Braun BG 5010

Hodnocení: 4,5 4 hodnocení Značka: Braun

Doprava zdarma

Braun BG 5010

Dnešní doba si žádá úpravu nebo odstranění tělesného ochlupení na různých místech těla. Se zastřihovačem a holícím strojkem Braun BG 5010 to zvládnete. Dokonalé řešení 2 v 1 v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti holicích strojků a zastřihovačů a nabízí vám možnost přejít od zastřihování k holení velmi snadno. Celý popis

1199
4.5 4

1 199 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 1 899 Kč, Ušetříte 700 Kč (36 %)

  Náš kód: 888050

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

používáme hlavně jako zastřihávač chloupků - bikiny žena, záda manžel a i když to není úplně jemné oholení jako žiletkou, tak stačí, pořád lepší než podrážděná pokožka, což mi dělali žiletky...

Popis

Popis produktu

Braun BG 5010

Pro muže po celém světě se úprava ochlupení stala přirozenou součástí každodenní péče o vzhled. Zastřihovač a holicí strojek Braun BG 5010 je ten pravý přístroj na odstranění ochlupení na těle, pokud si pro čistší a svěží vzhled chcete oholit chlupy na prsou nebo zastřihnout chloupky v podpaží. Jako dokonalé řešení 2 v 1 v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti holicích strojků a zastřihovačů a nabízí vám možnost přejít od zastřihování k holení velmi snadno. Je vhodný na všechny tělesné partie – od hrudníku, břicha po podpaží a ramena… a skvělý je i tam dole! Díky špičkové technologii wet & dry můžete holit a zastřihovat ochlupení pohodlně ve sprše.


Hlavní vlastnosti výrobku

Elektrické zastřihování

Zastřihuj své tělesné ochlupení na tři délky elektrickým zastřihovačem Zastřihovač a holicí strojek BG 5010 je navržený speciálně pro úpravu tělesného ochlupení. Je vybaven jemným zastřihovacím prvkem s menšími zuby, než má většina zastřihovačů vousů na trhu. Tento mimořádně jemný zastřihovací prvek minimalizuje riziko vzniku pupínků a poranění; navíc ho můžete opatřit citlivým hřebínkem pro větší bezpečnost při zastřihování citlivých partií, jako jsou podpaží a třísla. Díky třem hřebenům máte možnost zvolit dokonalou délku chloupků (0,6 mm, 3 mm a 8 mm).

Mokré holení

Nejhladší oholení s integrovanými břity Gillette Fusion Zastřihovač a holicí strojek BG 5010 je vybaven pokročilou holicí technologií Gillettepěti břity, takže vám poskytne hladké oholení bez sebemenších potíží. Protože jsou břity umístěny zvláště blízko u sebe, pomáhají snižovat tlak na pokožku a nabízejí ti maximální pohodlí při holení s minimálním rizikem podráždění kůže. Funkce pro mokré holení vám umožňuje oholit i větší oblasti rychle a jedním tahem pro maximální praktičnost a nejlepší výsledky.

Zastřihování a holení

Jedinečný kombinovaný režim – zastřihování a holení jedním tahem V jedinečném kombinovaném režimu vám strojek Zastřihovač a holicí strojek BG 5010 umožní zastřihovat a holit chloupky jedním tahem. Zastřihování a holení tělesného ochlupení jedním rychlým pohybem urychlí a zjednoduší celý proces, takže vám zbude víc času na věci, které máš opravdu rád.

Ergonomický design pro úpravu VŠECH tělesných partií

Zastřihovač a holicí strojek BG 5010 je určen speciálně pro úpravu tělesného ochlupení. Jeho jedinečná ergonomie vám umožňuje pohodlně oholit všechny tělesné partie včetně těch těžko dosažitelných, jako jsou ramena. Nezáleží na tom, jaký vzhled zvolíte, tento stylový strojek vám dokonale padne do ruky při úpravě všech partií.

Vlastnosti:

  • LED indikátor nabíjení
  • funguje bez síťového přívodu (pouze aku provoz)
  • speciální indukční nabíjecí stojánek
  • 14 hodin nabíjení pro 50 minut provozu

Obsah balení:

  • zastřihovač a holicí strojek BG 5010
  • nabíjecí stojánek
  • 1 holicí hlava Gillette Fusion
  • 3 zastřihovací nástavce
  • závěsné pouzdro do sprchy

Dále doporučujeme:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ strojku planžetový
Zastřihovač ano
Mokré holení ano
Doba chodu 40 Min
Použití ve sprše ano
Indikátor nabíjení ano