Jungle Gym Dětské hřiště Chalet

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003613442

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Jungle Gym Dětské hřiště Chalet

Velká herní věž s jednou rozměrnou podestou ve výšce 145 cm a dřevěnou stříškou. Celý popis

19120

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003613442

Popis

Popis produktu

Jungle Chalet je velká herní věž s jednou velkou podestou o rozměrech 133 × 140 cm, která je umístěna ve výšce 145 cm nad zemí. Na podestu se najednou vejdou bezpečně i 3 děti. Podesta je částečně zastřešena dřevěnou stříškou. Nejvyšší bod stříšky je ve výšce až 312 cm. Stříška chrání děti před sluncem i nepříjemným deštěm. Pod podestou je obrovský prostor pro pískoviště. 

Skluzavka součástí balení

Věž Jungle Chalet je vybavena jednou skluzavkou. Skluzavka je uprostřed vyboulená, aby byla jízda dolů pro děti ještě zábavnější. Je na výběr z mnoha barev – červená, fialová, modrá, zelená a žlutá. Skluzavka je samozřejmě součástí balení. U vstupu na skluzavku jsou dvě madla, která umožňují rychlé starty dolů. Nahoru se děti mohou dostat po žebříku s různobarevnými kovovými žebřinami. Hračky je možné na věž dostat pomocí látkového kyblíku, který je upevněn na věž přes kladky. 

Součástí balení je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachta pod písek, vodováha, kovové díly, šplhací kameny, zemní kotvy, madla, chránič hlavy, nafukovací míč, plachta na hřiště, síť proti kočkám, JG zvací kartičky, vlajka JG, kovové stupně k žebříku včetně kroužků, látkový kyblík bucket modul a skluzavka.

K věži je možno připojit rozšiřující moduly, kterými jsou:

 • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
 • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
 • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
 • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
 • dětský domek Playhouse Module
 • balkón Balcony Module
 • visutá lávka Bridge Link
 • lanová lávka Net Link
 • dětský obchod Mini Market Module
 • dětský vláček Train Module
 • dětská loď Boat Modul

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 373 cm
Výška 312 cm
Šířka 203 cm
Materiál dřevo
Hmotnost 154 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

přírodní