10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Tato úžasně propracovaná jezdecká škola je ideálním doplňkem ke stáji. Scházejí se tam všichni milovníci koní, kde trénují skákat přes překážky a starají se o koně. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou klubovou stáj s koněm. Součástí je stáj, figurky Tori, koně i psa a doplňky. Překážky mohou být kombinované podle vašich představ. Vhodné jak pro velké, tak pro malé koně. Figurka Tori má pohyblivé končetiny.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 711 Kč
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím Schleich 42437 Stáj s koněm klubová, Tori + Princess
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím

Po tréninku Emily odmění svou holštejnskou klisnu chladnou sprchou v mycím koutě. Vede Lunu na protiskluzovou gumovou podložku, přiváže kobylku za ohlávku a uchopí vodní hadici zavěšenou na šikovném otočném rameni.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Schleich 42439 Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelem Schleich 42439 Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelem
Schleich 42439 Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelem

mobilní veterinární stanice z kolekce Schleich® HORSE CLUB je tady! Právě včas, protože hannoverské hříbě je zraněné. Není času nazbyt, ale pro dobře vyškoleného veterináře je to každodenní záležitost.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 869 Kč
Pecka cena
Schleich 42535 Dobrodružné auto s přívěsem a koněm Schleich 42439 Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelem
Schleich 42535 Dobrodružné auto s přívěsem a koněm

Hannah a její otec mají skvělé auto s přívěsem na koně od Schleich® Horse Club! Široká škála funkcí nabízí spoustu možností hraní. Sedadla v prostorném SUV lze sklopit, takže figurka pana Kramera může zabalit spoustu věcí, jako je skládací stan a rozsáhlé jezdecké vybavení skládající se z helmy, sedla, uzdy, kbelíku a boxu na péči s masážním kartáčem a hřebla.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 312 Kč
Schleich 42567 Stáj s příslušenstvím u jezera Schleich 42439 Mobilní veterinární klinika s klisnou a ošetřovatelem
Schleich 42567 Stáj s příslušenstvím u jezera

Osedlej koně a můžeš vyrazit. Ale až po dokončení prací ve stáji. Ještě štěstí, že s jezdeckou stájí z kolekce Schleich® HORSE CLUB je to taková zábava a nabízí vše, co ty i jezdec potřebujete. S masážním kartáčem, háčkem na kopyta a hřeblem upravíš arabskou klisnu i její hříbě v boxu pro hřebelcování během chvilky.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 113 Kč
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami

Velký dům se stájí od Schleich® Horse Club je domovem Hannah a jejích rodičů. Dům nabízí širokou škálu herních funkcí a více než 100 doplňků. Rodina Kramerových ráda sedává u jídelního stolu v kuchyni, kde společně jí jablečný koláč právě vytažený z trouby. Talíře a šálky umyjí ve dřezu. Hannah se občas proplíží pro malé občerstvení do ledničky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 749 Kč
Schleich 42368 Stáj s klisnou Lusitano Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42368 Stáj s klisnou Lusitano

V této sadě naleznete překrásnou Lusitánskou klisnu, která ráda tráví čas ve své stáji a pije z vodního žlabu. Její stáj má odnímatelnou střechu, otevírací dveře a okna. Všechny figurky a doplňky jsou ručně malované. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 299 Kč
Schleich 98642 Adventní kalendář Schleich 2022 - Koně Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 98642 Adventní kalendář Schleich 2022 - Koně

Vánoce jsou časem sdílení – a časem na adventní kalendář 2022 z kolekce Schleich® HORSE CLUB. Je plný překvapení, při kterých srdce každého milovníka koní zaplesá, a to hned 24krát. Co se asi tak skrývá za okénky? Však ty to zjistíš.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 530 Kč
Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím
Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím

Nová barevná stáj pro koně nabízí spoustu zábavných funkcí a poskytuje nekonečnou zábavu! Napodobovat práci na farmě je tak snadné s pomocí farmářů Paula, Laury a zvířaty. Zatímco se farmářova žena připravuje na jízdu na koni, Paul přepravuje nové krmivo do seníku. Uložení balíků sena je velmi snadné díky pohyblivým transportním válečkům, které práci usnadňují. Pomocí skluzavky dostane seno zase rychle dolů. Hodiny na krmení jsou nastaveny podle toho, jaké krmivo zvířata potřebují. Objeví farmář roztomilou myšku sedící v myší díře?

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 419 Kč
Schleich 42568 Obchod pro koně Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím
Schleich 42568 Obchod pro koně

Přijď do jezdeckého obchodu z kolekce Schleich® HORSE CLUB, kde si můžeš celé hodiny prohlížet zboží a pak s úsměvem odejít. Buď proto, že jsi našel něco opravdu skvělého pro svého koně, nebo proto, že ti paní za pultem složila kompliment. Ve svém obchodě prodává jen to nejlepší.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 266 Kč
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo Schleich 42485 Stáj pro koně s příslušenstvím
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo

Plně pohyblivá figurka Kim a její trakénská klisna Caramelo ze startovací sady Kim a Caramelo u kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties jsou skutečnými kamarádkami na celý život.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 528 Kč