U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží hokejové návleky. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie hokejové návleky doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie hokejové návleky nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce hokejové návleky či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

CCM Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR, Senior, S

CCM Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR, Senior, XL

3 073 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR – základní vrstva ze strečového materiálu a dlouhé rukávy poskytují výjimečné pohodlí. Triko CCM rozhodčí Referee Padded SR – základní vrstva ze strečového materiálu a dlouhé rukávy poskytují výjimečné pohodlí.

EFFEA Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE bílé

EFFEA Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE bílé

161 Kč
140 Kč

Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE Spolehlivě ochrání horní i dolní patro zubů. Chránič vhodný pro všechy kontaktní sporty (box, hokej …).Technický popis:- oboustranný – snadno tvarovatelný za tepla- perfektně sed

Partner: Sedco
Bauer Holeně Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, 12"

Bauer Holeně Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, 12"

1 709 Kč

Holeně Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem holení z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o holenní chránič, který je určený pro poloprofesionály a náročné rekreační hráče. Holeně Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem holení z řady Vapor pro sezónu 20/21!

Bauer Holeně Bauer Vapor 1X Lite S18 JR, Junior, 11"

Bauer Holeně Bauer Vapor 1X Lite S18 JR, Junior, 11"

2 599 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejvyšší model holenních chráničů řady Vapor pro sezónu 2018/19. Klasický „Vapor“ střih zajišťuje dokonalou mobilitu a lehkost, přesto poskytují holenní chrániče 1X Lite dokonalou ochranu. O tu se stará zejména tvrdá, anatomicky tvarovaná skořepina s materiály Aerolite 2.0.

Bauer Lokty Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, L

Bauer Lokty Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, S

1 169 Kč

Lokty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o loketní chránič, který používají poloprofesionálové i rekreační hokejisté po celém světě. Lokty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21!

Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, M

Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, M

1 089 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena. Ramena mají pohodlný střih a padnou každému hokejistovi. V oblasti hrudní kosti je tvrzený plast, který brání nepříjemným zraněním.

Bauer Triko rozhodčí Bauer Official, Senior, S

Bauer Triko rozhodčí Bauer Official, Senior, M

2 654 Kč

Triko Bauer Official's pro hokejové rozhodčí je vyrobeno z kvalitního nemačkavého materiálu. Díky chráničům budete v bezpečí i při případných srážkách s hráčem či před nastřelením pukem. Triko Bauer Official's pro hokejové rozhodčí je vyrobeno z kvalitního nemačkavého materiálu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové chrániče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové chrániče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové chrániče akce.