Počet nalezených produktů: 4

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Rainbow of colors Black AV45SsM-RL-black
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ciferník hodinek z dílny značky Rainbow e-motion of colors většinou hýří všemi barvami. I v jejích kolekcích ale najdete kousek, který si oblíbí dámy se zálibou ve střízlivějších doplňcích.


Rainbow of colors Classic AV45SsM-MBS-cl
3 980 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

U většiny hodinek nebývá ciferník tím nejvýraznějším. Spíše se sází na ozdobné pouzdro nebo netradiční barevné kombinace. U hodinek Classic značky Rainbow e-motion of colors je ale všechno naopak.


Rainbow of colors CMYK AVSsW-WL-CMYK
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi doplňky, které kromě toho, že vás ozdobí, mají i něco „navíc“? Pak ve vaší šperkovnici rozhodně nesmí chybět hodinky CMYK od značky Rainbow e-motion of colors. Jejich kouzlo spočívá ve třech průsvitných vrstvách s různě barevnými kruhy, které se skrývají pod minerálním sklíčkem.


Rainbow of colors RGB AV45BpB-BL-RGB
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi doplňky, které kromě toho, že vás ozdobí, mají i něco „navíc“? Pak ve vaší šperkovnici rozhodně nesmí chybět hodinky RGB od značky Rainbow e-motion of colors.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru