Počet nalezených produktů: 2

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Heisse & Söhne Executive 70019/01
5 490 Kč

4 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Povážlivě se vám rozrůstá sbírka hodinek a vy už pomalu nevíte, kam je ukládat? Pak je na čase pořídit si box na hodinky z díly prestižní značky Heisse & Söhne, do kterého můžete dát až pět hodinek.


Heisse & Söhne Executive 70019/03
6 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky jsou doplňkem, bez kterého si většina z nás neumí představit život. Pokud jste i vy vlastníkem několika stylových kousků, neměli byste zapomínat na jejich uložení. Tím pravým je luxusní box na hodinky z dílny značky Heisse & Söhne.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru