Just Cavalli Animal JC1L004M0055-37%
4 590 Kč 2 888 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

U dámského modelu hodinek Just Cavalli vás na první pohled uchvátí zvířecí vzor, který najdete na lunetě i ciferníku. Ten navazuje na část pouzdra, která osazená nádherně třpytivými skleněnými kamínky. Na zápěstí hodinky drží pomocí kvalitního ocelového tahu.

Just Cavalli Relaxed JC1G018L0015-36%
2 890 Kč 1 849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Just Cavalli ocení všichni pánové se zálibou v nadčasových doplňcích. Stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme jemným vzorem a špičatými luminiscenčními ručičkami, nechybí ani nezbytná datumovka.

Just Cavalli Rock JC1L003M0085
5 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úchvatné dámské hodinky značky Just Cavalli, které patří do řady Rock. A stejně jako roková hudba byla inspirována mnoha hudebními styly, tak i u hodinek v této řadě najdeme mnoho různých prvků, které přinášení povedený výsledek a originální design.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.