Jungle Gym Dětské hřiště Barn

Jungle Gym Dětské hřiště Barn


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Jedna z největších herních věží s dvěma podestami a klasickou střechou se záclonkami. Celý popis

26890
26 890 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003584500

Popis

Popis produktu

Jungle Barn je jedna z největších herních věží Jungle Gym. Je vybavena dvěma podestami ve výškách 125 cm a 145 cm. Rozměry nižší podesty jsou 160 × 52 cm a rozměry té vyšší podesty jsou 133 × 80 cm. Na věž Jungle Barn se tedy bez potíží vejdou 3 děti. Podesty jsou zastřešeny klasickou „kulatou“ střechou, která je na dvou koncích opatřena záclonkami proti slunci a dešti.

Skluzavka součástí balení
Na věž se dá vylézt dvěma způsoby. Jedním z nich je žebřík s kovovými stupni. Stupně jsou v různých barvách, které hřiště oživí a dodají mu ještě větší šmrnc. Druhým způsobem jak se dostat nahoru na věž je lezecká stěna s plastovými horolezeckými kameny. Kameny jsou rovněž různobarevné a mají různé tvary, aby šplhání na věž byla zábava. 

Z věže se dá dolů dostat po dlouhé skluzavce s jednou vlnou uprostřed. Skluzavky se dodávají v různých barvách dle vašeho výběru – červená, fialová, zelená, modrá nebo žlutá – a jsou samozřejmě součástí dodávky. U vstupu na skluzavku je ráhno, vedoucí přes vstup, opatřeno chráničem hlavy, aby případný náraz nezpůsobil problémy. Zároveň jsou zde umístěny madla pro bleskový start. 

Součástí balení je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachta pod písek, vodováha, kovové díly, šplhací kameny, zemní kotvy, madla, chránič hlavy, nafukovací míč, plachta na hřiště, síť proti kočkám, zvací kartičky, vlajka Jungle Gym, volant, kovové stupně k žebříku včetně kroužků a skluzavka.

Na věž je možno připojit i přídavné moduly Jungle Gym, které ještě zvýší atraktivnost tohoto herního prvku. Těmito moduly jsou:

  • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
  • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
  • dětský domek Playhouse Module
  • balkon Balcony Module
  • visutá lávka Bridge Link
  • lanová lávka Net Link
  • dětský obchod Mini Market Module
  • dětský vláček Train Module

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 381 cm
Výška 322 cm
Šířka 208 cm
Materiál dřevo
Hmotnost (kg) 200 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

přírodní