10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky

Přeneste své dítko z koupelny na tropický ostrov plný příležitostí k hraní a rozvíjení dovedností. Přátelský lev stojí ve svém plovoucím ostrovním ráji, plameňák plave kolem v kruhu a ryba s chobotnicí skotačí ve vodě. Ostrov lze rozdělit na dvě části, které taky plavou – a jakmile koupání skončí, vše lze snadno umýt a schovat dovnitř.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 549 €
Play-Doh Adventní kalendář LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
Play-Doh Adventní kalendář

Exkluzivní adventní kalendář značky Play-Doh. Odpočítávej čas, který zbývá do vánoc a každý den otevři jedno políčko a objev překvapení. Součástí balení jsou i kelímky s modelínou Play-Doh. Tak neváhej a nech se unést vlastní kreativitou při modelování.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 581 €
LEGO Creator 31144 Exotický růžový papoušek LEGO DUPLO 10966 Legrace ve vaně: Plovoucí ostrov se zvířátky
LEGO Creator 31144 Exotický růžový papoušek

Se stavebnicí LEGO® Creator 3 v 1 (31144) Exotický růžový papoušek se malí stavitelé a milovníci zvířat od 7 let vypraví do pralesa, kde zažijí akční dobrodružství. Mohou se těšit na výrazného růžovomodrého papouška, který sedí na větvi, kde se otáčí a hýbe křídly a ocasem. Potom ho přestavět na hravou rybu plavající v moři nebo postavit zábavnou žábu, která umí hýbat nohama.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 472 €
Play-Doh Velké balení 20 ks Ulanik Montessori dřevěná hračka "Rainbow: balls in cups"
Play-Doh Velké balení 20 ks

Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh znamená nekonečnou řadu kreativních možností! Malé dětské ručky mohou válet, točit a tvarovat tuto barevnou modelínu do jakékoli formy. Perfektní pro hraní s kamarády a na párty.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 403 €
Ulanik Montessori dřevěná hračka "Rainbow: balls in cups" Ulanik Montessori dřevěná hračka "Rainbow: balls in cups"
Ulanik Montessori dřevěná hračka "Rainbow: balls in cups"

Sada je vytvořena podle systému Montessori. Pomáhá rozvíjet barevné vnímání a analýzu, koordinaci pohybu, píli, pozornost, hmatovou citlivost a jemnou motoriku. Vývojová hračka sorter je vyrobena z bezpečných materiálů.

můžete mít 27.09

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz Ulanik Montessori dřevěná hračka "Rainbow: balls in cups"
LEGO DUPLO 10987 Popelářský vůz

Pomozte malým dětem od 2 let uklidit město se stavebnicí LEGO® DUPLO® Město (10987) Popelářský vůz. Díky realistickému popelářskému vozu si zvědaví stavitelé mohou přehrávat příběhy ze světa kolem sebe a také se naučit recyklovat, třídit odpadky do správných popelnic a vyhazovat smetí do popelářského vozu.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 341 €
LEGO Creator 31136 Exotický papoušek LEGO Creator 31136 Exotický papoušek
LEGO Creator 31136 Exotický papoušek

Se stavebnicí Exotický papoušek (31136) od LEGO® Creator 3 v 1 se malí stavitelé a milovníci zvířat od 7 let vypraví do pralesa, kde zažijí akční dobrodružství. Mohou se těšit na pestrobarevného papouška, který sedí na větvi, kde se otáčí a hýbe křídly a ocasem.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 399 €
Akce
Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1 LEGO Creator 31136 Exotický papoušek
Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1

Tento dřevěný box je s různými aktivitami. Kostka obsahuje vkládačku, labyrint, bludiště, ozubená kolečka a otáčecí prvky. Posouváním korálků z jedné strany na druhou si dítě procvičí jemnou motoriku a cit v rukách.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
LEGO DUPLO 10913 Box s kostkami LEGO Creator 31136 Exotický papoušek
LEGO DUPLO 10913 Box s kostkami

Jakmile otevřete tuto pestrobarevnou sadu kostek LEGO® DUPLO®, vstoupíte do světa kreativního hraní, které rozvíjí důležité dovednosti. Tato všestranná stavebnice pro batolata je plná nápadů a inspirace. Najdete zde auto s pohyblivými koly, střechu, okno, květiny, chleba… to vše můžete spojovat s velkým výběrem kostek a dílků, které zaručí, že hraní jen tak neskončí. Díky kostkám s čísly 1, 2 a 3 můžete děti zasvětit i do tajů počítání.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 517 €
LEGO Minecraft 21189 Jeskyně kostlivců LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
LEGO Minecraft 21189 Jeskyně kostlivců

Akční stavebnice Jeskyně kostlivců (21189) od LEGO® Minecraft® je určena hráčům Minecraftu od 8 let. Tato všestranná stavebnice postaví průzkumníka jeskyní proti nepřátelským kostlivcům v prostředí několika biomů. Nechybí krápníková jeskyně se stalagmity a stalaktity, zarostlá jeskyně s keři, liánami, vodou, hlínou a pochodněmi, ale ani hladomorna kostlivců, která ukrývá otáčející se množič.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 529 €
LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie

S tímto bitevním balíčkem LEGO® Star Wars™ (75345) se děti od 6 let stanou veliteli jednotky klonovaných vojáků z 501. legie. Mohou se těšit na 4 minifigurky LEGO, klonovaného specializovaného vojáka 501. legie a 2 vojáky těžké pěchoty 501. legie. Každá má navíc svou zbraň, takže o akční hraní nebude nouze.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 371 €
LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
LEGO DUPLO® 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje

Přidejte tuto LEGO® DUPLO® sadu 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje k jakémukoliv novému nebo stávajícímu DUPLO vláčku a rozvíjejte stavitelské dovednosti vašich nejmenších při stavbě trati a vysokého mostu. Umístěte na koleje žlutou akční kostku, díky které kompatibilní DUPLO vláčky houkají, jakmile na ni najedou.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 449 €