Tommy Hilfiger pánské hodinky s černým silikonovým páskem
5 099 Kč
+ doprava zdarma

Barva: černá. Zapínání: přezka. Voděodolnost: 50M+ sprchování. Typ strojku: Quartz. Materiál: silikon, nerezová ocel, minerální sklo. Specifikace: chronograf, stopky, 24 hodinový ciferník , ukazatel dní v týdnu. Průměr ciferníku: 46 mm. Šířka: 2 cm.

Tommy Hilfiger pánské hodinky s modrým silikonovým páskem
5 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva: tmavě modrá. Zapínání: přezka. Voděodolnost: 50M+ sprchování. Typ strojku: Quartz. Materiál: silikon, nerezová ocel, minerální sklo. Specifikace: chronograf, stopky, 24 hodinový ciferník , ukazatel dní v týdnu. Průměr ciferníku: 46 mm. Šířka: 2 cm.

Tommy Hilfiger pánské hodinky s hnědým koženým páskem
4 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: hnědá. Zapínání: přezka. Voděodolnost: 50M+ sprchování. Typ strojku: Quartz. Materiál: pravá kůže, minerální sklo, nerezová ocel. Specifikace: chronograf, stopky, 24 hodinový ciferník , ukazatel dní v týdnu. Průměr ciferníku: 44 mm. Šířka: 2 cm.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.