10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Holicí strojky pro psy výrazně usnadňují péči o srst psa. Jsou tišší než klasické holicí strojky, mají nízké vibrace a méně se zahřívají.

Zobrazit více

Jak vybrat holicí strojek na psa?

Holicí strojky pro psy vybírejte předně dle intenzity využití, která ovlivňuje potřebný výkon strojku, a druhu srsti psa.

Výkon holicího stojku pro psa

Výkon psích holicích strojků se pohybuje nejčastěji mezi 10 – 40 W. Pro občasné užití postačí strojek s 10 – 20 W, pro častější využití nebo při větším počtu psů volte stroje s výkonem 20 – 40 W.

Druh napájení u holicího psího strojku

  • Akumulátorové holicí strojky pro psy – výhodou je absence překážejícího kabelu, nevýhodou nutnost dobíjení a omezený čas stříhání na jedno nabití. Hodí se pro rychlé stříhání psů, kteří jsou na úpravu srsti zvyklí.
  • Holicí psí strojky napájené ze sítě – méně rozšířené, vynikají vyšším výkonem a není třeba je dobíjet.
Info:

Před holením byste měli psí srst pečlivě rozčesat. V nabídce máme kartáče na psí srst i hrabla na psí srst.

Výběr stříhacího strojku pro psa dle typu srsti

Na trhu jsou strojky pro psy s jemnou srstí, strojky pro hrubosrsté psy a stojky pro psy s kudrnatou srstí.

Strojky se liší nastavením otáček i typem střihací hlavice. Pro psy s jemnou srstí se hodí nižší počet otáček (cca 3 000 ot. / min.), pro psy s hustou srstí vyšší počet otáček (cca 4 000 ot. / min. a více).

Nastavení výšky střihu a velikost čepele

Výška střihu je u většiny holicích strojků nastavitelná, pohybuje se od 0,7 – 3 mm. Často jsou součástí nástavné hřebeny s výškou střihu až 20 mm.

→ Psí stojky mají čepele různých šířek.

  • Užší čepele (cca do 35 mm) se hodí pro menší plemena psů nebo drobnější partie jako je hlava, nohy aj.
  • Širší čepele (nad 35 mm) využijete u středních a větších psů pro ostatní partie těla. Vybírejte kvalitní čepele z nerezové oceli.

Trimovací nůž pro psy

Trimovací nože jsou vhodné k vyčesávání odumřelé srsti. Obvykle ho využijete u hrubosrstých plemen.

TIP!

V péči o srst hrají výraznou roli také šampony pro psy a kondicionéry na srst psa.


Nejčastěji kladené otázky při výběru stříhacího strojku pro psy

1️⃣ Lze ostříhat psa strojkem na vlasy?

Většina zastřihovačů na vlasy nedisponuje dostatečným výkonem, který by si poradil s hustší psí srstí, proto se toto využití příliš nedoporučuje. Naopak – pokud si chcete vlasy ostříhat pomocí stříhacího strojku na psy, je to možné, měli byste však strojek před použitím důkladně dezinfikovat.

2️⃣ Jaký druh psí srsti vyžaduje stříhání?

Srst můžete dělit na dva základní druhy – srst s podsadou a srst bez podsady. Stříhání srsti s podsadou se nedoporučuje – narušili byste přirozené vlastnosti psí srsti. Naopak většině plemen se srstí bez podsady stříhání (případně trimování) prospívá. Vždy však záleží na konkrétní rase i druhu a délce srsti a první stříhání je proto lepší konzultovat s odborníkem.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Neakasa P1 Pro sada péče o srst Purlov Stříhací stroj na psy - sada
Neakasa P1 Pro sada péče o srst

Sada pro péči o srst psů a koček Neakasa P1 Pro automaticky nasává ostříhanou a vyčesanou srst přes jednotlivé nástroje přímo do plastové vymývatelné nádoby. Profesionální sada péče o srst 5v1 s cyklonovým vysavačem vám umožní stříhat a kartáčovat vašeho domácího mazlíčka a zároveň pomůže udržet váš domov čistý a bez jakýchkoliv chlupů. Sada obsahuje 5 nástrojů pro stříhání, kartáčování, odstraňování línání a sběr chlupů. Určeno pro majitele, kteří chtějí doma snadno a pravidelně stříhat a pečovat o srst svého domácího mazlíčka.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Neakasa P2 Pro sada péče o srst Purlov Stříhací stroj na psy - sada
Neakasa P2 Pro sada péče o srst

Sada pro péči o srst psů a koček Neakasa P2 Pro automaticky nasává ostříhanou a vyčesanou srst přes jednotlivé nástroje přímo do plastové vymývatelné nádoby. Profesionální sada péče o srst 5v1 s cyklonovým vysavačem vám umožní stříhat a kartáčovat vašeho domácího mazlíčka a zároveň pomůže udržet váš domov čistý a bez jakýchkoliv chlupů. Sada obsahuje 5 nástrojů pro stříhání, kartáčování, odstraňování línání a sběr chlupů. Určeno pro majitele, kteří chtějí doma snadno a pravidelně stříhat a pečovat o srst svého domácího mazlíčka.

můžete mít DNES

Od MALL
Purlov Stříhací stroj na psy - sada Purlov Stříhací stroj na psy - sada
Purlov Stříhací stroj na psy - sada

STŘÍKAČKA NA PSA PRAKTICKÝ – střihač psů je praktický doplněk, který se velmi dobře hodí pro rychlé trimování a stříhání psů a jiných domácích mazlíčků . Nespornou výhodou zařízení je to při zastřihování netahá chloupky a navíc má možnost nastavení nože v rozsahu od 0,8 do 2,0 mm . KOMPAKTNÍ – stři

můžete mít 13.12.

Dexxer Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Černý T10 Dexxer Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Černý T10
Dexxer Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Černý T10

Elektrický strojek na stříhání psů a jiných domácích mazlíčků je dokonalé zařízení, které se postará o dokonalý vzhled a pohodlí vašeho mazlíčka.

můžete mít 5.12.

GEKO Aku stříhací strojek na domácí zvířata 3,7V G81235 Dexxer Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Černý T10
GEKO Aku stříhací strojek na domácí zvířata 3,7V G81235

Aku stříhací strojek na domácí zvířata 3,7V GEKO Zastřihovač s napájením 3,7 V je určen k stříhání srsti psů, koček a jiných domácích zvířat. Rychlé a přesné stříhání zajišťuje keramická horní čepel a pevná čepel z titanu.

můžete mít 5.12.

GEKO Aku stříhací strojek na psy 35W G81236 Dexxer Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Černý T10
GEKO Aku stříhací strojek na psy 35W G81236

Aku stříhací strojek na psy 35W GEKO S tímto zastřihovačem ostříháte nebo jen přistřihnete srst vašeho pejska, kočičky nebo jiného domácího mazlíčka. Výhodou tohoto zastřihovače je možnost bezdrátového provozu a při vybití baterie může fungovat i po připojení nabíječky, která je součástí sady.

můžete mít 5.12.

Bass Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BP-8566 Bass Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BP-8566
Bass Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BP-8566

Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BASS Aku strojek na stříhání psů a dalších domácích mazlíčků bude tou nejlepší volbou, pokud hledáte spolehlivé zařízení pro stříhání vašeho mazlíčka doma. Přístroj je vhodný pro všechna plemena koček a psů.

můžete mít 5.12.

Výprodej
Retoo Stříhací strojek - nůžky na psy, kočky s LCD displejem Bass Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BP-8566
Retoo Stříhací strojek - nůžky na psy, kočky s LCD displejem

Bohatá sada zastřihovačů srsti, skládající se z mnoha doplňkových doplňků, vám poskytne plnou kontrolu nad péčí o srst vašeho psa,kočky nebo jiného mazlíčka. Díky výkonnému motoru 9W 50Hz s velmi nízkou hlučností nižší než 60Db se váš nejlepší přítel přestane bát této pro vás obou činností důležité.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Kaxl Akvarijní ohřívač 230V, 100W s termostatem AG215A Bass Aku stříhací strojek na psy 2.7V a sadou příslušenství BP-8566
Kaxl Akvarijní ohřívač 230V, 100W s termostatem AG215A

Akvarijní ohřívač 230V, 100W s termostatem Výkonný 100 W ohřívač akvária pro vnitřní použití! Je vybaven termostatem, který vám umožní udržovat stálou teplotu vody v akváriu v rozmezí od 20°C do 34°C. Přehledný ukazatel teploty a přesný knoflík pro regulaci teploty usnadní používání ohřívače.

můžete mít 5.12.

Kaxl Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata AG684 Kaxl Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata AG684
Kaxl Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata AG684

Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata Automatický dávkovač vody a suchého krmiva pro domácí zvířata. Dávkovač usnadňuje dávkování potravy vašeho mazlíčka. Láhev na vodu o objemu 0,5 l umožní vašemu mazlíčkovi přístup k čerstvé vodě.

můžete mít 5.12.

Kaxl Postroj pro psy a kočky s vodítkem, obvod 30-36cm ZW18 Kaxl Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata AG684
Kaxl Postroj pro psy a kočky s vodítkem, obvod 30-36cm ZW18

Postroj pro psy a kočky s vodítkem, obvod 30–36cm Postroj pro psy a kočky s obvodem hrudníku 30 – 36 cm (velikost S). Náhrada za klasický obojek s vodítkem. Vyrobeno z lehkého a vzdušného materiálu, takže je lze používat po celý rok bez nepohodlí pro vašeho mazlíčka.

můžete mít 5.12.

Pawbby trimovací sříhací strojek pro kočky a psy Kaxl Automatický dávkovač krmiva a vody 2v1 pro domácí zvířata AG684
Pawbby trimovací sříhací strojek pro kočky a psy

Zastřihávací strojek pro kočky a psy

Pawbby přichází s řadou chytrých produktů v kategorii péči o srst vašich chlupatých mazlíčků. Zastřihávací strojek slouží k bezpečnému zkracování srsti vašeho čtyřnohého kamaráda.

Vlastnosti ABS plast keramická čepel bílá barva výkon 5 W napájení 5 VDC 175×44

můžete mít 6.12. - 7.12.

Holicí strojky na srst psů

Holicí strojky na psy pořídíte na Mall.cz. Nabízíme stříhací stojky na psy všech plemen i druhů srsti. Pořídíte u nás také nůžky na drápky nebo trimovací nože. Jaké jsou ověřené značky holicích strojků pro psy?

Holicí strojky pro psy Moser

Moser nabízí mnoho řad kvalitních holicích strojků pro psy s jemnou, hrubou i kudrnatou srstí. Strojky Moser vynikají spolehlivým výkonem, snadnou údržbou a dlouhou životností. Nabízí modely pro domácí i profi využití.

→ Vybírejte také z nabídky psích holicích strojků Trixie nebo Wahl.