U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží hokejové návleky. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie hokejové návleky doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie hokejové návleky nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce hokejové návleky či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

CCM Holeně CCM Tacks AS-V JR, Junior, 11"

CCM Holeně CCM Tacks AS-V JR, Junior, 11"

2 821 Kč

Holeně CCM TACKS AS-V představují elitní stupeň ochrany pro náročné profesionální hráče po celém světě. Holeně CCM TACKS AS-V představují elitní stupeň ochrany pro náročné profesionální hráče po celém světě. Konstrukce ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) s maximálním krytí.

CCM Ramena CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L

CCM Ramena CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L

2 102 Kč

Ramena CCM Jetspeed FT485 SR - ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty. Ramena CCM Jetspeed FT485 SR - ramenní chrániče jsou modelem ramen z řady Jetspeed určené pro náročné poloprofesionální hokejisty.

Winnwell Holeně Winnwell AMP700 JR, Junior, 11"

Winnwell Holeně Winnwell AMP700 JR, Junior, 11"

1 359 Kč

Holeně WinnWell AMP700 jsou kvalitní hokejové chrániče určené náročnějším hobby hráčům. Holeně WinnWell AMP700 jsou kvalitní hokejové chrániče určené náročnějším hobby hráčům. Chrániče mají anatomicky tvarovaný výlisek s bočním žebrováním v oblasti holenní.

CCM Ramena CCM Tacks AS-V Pro SR, Senior, S

CCM Ramena CCM Tacks AS-V Pro SR, Senior, S

5 413 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ramenní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem ramen od značky CCM. Chrániče používané nejnáročnějšími profesionály ve všech top ligách světa. Ramenní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem ramen od značky CCM.

-26%
EFFEA Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE bílé

EFFEA Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE bílé

161 Kč
119 Kč

Chránič zubů EFFEA 106 DOUBLE Spolehlivě ochrání horní i dolní patro zubů. Chránič vhodný pro všechy kontaktní sporty (box, hokej …).Technický popis:- oboustranný – snadno tvarovatelný za tepla- perfektně sed

Partner: Sedco
Chránič zubů FOX 40 105

Chránič zubů FOX 40 105

137 Kč
119 Kč

Chránič zubů EFFEA 105: jednostranný, tvarovatelný v horké vodě, perfekně sedí. Chrániče jsou vhodné pro všechy kontaktní sporty (box, hokej, atd.)

Partner: Sedco
CCM Lokty CCM Jetspeed FT475 JR, Junior, L

CCM Lokty CCM Jetspeed FT475 JR, Junior, L

1 013 Kč

Lokty CCM Jetspeed FT475 JR – je výkonnostní model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty a hokejbalisty napříč všemi ligami na světě. Lokty CCM Jetspeed FT475 JR – je výkonnostní model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty a hokejbalisty napříč všemi ligami na světě…

CCM Ramena CCM Jetspeed FT1 JR, Junior, M

CCM Ramena CCM Jetspeed FT1 JR, Junior, M

2 995 Kč

Ramena CCM Jetspeed FT1 JR – jsou profesionální chrániče ramen pro nejnáročnější hráče. Ramena CCM Jetspeed FT1 JR - jsou profesionální chrániče ramen pro nejnáročnější hráče. Kotva tabulky velikostí

  Popis:

Zaručí kvalitní ochranu před pukem i nárazy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové chrániče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové chrániče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové chrániče akce.