Just Cavalli Animal JC1L047L0035
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte originální hodinky a šperk zároveň, pak si dopřejte tento dámský model módní značky Just Cavalli z kolekce Animal. Růžově zlacený ciferník s motivem hadí kůže zdobí zlacené ručičky a logo značky. Hadí podobě neuniklo ani pouzdro, na které navazuje kožený řemínek s imitací hadí kůže.

Just Cavalli Animal JC1L004L0015
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

U dámského modelu hodinek Just Cavalli vás na první pohled uchvátí černý kožený řemínek v imitaci hadí kůže. Zvířecí vzor najdete na lunetě i ciferníku. Od sebe,  je odděluji část osazená nádherně třpytivými skleněnými kamínky.

Just Cavalli Animal JC1L004M0055
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

U dámského modelu hodinek Just Cavalli vás na první pohled uchvátí zvířecí vzor, který najdete na lunetě i ciferníku. Ten navazuje na část pouzdra, která osazená nádherně třpytivými skleněnými kamínky. Na zápěstí hodinky drží pomocí kvalitního ocelového tahu.

Just Cavalli Animal JC1L045M0055
3 338 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte originální hodinky a šperk zároveň, pak si dopřejte tento dámský model módní značky Just Cavalli z kolekce Animal. Stříbrný ciferník zdobí jedinečné vyobrazení hadí hlavy a logo značky. Ocelové pouzdro v kombinaci s netypickým tahem vytváří dokonalý celek.

Just Cavalli Animal JC1L047L0025
3 345 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte originální hodinky a šperk zároveň, pak si dopřejte tento dámský model módní značky Just Cavalli z kolekce Animal. Zlatý ciferník s motivem hadí kůže zdobí zlaté ručičky a logo značky. Hadí podobě neuniklo ani pouzdro, na které navazuje kožený řemínek s imitací hadí kůže.

Just Cavalli Animal JC1L047M0065
4 035 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte originální hodinky a šperk zároveň, pak si dopřejte tento dámský model módní značky Just Cavalli z kolekce Animal. Zlatý ciferník s motivem hadí kůže zdobí pouze ručičky a logo značky. Hadí podobě neuniklo ani pouzdro, na které navazuje ocelový tah s imitací hadí kůže.

Just Cavalli CFC JC1G012M0065
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský model, na které zaujme především černý ciferník s jemným vzorem a stříbrným názvem značky. Rozhodně si zamilujete i větší pouzdro a milánský tah, který se přizpůsobí obvodu zápěstí bez nutnosti zkracování. Vsaďte na nadčasový doplněk, který se jen tak neomrzí.

Just Cavalli CFC JC1L012M0075
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete pro pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny s pohodlným tričkem, s hodinkami Just Cavalli na zápěstí budete pokaždé neskutečně šik. Jejich světlý ciferník vás na první pohled zaujme jemným vzorem i černým názvem značky.

Just Cavalli Glam Chic JC1L001M0025
5 790 Kč
+ doprava zdarma

Jedinečný model dámských hodinek JC1L001M0025 světoznámé značky Just Cavalli, které vás ihned zaujmou svým jedinečným designem. Originální provedení v podobě zlatého hadího těla, které se obtočí kolem zápěstí.

Just Cavalli Logo JC1L006M0105
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Just Cavalli jsou perfektním doplňkem pro každou moderní ženu nebo dívku. Jejich růžově zlatý ciferník vás na první pohled upoutá třpytivým názvem značky, který se při každém vašem pohybu oslnivě zajiskří.

Just Cavalli Logo JC1L006M0125
4 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Just Cavalli jsou perfektním doplňkem pro každou moderní ženu nebo dívku. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled upoutá zlaceným logem značky a drobnými indexy. Pouzdro a tah z ušlechtilé oceli částečně opatřené zlacením dokážou skvěle podtrhnout vaše přirozené půvaby.

Just Cavalli Logo JC1L007M0065
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete pro pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny s pohodlným tričkem, s hodinkami Just Cavalli na zápěstí budete pokaždé neskutečně šik. Jejich zlatý ciferník vás na první pohled zaujme výrazným názvem značky i glitrovým pozadím, které se při každém vašemu pohybu oslnivě zatřpytí.

Just Cavalli Logo JC1L023L0045
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Just Cavalli dokážou dokonale podtrhnout ženkost každé slečny i dámy. Jejich stříbrný ciferník zaujme na první pohled růžově zlatým názvem značky, který dokonale ladí se stejně barveným pouzdrem zdobeným jemným vzorem.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru