Lacoste Nikita 2000995
6 450 Kč 3 738 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské hodinky Lacoste jsou tím pravým pro všechny ženy se zálibou ve zlatých doplňcích. Jejich zlatý ciferník zdobí dlouhé indexy a ručičky, nechybí ani legendární logo ve tvaru krokodýla. Luxusním pozlacením se pyšní i pouzdro a propracovaný tah z ušlechtilé oceli.

Lacoste Nautical 2011030
5 390 Kč 3 503 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky francouzské značky Lacoste si zamilují všichni muži, kteří chtějí oživit svůj volnočasový outfit. Jako první vás rozhodně upoutá ciferník modré barvy, který v kombinaci s žlutými detaily vypadá naprosto perfektně.

Lacoste Capbreton 2010894-54%
8 550 Kč 3 878 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené fashion značky Lacoste jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasových doplňcích.

Lacoste Nikita 2001055-54%
6 790 Kč 3 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý doplněk, který doladí váš outfit k dokonalosti, to jsou dámské hodinky od módní značky Lacoste. Na stříbrném ciferníku určitě nepřehlédnete zlacené ručičky a logo značky.  Hodinky si na zápěstí připnete kvalitním tahem, který stejně jako pouzdro, je vyroben z ušlechtilé oceli.

Lacoste Parisienne 2001083
5 390 Kč 3 503 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete zdůraznit svoji ženskost a přirozené půvaby? Pak se ozdobte hodinkami z dílny fashion značky Lacoste. Stříbrný ciferník zaujme úzkými zlacenými ručičkami s indexy a nechybí ani legendární logo ve tvaru krokodýla.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.