Bauer Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR, černá, Senior

Bauer Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR, černá, Senior

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR je novinkou pro tuto sezónu. Lehká brankářská taška na kolečkách, s teleskopickým madlem a dvěma popruhy. Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR je novinkou pro tuto sezónu. Lehká brankářská taška na kolečkách, s teleskopickým madlem a dvěma popruhy. Celý popis
3 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 2 kusy

10.8.2021 - 11.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera HEJDUK SPORT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100030080443

Popis

Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR je novinkou pro tuto sezónu. Lehká brankářská taška na kolečkách, s teleskopickým madlem a dvěma popruhy.

Brankářská taška Bauer Premium Wheeled SR je novinkou pro tuto sezónu. Lehká brankářská taška na kolečkách, s teleskopickým madlem a dvěma popruhy.

Taška Bauer Premium Wheeled SR je  vyrobená z polyesterové textilie Dura Hex ripstop, je neuvěřitelně odolná proti opotřebení z hokejového vybavení. Spodní část vaku je vyrobena z materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům a poškrábání. Má odolné popruhy pro přenášení tašky v rukou nebo přes rameno a plastové podélné lišty na spodní straně tašky pro zvýšenou stabilitu při převážení. Na spodní straně jsou umístěna  tři kolečka a je doplněna o teleskopické madlo pro snadnější manipulaci. Držadla  jsou vyrobeny z HD popruhu. Jsou pohodlné, ale také vysoce odolné vůči řezání, trhání a roztřepení. Vnitřek má taška snadno přístupnou hlavní přihrádku ve tvaru písmene U, která umožňuje  pohodlně umístit veškerou výstroj. Kromě toho jsou uvnitř umístěny kapsy na brusle, masku a příslušenství, které pomáhají udržovat zařízení v pořádku. Taška je doplněna o menší kapsičku na drobnosti. Na různých místech vaku jsou průchodky Dry Flow, které pomáhají vytvářet proudění vzduchu.

Rozměry :101×56×56cm