Jungle Gym Dětské hřiště Palace – modrá

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003902986

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Jungle Gym Dětské hřiště Palace – modrá

Nejvyšší herní věž Jungle Palace s dvěma podestami v různých výškách a stříškou Celý popis

23290

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003902986

Popis

Popis produktu

Jungle Palace je nejvyšší herní věž Jungle Gym. Je vybavena dvěma podestami ve výškách 145 cm a 205 cm. Rozměr nižší podesty je 87 × 150 cm, vyšší podesta má rozměry 67 × 150 cm. Je na nich tedy dostatek místa i pro 3 děti najednou. Podesty jsou propojeny lezeckou stěnou s horolezeckými kameny. Herní věž je zastřešena špičatou dřevěnou stříškou. Celková výška herní věže Jungle Palace je 380 cm, rozměry podstavy jsou 386 × 172 cm.

Skluzavka součástí hřiště
Z boku věže Jungle Palace je žebřík s barevnými kovovými stupni, aby děti mohly pohodlně vylézt a užívat si spoustu zábavy. Z věže dolů je jedinou cestou rychlé sjetí po dlouhé skluzavce s vlnou uprostřed. Skluzavky jsou na výběr různých barev – červená, zelená, modrá, žlutá nebo fialová – a jsou samozřejmě součástí dodávky. Vybere si z nich tedy úplně každý.

Součástí balení je i periskop, který se umisťuje na vyšší podestu, aby odtud měly děti pořádný výhled. V montážní krabici naleznete i vlajku Jungle Gym nebo síť proti kočkám, která zaručeně ochrání pískoviště, které je umístěno pod věží od nechtěných návštěvníků. Balení dále obsahuje montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachtu pod písek, vodováhu, kovové díly, zemní kotvy, madla, chránič hlavy nad skluzavku, nafukovací míč a zvací kartičky, abyste mohli dát vědět všem svým kamarádům, že máte nové hřiště Jungle Gym.

Na věž je možno připojit i přídavné moduly Jungle Gym, které ještě zvýší atraktivnost tohoto herního prvku. Těmito moduly jsou:

  • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
  • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
  • dětský domek Playhouse Module
  • visutá lávka Bridge Link
  • lanová lávka Net Link
  • dětský obchod Mini Market Module
  • dětský vláček Train Module

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 386 cm
Výška 380 cm
Šířka 172 cm
Materiál dřevo
Hmotnost 200 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

modrá