Jungle Gym Dětské hřiště Castle

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003615132

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Jungle Gym Dětské hřiště Castle

Malé dětské hřiště s vlnitou skluzavkou, zvýšenou podestou a plátěnou střechou. Celý popis

12480

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003615132

Popis

Popis produktu

Jungle Castle je dětské hřiště vhodné do sebemenšího prostoru. Díky svým rozměrům se vejde i na malé zahrady. Podesta je ve výšce 125 cm nad zemí a má rozměry 110 × 73 cm. Celkové rozměry herní věže jsou 290 × 146 cm a nejvyšší bod střechy je 291 cm.

Skluzavka součástí balení

Z věže vede skluzavka o délce 225 cm. Skluzavky se nabízí v různých barvách – v červené, fialové, zelené, modré a žluté. Na věž se dá dostat po žebříku. Žebřík je vybaven kovovými barevnými žebřinami, které trochu oživí vzhled celé věže. 

Součástí balení je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachta pod písek, vodováha, kovové díly, zemní kotvy, plátěná střecha, madla, chránič hlavy, nafukovací míč, síť proti kočkám, logo JG, zvací kartičky, vlajka JG, kovové stupně k žebříku včetně kroužků a skluzavka.

K věži je možno připojit rozšiřující moduly, kterými jsou:

  • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
  • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
  • dětský domek Playhouse Module
  • balkón Balcony Module
  • visutá lávka Bridge Link
  • lanová lávka Net Link
  • dětský obchod Mini Market Module
  • dětský vláček Train Module

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 290 cm
Výška 291 cm
Šířka 146 cm
Materiál dřevo
Hmotnost 99 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

přírodní