Tiny Love hrací deka s hrazdou Deluxe Princess

Tiny Love hrací deka s hrazdou Deluxe Princess


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Novinka 2018! Tiny Love hrací deka s hrazdou Deluxe Princess je revoluční a inovativní řešení v oblasti vzdělávacích hracích dek pro děti. Tato jedinečná hrací deka bude poskytovat aktivní vývoj motorických dovedností a radost z objevení nových podnětů. Celý popis

1599
1 599 Kč
Skladem 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017258799

Popis

Popis produktu

Novinka 2018! Tiny Love hrací deka s hrazdou Deluxe Princess je revoluční a inovativní řešení v oblasti vzdělávacích hracích dek pro děti. Tato jedinečná hrací deka bude poskytovat aktivní vývoj motorických dovedností a radost z objevení nových podnětů. Povzbuzuje děti, aby zvedali hlavu, podpořili řízení pohybů rukou, koordinaci vizuálních motorů, zlepšení mobility a porozumění vztahu příčina-účinek.

Hrací deka s aktivitami a unikátním posuvným středovým dílem, který umožňuje přizpůsobit hrazdu věku dítěte, hraní na bříšku apod. Elektronický ptáček se světlem a hudbou hraje 20 různých melodií v celkové délce 30 minut a je možné jej používat i samostatně. Závěsné odnímatelné hračky, zrcátko a množství dalších aktivit přímo na dece stimulují různé smysly dítěte.  Deku je možné používat s hrazdou i samostatně.

Hrací deku lze mýt v pračce.

Rozměry: 86 × 78 cm

Hračka Tiny Love hrací deka s hrazdou Deluxe Princess splňuje všechny normy EU.

Věk: 0+


Parametry

Parametry produktu %1% %2%