AGRO CS Choroby rajčat a okurek STOP 2 x 10 g
69 Kč

AGRO Choroby rajčat a okurek STOP je moderní kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem ve formě granulí. Používejte k ochraně proti plísním okurek a rajčat a také brambor, cibule, révy. Aplikuje postřikem nebo rosením dle signalizace nebo preventivně při objevení se prvých příznaků.

AGRO CS Choroby růží STOP 5 ml
79 Kč

AGRO Choroby růží STOP je širokospektrální preventivní i léčebný fungicid k ochraně proti houbovým chorobám růží – padlí, skvrnitosti listů a rzi. Dále tento přípravek můžeme použít na padlí na jabloních, jahodníku, révě a okrasných rostlinách, strupovitost jádrovin aj.

AGRO CS Strupovitost a padlí jádrovin STOP 3 x 8 g
139 Kč

AGRO Strupovitost a padlí jádrovin STOP je přípravek na ochranu rostlin. Jedná se o fungicid se systémovým účinkem ve formě granulí. Používejte k ochraně proti strupovitosti jádrovin a padlí jabloňovému. Chrání rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

AGRO CS Padlí zeleniny a okrasných rostlin STOP 10 ml
109 Kč

AGRO Padlí zeleniny a okrasných rostlin STOP je účinný postřikový fungicid proti padlí. Jeho použití je vhodné pro okrasné rostliny (květem i listem) a zeleninu (okurka, paprika, rajče, cuketa, mrkev apod.).

AGRO CS Plíseň STOP 2 x 10 g
69 Kč

AGRO Plíseň STOP je moderní kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem ve formě granulí. Přípravek používejte k ochraně proti plísním na bramborách, cibuli, révě, rajčatech, okurkách. Aplikujte postřikem nebo rosením dle signalizace nebo preventivně při objevení se prvých příznaků.

AGRO CS Kadeřavost STOP 2 x 10 g
59 Kč

AGRO Kadeřavost STOP je fungicid pro dvoufázové ošetření broskvoní proti kadeřavosti. Kadeřavost se projevuje červenými puchýři na listech, ty se zvětšují a dochází ke zkadeření listů; postižené listy usychají a opadávají; může dojít i k napadání letorostů, květů a plodů.

AGRO CS Americké padlí STOP 10 ml
79 Kč

AGRO Americké padlí STOP je účinný postřikový fungicid se systémovým působením. Přípravek používejte k ochraně angreštu a černého rybízu proti americkému padlí. Ochráníte tak rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

AGRO CS Moniliová spála STOP 2 x 7,5 g
99 Kč

AGRO Moniliová spála STOP je fungicid se systémovým účinkem ve formě granulí s 2 novými účinnými látkami (minimální riziko vytvoření rezistence). Slouží k ochraně proti moniliové spále meruněk a višní. Chrání rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

AGRO CS Plíseň šedá na jahodách STOP
105 Kč

AGRO Plíseň šedá na jahodách STOP je fungicid se systémovým účinkem ve formě granulí s 2 novými účinnými látkami (minimální riziko vytvoření rezistence). Slouží k ochraně proti plísni šedé na jahodníku. Chrání rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

Floraservis Alginure - více velikostí
762 Kč

Biologický pomocný prostředek ALGINURE pro posílení odolnosti rostlin proti plísním. Prostředek působí jak preventivně, tak kurativně.

Bayer Garden Magnicur energy
109 Kč

Systémový kombinovaný fungicidní přípravek působící proti půdním a listovým chorobám, které způsobují padání klíčních rostlin, nekrózy kořenů, pat stonků a choroby nadzemních částí rostlin.

Syngenta Topas 100 ec - více velikostí
60 Kč

Fungicid ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k ochraně jádrovin a jabloní proti padlí jabloňovému a strupovitosti jabloní a révy vinné proti padlí.

Syngenta Ortiva - více velikostí
218 Kč

Širokospektrální fungicid proti původcům chorob zeleniny (plísně, skvrnitosti, braničnatky, černě, rzi, padlí, hniloby atd.) i borovic. Postřik proti plísni sněžné v trávníku jen jako doporučení.

Floraservis Trifender
126 Kč

Biologický přípravek na ochranu rostlin proti půdním houbám a houbovým chorobám.

Floraservis Flora vita citro
61 Kč

Přípravek obsahující citrusovou silici zvyšující odolnost a účinně působící proti houbovým chorobám, zejména padlí.

BioTomal Cuprotonic
84 Kč

Přípravek na bázi mědi a zinku zvyšující odolnost rostlin proti virovým, bakteriálním a houbovým chorobám, omezuje výskyt nemocí a optimalizuje výživu.

Bayer Garden Multirose
133 Kč

Kombinovaný přípravek pro ochranu růží a okrasných rostlin proti savým a žravým škůdcům a také houbovým chorobám.

BASF Polyram wg - více velikostí
39 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí proti plísni bramborové v porostu brambor, strupovitosti u jádrovin, plísní révové v révě a rzi karafiátové na karafiátech.

Bayer Garden Magnicur Finito - více velikostí
160 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně bramboru a rajčete proti plísni bramborové, okurky proti plísni okurkové a cibule proti plísni cibulové.

BASF Cabrio top - více velikostí
48 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí s lokálně systemickým účinkem proti plísni révové a padlí révovému.

Syngenta Revus 250sc - více velikostí
57 Kč

Revus je lokálně systémový fungicid do brambor, postřik ve formě suspenzního koncentrátu určený k ochraně bramboru proti plísni bramborové.

AgroBio Discus
768 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Discus je postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k ošetření jabloní proti strupovitosti jabloně a padlí jabloňovému, révy vinné proti padlí révovému.

BASF Signum - více velikostí
174 Kč

Vynikající přípravek proti houbovým chorobám ovoce a zeleniny, vysoce účinný univerzální fungicid do peckovin.

Bayer Garden Quick magnicur
147 Kč

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu na ochranu révy a jahod proti botrytidě a třešní proti monilióze.

Floraservis Talent - více velikostí
2 623 Kč

Lokálně systémový fungicid na strupovitost jablek, padlí na jabloních, révě a jahodníku, skvrnitosti listů třešně a višně, moniliové spále višně, rzi a červené skvrnitosti na slivoních a padlím, rzem a listovým skvrnitostem na okrasných rostlinách.

Subio Stop plísním
250 Kč 210 Kč

Stop plísním – biologická prevence vzniku plísní a potlačení plísní Velmi účinný k odstranění plísní na stěnách !