Komono Mono KOM-W4304-37%
1 590 Kč 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořeny pro všechny, co se rádi zdobí stylovými doplňky. Na první pohled zaujme celočerné provedení, díky kterému se hodinky hodí téměř ke každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobře čitelný a je zdoben ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Walther Cognac KOM-W4001-38%
4 790 Kč 2 927 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Komono je proslulá módními kousky, které okouzlí na první pohled všechny milovníky nadčasového designu. Propadněte jí i vy a připněte si na zápěstí hodinky Komono z kolekce Walther.

Komono Estelle KOM-W2812-44%
2 090 Kč 1 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Estelle z dílny mladistvé značky Komono jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich bělostný ciferník působí velice čistým dojmem – zdobí ho jen uzoučké ručičky a indexy. Pouzdro je pozlacené růžovým zlatem, které celku dodává něžný vzhled.

Komono Harlow Cloud KOM-W4105
3 790 Kč 2 308 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové hodinky Komono s koženým řemínkem a ciferníkem v identickém designu bílé perleti. Ciferník chrání ocelové pouzdro opatřené růžovým zlacením. Stejnou povrchovou úpravu mají ručky a indexy. Typické provedení s rukopisem značky dodává hodinkám na zajímavosti a originalitě.

Komono Harlow KOM-W4110-37%
3 890 Kč 2 433 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zlaté doplňky snad nikdy nezklamou. Dokážou totiž dodat každému outfitu nádech luxusu. Obzvlášť, když se jedná o čím dál oblíbenější růžově zlatou variantu. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí hodinky Harlow z dílny mladistvé značky Komono.

Komono Mono KOM-W4307-37%
1 590 Kč 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořeny pro všechny ženy, co se rády zdobí stylovými doplňky. Na první pohled bezpochyby zaujme barevné provedení hodinek – odstín tmavě modré skvěle doplní každý volnočasový outfit. Ciferník je dobře čitelný a je zdoben ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2277
2 590 Kč 1 585 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Komono jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich bílý ciferník zdobí dobře čitelné ručičky a indexy, zajímavým prvkem je subciferníček, ve kterém samostatně obíhá vteřinová ručička.

Komono Lewis Estate KOM-W4077-37%
4 290 Kč 2 683 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylové hodinky Komono na první pohled upoutají bílým ciferníkem, na kterém se nachází stylová hodinová i minutová stupnice. Minimalistické provedení dodává hodinkám tu pravou šťávu. Hodinky skvěle doplní váš outfit a díky hladkým liniím na zápěstí vyniknou.

Komono Mono KOM-W4303-37%
1 590 Kč 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořeny pro všechny ženy, co se rády zdobí stylovými doplňky. Na první pohled bezpochyby zaujme barevné provedení hodinek – odstín světle oranžové rozzáří každý volnočasový outfit. Ciferník je dobře čitelný a je zdoben ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4306-37%
1 590 Kč 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořeny pro všechny ženy, co se rády zdobí stylovými doplňky. Na první pohled bezpochyby zaujme barevné provedení hodinek – odstín pastelově červené rozzáří každý volnočasový outfit. Ciferník je dobře čitelný a je zdoben ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4308-37%
1 590 Kč 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořeny pro všechny, co se rádi zdobí stylovými doplňky. Na první pohled zaujme celobílé provedení, díky kterému se hodinky hodí téměř ke každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobře čitelný a je zdoben ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Winston Double Subs KOM-W3053-37%
2 690 Kč 1 685 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Komono jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana, který si potrpí na stylové doplňky. Jejich bílý ciferník zdobí dobře čitelné ručičky a indexy, zajímavým prvkem jsou dva barevné subciferníčky, které poslouží jako vteřinovka a datumovka.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2275
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Komono jsou jako stvořené pro každého moderního gentlemana. Jejich čistě bílý ciferník zdobí dobře čitelné ručičky a indexy, zajímavým prvkem je subciferníček, ve kterém samostatně obíhá vteřinová ručička.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.