Gant s texturovaným řemínkem.

Gant Brookville GT025005
4 190 Kč 1 490 Kč

Nebojte se barev a užívejte si letošní letní sezónu se stylovými hodinkami Gant na zápěstí. Jejich světlý ciferník sází na klasické provedení – zdobí ho jemné ručičky a číslice. Tradiční je i větší pouzdro z ušlechtilé oceli.

Gant Brookville GT025004
4 190 Kč 1 490 Kč

Nebojte se barev a užívejte si letošní letní sezónu se stylovými hodinkami Gant na zápěstí. Jejich světlý ciferník sází na klasické provedení – zdobí ho jemné ručičky a číslice. Tradiční je i větší pouzdro z ušlechtilé oceli.

Gant Blue Hill Lady GT008001
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny fashion značky Gant si na první pohled zamilují všechny moderní dámy se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich stříbrný ciferník zaujme třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času s designovými tyrkysovými ručičkami. Nechybí ani nezbytná datumovka.

Gant Pennington GT022005
1 790 Kč

S pánskými hodinkami Gant na zápěstí budete za všech okolností pravým gentlemanem. Jejich tmavě modrý ciferník zdobí jemné ručičky a indexy, nechybí ani datumovka. Vaší pozornosti rozhodně neunikne netypický chronograf s funkcí duálního času.

Gant Montauk W71302
1 738 Kč

Modní pánské hodinky značky Gant s velkým ciferníkem v klasickém stylu. Model je vybavený datumovkou, indexy v podobě arabských číslic, luminiscencí ruček, vodotěsností vhodnou i pro plavání a kvalitním koženým řemínkem. Hodinky jsou vhodné  na běžné denní nošení, ale i pro formální příležitosti.

Gant Chester GT026001
1 990 Kč

Jakmile vám jednou padne pohled na stylové hodinky značky Gant, už nikdy nebudete chtít nic jiného. Tmavý ciferník zdobí dlouhé stříbrné ručičky a indexy, nejvíce vás ale rozhodně zaujme netypický chronograf pro 24 hodinový čas, který vyplňuje celý střed ciferníku.

Gant Rockland W70212
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už obléknete precizně vyžehlenou košili nebo roztrhané džíny, hodinky z dílny fashion značky Gant budou vždy tím nejlepším doplňkem. Jejich šedý ciferník zdobí výrazné ručičky, indexy a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času za všech okolností.

Gant Brookville GT025002
1 490 Kč

Nebojte se barev a užívejte si letošní letní sezónu se stylovými hodinkami Gant na zápěstí. Jejich ciferník v zelené barvě zdobí jemné stříbrné ručičky, indexy a kontrastní oranžová vteřinovka. Zelenou barvou se pyšní také proplétaný kožený řemínek.

Gant L.A.S. W70453
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jakmile si na zápěstí připnete hodinky značky Gant, můžete si být jistý, že váš nový doplněk rozhodně nikdo nepřehlédne. Za svoji výjimečnost vděčí výraznému oranžovému ciferníku s výraznými stříbrnými ručičkami a indexy. Oranžovou barvou se pyšní také luneta s velkými číslicemi.

Gant Tilden GT024002
5 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny fashion značky Gant jsou dokonalým doplňkem pro každého moderního gentlemana. Jejich tmavý ciferník zdobí bronzové ručičky a indexy, které dokonale ladí s růžově pozlaceným pouzdrem z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli.

Gant Durham GT001002
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro oblek nebo roztrhané džíny s Converskami, hodinky z dílny značky Gant budou vždy tím nejlepším doplňkem. Jejich stříbrný ciferník zaujme na první pohled rafinovanými tmavě modrými detaily, a také chronografy s funkcí data, dne v týdnu a subciferníčku pro vteřinovou ručičku.

Gant Park Hill W108411
2 158 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský model hodinek od značky Gant. Model s tmavým ciferníkem, růžově zlaceným pouzdem a hnědým koženým řemínkem. Hodinky ocení každý moderní muž, ať už na běžné denní nošení, nebo do společnosti.

Gant Chester GT026005
1 890 Kč

Jakmile vám jednou padne pohled na stylové hodinky značky Gant, už nikdy nebudete chtít nic jiného. Černý ciferník zdobí dlouhé stříbrné ručičky a indexy a červené detaily, nejvíce vás ale rozhodně zaujme netypický chronograf pro 24 hodinový čas, který vyplňuje celý střed ciferníku.

Gant Milford W11004
3 297 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní pánský model hodinek Gant ve sportovním stylu, který je vybavený příjemným silikonovým řemínkem, díky kterému se příjemně nosí. Hodinky dále disponují žlutými detaily na ciferníku, stopkami, datumovkou a 24 hodinovým ciferníkem. Splňují tedy estetickou i praktickou funkci.

Gant Detroit GT034002
3 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Klasických doplňků není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí kvalitní pánské hodinky z dílny značky Gant. Jejich tmavě modrý ciferník sází na nadčasový design – zdobí ho úzké světlé ručičky, indexy a číslice, zaujmou i drobné hnědé číslice na místě indexů.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru