CAMP Rock Star

CAMP Rock Star

Hodnocení: 4
1 090 Kč 669 Kč

Camp Rock Star je jedna z nejlevnějších horolezeckých přileb na trhu. Výborný poměr cena a výkon. Pohodlná přilba univerzální velikosti. Ideální pro půjčovny a horolezecké školy.

Climbing technology Galaxy
1 299 Kč 1 169 Kč

Univerzální horolezecká přilba Climbing Technology Galaxy ideální pro lezení a via ferraty. Vnější plášť, který je osazen čtyřmi klipy na uchycení popruhu čelovky, je vyroben z velice pevného ABS materiálu. Vnitřní část tvoří měkká pěna, která odvádí tělesnou vlhkost a tím zlepšuje komfort používání.

Grivel Stealth titanium
2 490 Kč 1 899 Kč

Odolná a lehká sportovní helma v univerzální velikosti disponuje tvrdou skořepinou, která chrání před proražením a vstřikovanou pěnou, která tlumí náraz. Má dostatečné množství větracích otvorů a tak velmi dobře ventiluje. Grivel Stealth titanium má možnost připnutí čelovky.

CAMP Titan
1 290 Kč 1 099 Kč

Camp Titan je lehká a odolná přilba s ABS skořepinou pro vyznavače lezení, horolezectví i via ferrat. Oceníte především větrací systém a přizpůsobení velikosti pomocí otočného kolečka.

Singing Rock Kappa II

Singing Rock Kappa II

Hodnocení: 5
1 200 Kč 1 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inovovaná univerzální, odolná přilba Singing Rock Kappa je určená pro všechny lezecké aktivity. Jejími hlavními přednostmi je nízká hmotnost a funkční odvětrání. Díky anatomicky tvarované pěnové vložce, která pohlcuje svou deformací případné nárazy je přilba velmi pohodlná.

Petzl Elia

Petzl Elia

Hodnocení: 5
1 577 Kč 1 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Petzl Elia je dámská verze legendární přilby Elios. Přilba ELIA byla využívá patentovaný systém nastavení hlavového pásku OMEGA, který usnadňuje nasazení a sejmutí přilby a poskytuje maximální pohodlí.

Petzl Meteor Blue
2 130 Kč 1 049 Kč

Petzl Meteor je lehká a pohodlná horolezecká přilba. Magnetická přezka, vynikající ventilace, nízká hmotnost a skladnost je ideální pro lezení a alpinismus.

Singing Rock Penta red
1 690 Kč 1 519 Kč

Lehká, komfortní a plně odvětraná helma Singing Rock Penta je ideální pro sportovní lezení, tradiční lezení, pohyb a lezení v horách i na via ferratách.

Grivel Stealth yellow
2 490 Kč 1 909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odolná a lehká sportovní helma v univerzální velikosti disponuje tvrdou skořepinou, která chrání před proražením a vstřikovanou pěnou, která tlumí náraz. Má dostatečné množství větracích otvorů a tak velmi dobře ventiluje. Grivel Stealth yellow má možnost připnutí čelovky.

Petzl Sirocco
2 854 Kč 2 429 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přilba Petzl Sirocco je navržena tak, aby splňovala požadavky horolezců a alpinistů na sníženou hmotnost a dostatečnou ochranu. Tvar skořepiny s prodlouženou zadní částí poskytuje lepší ochranu. Optimalizovaná velikost na hlavě spolu s vynikající ventilací zajišťují maximální pohodlí.

Singing Rock Penta azure
1 690 Kč 1 519 Kč

Lehká, komfortní a plně odvětraná helma Singing Rock Penta je ideální pro sportovní lezení, tradiční lezení, pohyb a lezení v horách i na via ferratách.

Grivel Stealth HS yellow
2 090 Kč 1 879 Kč

Bytelná sportovní helma v univerzální velikosti disponuje tvrdou skořepinou, která chrání před proražením a vstřikovanou pěnou, která tlumí náraz. Dobře ventiluje a má možnost připnutí čelovky. Stealth HS yellow je vhodná pro ty, kteří hledají maximální odolnost.

Petzl Boreo

Petzl Boreo

Hodnocení: 5
1 577 Kč 1 419 Kč

Odolná univerzální přilba Petzl Boreo je vhodná pro horolezectví, alpinismus, speleologii, via ferraty, canyoning a další vertikální aktivity. Díky hybridní konstrukci je přilba kompaktní a zároveň kryje celou hlavu. Má zesílenou ochranu vůči bočnímu, čelnímu i zadnímu nárazu. Optimalizovaná hmota na hlavě a široké větrací otvory z ní činí pohodlnou přilbu pro všechny aktivity.

Petzl Picchu korálová
1 188 Kč 1 069 Kč

Petzl Picchu korálová je dětská horolezecká a zároveň cyklistická přilba. Přilba je pohodlná a má odolnou konstrukci.

CAMP Speed Comp black
2 890 Kč 2 659 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní horolezecká helma. Camp Speed Comp black konstrukce In-Mold EPS nabízí vysokou úroveň bezpečnosti při zachování nízké hmotnosti. Helma je má komfortní polstrování a dostatek odvětrávacích otvorů v zadní části. Výhodou je možnost použití i při lyžování – splňuje normu EN 1077/B pro alpské lyžování.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Horolezecké přilby.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Horolezecké přilby výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Horolezecké přilby akce.