Jungle Gym Dětské hřiště Villa

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003613505

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Jungle Gym Dětské hřiště Villa

Velká herní věž s jednou velkou podestou a zaoblenou plátěnou střechou. Celý popis

18550

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003613505

Popis

Popis produktu

Jungle Villa je velká herní věž s celkovými rozměry 392 × 176 cm včetně skluzavky a s výškou 274 cm se řadí mezi větší Jungle Gym věže. Podesta věže má velikost 132 × 130 cm a nachází se ve výšce 145 cm nad zemí. Podesta je zastřešena plátěnou střechou s moderním designem. Z věže dolů vede skluzavka o délce 265 cm.

Skluzavka součástí balení

Skluzavka má uprostřed jednu bouli, která dětem zajistí nekonečnou zábavu při sjíždění z herního prvku dolů. Na výběr je z několika barev – červená, fialová, zelená, modrá a žlutá. Skluzavka je součástí dodávky. Při vstupu na skluzavku se děti mohou přidržet plastových madel nebo je mohou využít k rychlému rozjezdu. Nad vstupem na skluzavku je chránič hlavy, který tlumí případné nárazy hlavou no dřeva. 

Na věž se dá vylézt několika různými způsoby. Jedním z nich je žebřík s kovovými různobarevnými stupni, dalším může být třeba lezecká stěna, která je vybavena barevnými plastovými kameny různých tvarů, aby každé lezení nahoru bylo jiné. Mezi další možnosti, jak se vydrápat nahoru na herní věž je lanový žebřík s plastovými žebřinami a hasičská tyč. Samozřejmě lze tyto prvky využít i při slézání z věže dolů, děti se tak mohou cítit například jako hasiči.

Obsah montážní krabice je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachta pod písek, vodováha, kovové díly, šplhací kameny, zemní kotvy, madla, chránič hlavy, nafukovací míč, plachta na hřiště, síť proti kočkám, logo JG, zvací kartičky, vlajka JG, kovové stupně k žebříku včetně kroužků, šplhací lano, 1 step stupně k žebříku a skluzavka.

K věži je možno připojit rozšiřující moduly, kterými jsou:

 • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
 • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
 • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
 • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
 • dětský domek Playhouse Module
 • balkón Balcony Module
 • visutá lávka Bridge Link
 • lanová lávka Net Link
 • dětský obchod Mini Market Module
 • dětský vláček Train Module
 • dětská loď Boat Modul

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 392 cm
Výška 274 cm
Šířka 176 cm
Materiál dřevo
Hmotnost 129 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

přírodní