Fiskars QuikFit Hrábě univerzální (135051), záruka 5 let - zánovní

100%
Hodnocení: 5
Fiskars

Fiskars QuikFit Hrábě univerzální (135051), záruka 5 let - zánovní

100%
Hodnocení: 5
Fiskars

Zánovní

Hrábě Fiskars 135051, s pracovní šířkou 41 cm, jsou vhodné na hrabání trávy, plevele, mechu a na zpracování půdy. Zamykací mechanismus Fiskars QuikFit™ umožňuje jedním rychlým pohybem měnit nástavce. Celý popis

204
5 1
Rozbaleno
279 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
204 Kč
-26%
Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.

Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1505853

Popis

Popis produktu

QuikFit™

Snadnost spojení

Potřebujete zamést okolí domu, urovnat záhon, nebo zkrátit nejvyšší strom na zahradě? S nářadím Fiskars QuikFit™ vám stačí pouze jedno cvaknutí, abyste nasadili vhodný pracovní nástavec. Vyberte si násadu, nasaďte nástroj a můžete jít pracovat.

Technické parametry:

  • Šířka: 410 mm
  • Délka: 152 mm
  • Hmotnost: 260 g

Všeobecné vlastnosti:

  • Na hrabání trávy, plevele, mechu a na zpracování půdy.
  • Vhodné k přípravě záhonů pro setí.
  • 12 zubů z pevného kompozitního materiálu FiberComp™
  • Řada Fiskars QuikFit™ zahrnuje mnoho výměnných nástavců na nepřeberné množství prací na zahradě. Provzdušňování půdy, hrabání, odklízení sněhu a další. Zamykací mechanismus Fiskars QuikFit™ umožňuje jedním rychlým pohybem měnit nástavce.

Doporučujeme dokoupit:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ použití univerzální
Výměnný systém Quikfit
Materiál plast
Pracovní šířka 41 cm