Ponnie Mechanický jezdící jednorožec Merlin M

Ponnie Mechanický jezdící jednorožec Merlin M

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jednorožec Ponnie jezdí jako živý. Roztomilý plyšový jednorožec, na kterém se dá skutečně jezdit, pro malé princezny. Ideální dárek pro všechny milovníky koní, vhodné pro děti 5–12 let. Hříva koníka se dá česat a zaplétat. Celý popis
9 249 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

29.7.2021 - 30.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Fine Promo s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100038631094

Popis

Mechanický jezdící jednorožec Ponnie se rozjede pravidelným nasedáním a vysedáním ze sedla. Je poháněn pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje k pohybu žádné baterie. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením dřevěných madel. 

 

Jezdící koníci Ponnie rozvíjejí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte. Při jízdě dítě zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány a koník tak pomáhá zdravému vývoji dítěte.

Na koníkovi si zajezdíte doma i venku. Má kolečka z bezbarvé gumy (černý vzhled dodává kolečkům vnitřní černá plastová výztuž koleček), takže nepoškrábe ani nezabarví parkety či plovoucí podlahu. Venku je ideální k ježdění zpevněný rovný povrch jako je asfalt nebo zámková dlažba.


Určen pro děti ve věku 5–12 let, max. váha jezdce 50 kg, výška sedu 65 cm, rozměry výrobku: d=97 x š=34 x v=104 cm, čistá váha 12 kg. Doporučená výška jezdce 110–140 cm, min. délka nohy jezdce (od rozkroku k patě) 54 cm.

 

Koníci Ponnie jsou hračky té nejvyšší kvality a splňují nejnáročnější mezinárodní certifikační požadavky pro hračky.

 

Jezdící koně Ponnie mají narozdíl od konkurenčních produktů integrované sedlo nenarušující linii koníka a česací hřívu. Vzhled těchto koníků navrhla česká grafička Olga Šmídová.