Jungle Gym Dětské hřiště Farm

Značka: Jungle Gym Náš kód: 100003585082

Partnerský prodejDoprava zdarma

Jungle Gym Dětské hřiště Farm

Velká herní věž s obloukovou plátěnou střechou a dvěma podestami v různých výškách. Celý popis

25220
25 220 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003585082

Popis

Popis produktu

Jungle Farm je další ze skupiny velkých herních věží Jungle Gym. Je vybavena dvěma podestami ve výškách 125 cm a 145 cm. Níže umístěná podesta má rozměry 80 × 113 cm zatímco výše umístěná podesta je velká 87 × 140 cm. Celkový rozměr herní věže je 349 × 149 cm a celková výška je 314 cm.

2 skluzavky součástí balení
K věži je možno připojit 2 skluzavky. Skluzavky mohou být různých barev od červené a fialové přes žlutou a zelenou až po modrou, samozřejmě jsou součástí balení. Při nastupování na skluzavku je nepříjemné se bouchnout do hlavy. Proto je na ráhno vedoucí přes skluzavku umístěn chránič hlavy, který zmírní problémy, které by mohly nárazem vzniknout. Na věž jsou 2 vstupy. Jedním z nich je žebřík s různobarevnými kovovými žebřinami. Druhým způsobem je lezecká stěna s plastovými úchyty 1 Step. Úchyty jsou také různobarevné, což znamená, že i lezení na věž je zábava.

Součástí balení je montážní návod, nářadí, spojovací materiál a krytky šroubů, plachta pod písek, vodováha, kovové díly, šplhací kameny, zemní kotvy, madla, chránič hlavy, nafukovací míč, plachta na hřiště, síť proti kočkám, zvací kartičky, vlajka JG, periskop, kovové stupně k žebříku včetně kroužků a 2 skluzavky.

Věž je možno rozšířit o přídavné moduly, které zvýší atraktivnost celého herního prvku. Těmito moduly jsou:

  • jednomístná houpačka 1-Swing Module (X’tra)
  • dvoumístná houpačka 2-Swing Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s houpačkou Climb Module (X’tra)
  • horolezecká stěna s visutou lávkou Bridge Module
  • dětský domek Playhouse Module
  • balkon Balcony Module
  • visutá lávka Bridge Link
  • lanová lávka Net Link
  • dětský obchod Mini Market Module
  • dětský vláček Train Module

Splňujeme normu ČSN 71
Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost a jsou certifikovány německou zkušebnou TÜV. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi.

Vše v jedné krabici, žádné shánění šroubů
Montážní box obsahuje veškerý spojovací materiál – šrouby, vruty, plastové i kovové úchyty a kotvící prvky, zároveň pak i vrtáky, záhlubníky a montážní bity pro předvrtání otvorů a montáž šroubů. Budete potřebovat jen aku-šroubovák.

Montáž hřiště zvládnete sami
Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm, ale pokud máte na zahradě pěkný trávník, bude stačit i ten.Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu, kotvicí prvky jsou součástí balení.
Hřiště není vhodné z důvodu bezpečnosti dětí stavět na betonu nebo asfaltu – v tomto případě použijte jako podklad gumové dopadové dlaždice.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 3 do 12 let
Včetně skluzavky ano
Impregnace ano
Délka 349 cm
Výška 314 cm
Šířka 149 cm
Materiál dřevo
Hmotnost 200 kg
Určení Unisex
Barva

Barva

přírodní