Police PL14536JSB/02PA
5 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Se stylovými hodinkami značky Police si můžete být jistí, že budete středem pozornosti právě vy. Na první pohled vás zaujme černý ciferník se zlatými detaily, třemi chronografy a menším ciferníčkem, s kterým máte možnost nastavení duálního času, což z hodinek dělá praktického společníka i na cesty.

Police Armor PL14378JSTB/01
6 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální pánské hodinky značky Police pro všechny, kteří hledají stylový a moderní doplněk. Černo-bílý ciferník je zdoben třemi chronografy s funkcí data, ukazatele dne v týdnu a ukazatele 24 hodin. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli.

Police PL14693JSU/12
5 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte stylové hodinky, tak pánské hodinky značky Police jsou jasnou volbou. Na první pohled vás upoutá hnědý ciferník s chronografy, originálně řešenými indexy, které jsou zakomponované v chronografech a nechybí ani datumovka.

Police Luang PL16018JS/13M
8 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police jsou jako stvořeny pro muže, kteří si potrpí na stylové doplňky. Hodinky zaujmou na první pohled vzorovaným ciferníkem, na kterém se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek. Nechybí ani výrazné luminiscenční ručičky s indexy a originální datumovka.

Police Luang PL16018JSB/02P
8 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police jsou jako stvořeny pro muže, kteří si potrpí na stylové doplňky. Hodinky zaujmou na první pohled vzorovaným ciferníkem, na kterém se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek. Nechybí ani výrazné luminiscenční ručičky s indexy a originální datumovka.

Police Armor PL14378JSR/12P
4 260 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové pánsko hodinky Police jsou opravdovým skvostem! Kombinace hnědé a zlaté barvy působí luxusně, celek navíc ozvláštňují neobvykle velké číslice. Zajímavá je i volba spojení silikonového řemínku a ocelového pouzdra. V těchto hodinkách zazáříte při každé příležitosti.

Police Berkeley PL15402JSR/03
3 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police pro muže, kteří hledají ten pravý módní kousek do své sbírky. Modrý ciferník zdobí dva chronografy a růžově zlacené ručičky. Pouzdro je vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli a také růžově zlaceno. Hodinky si na zápěstí připnete pomocí koženého řemínku v modré barvě.

Police Cavern PL15396JSB/57M
4 260 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police pro muže, kteří hledají ten pravý módní kousek do své sbírky. Velmi nevšední ciferník zaujme snad každého. Pouzdo i tah jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli. Vsaďte na celočerný doplněk, který vás doprovodí na každém vašem kroku. PL15036JSUR/61.

Police GovernorPL14384JS/11
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pánské hodinky Police Governor skvěle ozdobí zápěstí každého moderního gentlemana. Moderní hnědé provedení s kvalitním ocelovým pouzdrem a koženým řemínkem se hodí k obleku i k oblečení pro volný čas.

Police PL15045JBCB02PB
2 740 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hledáte stylový doplněk? Pak jsou tyto hodinky značky Police tím pravým. Na první pohled vás upoutá černý ciferník, který je zdoben stříbrnými ručičkami, indexy a nechybí ani nezbytná datumovka. Na pozlacené pouzdro navazuje červený silikonový řemínek, který je velice lehký a pružný.

Police PL15328JSTB/02M
5 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police pro muže, kteří hledají stylový klasický kousek, pro běžné denní nošení. Na první pohled vás upoutá černý ciferník s třemi chronografy, nechybí datumovka a ukazatel dne v týdnu.  Na stříbrné ocelové pouzdro navazuje tah z kvalitní ušlechtilé oceli.

Police Reaper PL14385JSTR/62
3 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní hodinky značky Police vás ohromí na první pohled. Hodinky ihned zaujmou motivem lebky, která je vyobrazena na ciferníku. Nechybí ani luminiscenční ručičky a indexy.

Police Copperhead PL14374JS/03
5 020 Kč 4 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi originální doplňky s netypickým designem? Pak si rozhodně zamilujete pánské hodinky Police Copperhead. V levé části členitého ciferníku najdete netypické analogové hodiny, na pěti multifunkčních ciferníčcích si pak čas upřesníte. Hodinky stylově doplňují oranžové detaily.

Police Dalian PL15531JS/03MM
3 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police pro muže, kteří hledají ten pravý módní kousek do své sbírky. Modrý ciferník zdobí výrazné ručičky a zajímavě řešené zobrazení aktuálního data. Pouzdro je vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli.

Police Gifford PL15965JS/03M
4 980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police jsou jako stvořeny pro muže, kteří si potrpí na stylové doplňky. Hodinky zaujmou na první pohled vzorovaným ciferníkem, na kterém se vyjímají jednoduché ručičky s indexy spolu s netradičně pojatou datumovkou v podobě chronografu.

Police Kediri PL15995JSBLU/03
6 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police jsou jako stvořeny pro muže, kteří si potrpí na stylové doplňky. Hodinky zaujmou na první pohled originálním ciferníkem, na kterém se vyjímají tři chronografy s funkcí duálního času. Nechybí ani výrazné luminiscenční ručičky s indexy.

Police Montaria PL16027BS/04M
7 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní hodinky Police oslní svým třpytem každou ženu, která si libuje v originálních doplňcích. Hodinky jsou doslova celé posety blyštivými zirkony. Ciferník kromě toho zdobí symbol lebky a drobné ručičky. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z prvotřídní ušlechtilé oceli.

Police Patriot PL15305JS/02MM
3 270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Patriot od oblíbené značky Police upoutají každého muže, který dává přednost klasickému stylu. Černý minimalistický ciferník obsahuje pouze drobné ručičky, indexy a nezbytnou datumovku na šesté pozici. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z prvotřídní ušlechtilé oceli.

Police Patriot PL15967JSB/02AP
3 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Patriot od oblíbené značky Police upoutají každého muže, který dává přednost minimalistickému designu. Černý ciferník obsahuje pouze drobné ručičky, indexy. Pouzdro je vyrobeno z prvotřídní ušlechtilé oceli s černým PVD povlakem.

Police PL14832JSR/02
5 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální pánské hodinky značky Police pro všechny, kteří hledají stylový a moderní doplněk. Ciferník je zdoben třemi chronografy s datumovkou, ukazatelem dne v týdnu a 24h ciferníčkem. Pozlacené pouzdro je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli, na které navazuje hnědý řemínek z pravé kůže.

Police PL14835JSB/02
4 990 Kč 4 491 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální pánské hodinky značky Police zajistí, že budete středem pozornosti právě vy. Díky dvěma ciferníkům máte možnost nastavit si duální čas, což z hodinek dělá praktický doplněk i na cestách.  Nechybí ani nezbytná datumovka.

Police PL15132JSUBZ/12
4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte stylové hodinky, tak pánské hodinky značky Police jsou jasnou volbou. Na první pohled vás upoutá hnědý ciferník se třemi chronografy, originálně řešenými indexy a nechybí ani datumovka. Na pouzdro navazuje hnědý řemínek z pravé kůže.

Police Silfra PL16021JS/04MM
4 530 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Police si oblíbí muži, kteří jdou s dobou a potrpí si na doplňky vysoké kvality. Ciferník nenechá nikoho bez povšimnutí, zdobí ho totiž tři subciferníky, které slouží k měření duálního času. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli.

Police Vesterbro PL15411JSBN/12
4 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální pánské hodinky značky Police pro všechny, kteří hledají stylový a moderní doplněk. Hnědý ciferník, s třemi chronografy, nenechá nikoho bez povšimnutí. Nechybí ani luminiscence ručiček i indexů. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.