10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro děti 2 -3 roky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky

Přeneste své dítko z koupelny na tropický ostrov plný příležitostí k hraní a rozvíjení dovedností. Přátelský lev stojí ve svém plovoucím ostrovním ráji, plameňák plave kolem v kruhu a ryba s chobotnicí skotačí ve vodě. Ostrov lze rozdělit na dvě části, které taky plavou – a jakmile koupání skončí, vše lze snadno umýt a schovat dovnitř.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10959 Policejní stanice a vrtulník

Stavebnice Policejní stanice a vrtulník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pro malé děti od 2 let, které zaujme inspirativními postavami a vozidly. Stavebnice umožní hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, empatii a další užitečné dovednosti.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanice a vrtulník LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanice a vrtulník
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanice a vrtulník

Velká sada Hasičská stanice a vrtulník (10970) od LEGO® DUPLO® je nabitá parádními detaily a fascinujícími prvky, které jistě inspirují děti od 2 let. Sada určená speciálně pro předškoláky doslova překypuje herními možnostmi podporujícími rozvoj jemné motoriky, empatie a dalších důležitých dovedností. Děti se zároveň mohou bezpečným způsobem seznámit s prací hasičů.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57106 Bazén dinosaurus 61x22cm LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanice a vrtulník
Intex 57106 Bazén dinosaurus 61x22cm

Tří kruhový bazének pro miminka a malé děti s motivem dinosaurů. Tří komorový bazének o velikosti 61 cm x 22 cm je vyroben z kvalitního a předem testovaného materiálů. Součástí balení je i opravná sada.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Dráha pro autíčka LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanice a vrtulník
Woody Dráha pro autíčka

Woody Dráha pro autíčka je vesele barevná a její dřevěné části jsou ozdobené motivem závodů. Stačí umístit autíčka na horní plošinu dráhy, naklopit ji a nechat z ní autíčka sjet po dráze dolů. Stane se skvělou zábavou i pro nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
JOKOMISIADA Pěnové puzzle čísla Trefl Maxi pexeso Dopravní prostředky
JOKOMISIADA Pěnové puzzle čísla

Úžasné pěnové puzzle se zvířátky a čísly je perfektní způsob, jak se zabavit a učit současně. Při skládání puzzle se dítě učí tvary, barvy, rozvíjí fantazii a učí se spojovat předměty do sebe. Puzzle upokojuje a učí trpělivosti. Balení obsahuje 9 velkých dílů.

můžete mít 27.2. - 28.2.

Trefl Maxi pexeso Dopravní prostředky Trefl Maxi pexeso Dopravní prostředky
Trefl Maxi pexeso Dopravní prostředky

Maxi pexeso s obrázky nejrůznějších dopravních prostředků. Cílem hry je najít co nejvíce dvojic obrázků se stejným symbolem.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Little Dutch Skútr Trefl Maxi pexeso Dopravní prostředky
Little Dutch Skútr

Vynikněte robustním matným dřevěným skútrem od Little Dutch. Dřevěné odrážedlo děti skvěle zabaví a výlety budou příjemnější a zábavnější. Děti se rychle naučí držet rovnováhu a snadno pak přecházejí na dětské kolo již bez postranních koleček.

můžete mít DNES

Od MALL
HABARRI Silikonové stavební bloky, 10 kusů přísavek HABARRI Silikonové stavební bloky, 10 kusů přísavek
HABARRI Silikonové stavební bloky, 10 kusů přísavek

Veselá stvoření – 10 prvků – vzdělávací, měkké stavební bloky – HRA A ZÁBAVA Specifikace produktu:

Rozměry jednoho prvku: různé velikosti, od 3 do 5 cm na výšku, od 3 do 4,5 cm na šířku ⇒ např.; oranžová potvůrka 4,8 × 4,8 cm, světle žlutá potvůrka 5,2 šířka x 4,3

můžete mít 1.3.

Baby Annabell Sophia, brunetka, 43 cm HABARRI Silikonové stavební bloky, 10 kusů přísavek
Baby Annabell Sophia, brunetka, 43 cm

„Jé, jahodovo-vanilkový motýlek!“ Isabella miluje motýly a vždy jim dává jména, která jí připomínají její oblíbené druhy zmrzliny. Motýli na jejích šatech a botách jsou světle žlutí jako vanilková zmrzlina a na okrajích křídel růžoví jako jahodová zmrzlina. Takže opravdu jahodovo-vanilkoví motýli.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57403 Bazén dětský obdélníkový HABARRI Silikonové stavební bloky, 10 kusů přísavek
Intex 57403 Bazén dětský obdélníkový

Dětský nafukovací bazén ve tvaru obdélníku je ideální nejen na zahradu ale i na terasy a větší balkóny. Bazén má pro maximální komfort dětí měkkou podlahu. Stěny bazénu jsou průsvitné.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - Hračky pro děti 2 -3 roky