Jungle Gym Houpačka Swing 250

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003615440

Partnerský prodejDoprava zdarma

Jungle Gym Houpačka Swing 250

Základní dětské hřiště s 2 houpačkami, na kterém se Vaše děti zaručeně vyblbnou. Celý popis

7450
7 450 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003615440

Popis

Popis produktu

Základní dětské hřiště s 2 houpačkami, na kterém se Vaše děti zaručeně vyblbnou.

Jungle Swing 250 má rozměry 286 × 270 a na výšku 247 cm. Součástí balení je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, vodováha, kovové díly, zemní kotvy, houpačka a houpací hrazda Monkey Bar.

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Materiál dřevo
Houpadlo ne
Ohrádka ne
Konstrukce ano
Určení Unisex
Šířka 270 cm
Výška 247 cm
Hloubka 286 cm
Hmotnost 60 kg
Barva

Barva

přírodní