10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Garáže pro děti jsou oblíbenou hračkou. Vybrat můžete několikapatrové plastové garáže pro autíčka nebo velké a odolné dřevěné garáže, které vydrží celé generace.

Zobrazit více

Jednopatrové garáže na parkování pro děti

Garáže na parkování jsou v jedné úrovni, mohou být doplněny příjezdovou dráhou nebo parkovištěm. K zakoupení je jedna garáž či více kusů garáží. Sestava je obvykle variabilní. Některé modely slouží k úklidu aut a jsou vybaveny držadly pro snadné přenášení.

Několikapatrové garáže pro děti

Garáže na několika patrech s propojením nejrůznějšími sjezdy. Autíčka mohou do garáží přijíždět i sjíždět po kaskádách. Sestava může navazovat na autodráhu.

Garáže pro děti se závodní dráhou

Garáže mohou být doplněny sjezdovou rampou a závodní dráhou bez elektrického pohonu, mechanickou autodráhou. Dráhy mohou mít podobu městského okruhu, kdy nechybí značky, mosty či vodní plocha.

TIP!

Autodráhy a auta jsou stále spíše hračkou pro kluky. To však neplatí o vláčcích a mašinkách. Ty milují i holčičky.

  • Plastové garáže a sety v nejrůznějším provedení vhodné pro kluky i holky. Vhodné jsou 3 let věku.
  • Plechové garáže bývají většího provedení a umožňují parkování i několika aut. Vhodné pro děti od 3 let.
  • Dřevěné garáže jsou vhodné pro kluky i holky od 3 let. Obvykle jsou kompatibilní s dalšími dřevěnými modely a je možné je různě kombinovat, včetně propojení, s vláčkodráhou.

Dětskou garáž můžete pořídit s autíčky i benzínkou

Dětské garáže mohou být doplněny nejrůznějšími funkčními díly. Mezi oblíbené patří: výtah, jeřáb, heliport, benzinová stanice, myčka aut, dopravní značky, figurky osob, dětská auta a mnoho dalšího.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1 Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1

Rozdrť své soupeře s autentickými velkými trucky z kolekce Monster trucky od Hot Wheels®! V závodě tě čeká nebezpečný kopec, jak se s ním popereš?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
Spin Master Tlapková patrola Hlídkovací věž

Hlídkovací věž a policejní vůz, spolu se dvěma akčními figurkami Chase pro jeho proměnu. Vytáhni výtah a sleduj, jak se Chase mimo službu připravuje na akci, když se mění v hrdinu Chase. Podívej se skrz periskop věže s vybranou kartou mise, abys věděl, kam jít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Majorette Garáž Super Chase Center Hot Wheels Monster trucks závod z kopce 2v1
Majorette Garáž Super Chase Center

Velká herní garáž od Majorette o velikosti 112 × 70 × 84 cm dětem nabízí mnoho herního prostoru pro jejich autíčka. Garáž se skládá z pěti herních ploch a má až 57 parkovacích míst. Dalšími částmi je motorizovaný výtah, policejní stanice a vlaková trať.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Majorette Garáž Super City + 6 autíček a vlak Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Majorette Garáž Super City + 6 autíček a vlak

Velká herní garáž o šířce téměř 1,30 m je největší nový výrobek ve světě Majorette! Garáž se skládá ze sedmi herních ploch a má až 35 parkovacích a skladovacích prostor. Srdcem stanice je motorizovaný spirálový výtah, který současně nese až devět kovových autíček. Jakmile jsou nahoře, automatické přepínače rozdělují vozy do čtyř různých jízdních pruhů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Lamps Letadlo rozkládací s autíčky Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Lamps Letadlo rozkládací s autíčky

Transportní letadlo a hrací set s autíčky v jednom. Letadlo lze rozložit na garáž pro autíčka. Po rozložení si malý závodníci mohou užít spoustu zábavy. V balení naleznete 4 plastová autíčka a jednu helikoptéru, kterou lze umístit na heliport nad kokpitem letadla.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm

Kam zaparkovat auťáky? Jednoznačně do parádních nadzemních garáží Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 × 21,5 × 46,5 cm, kde s parkováním v různých patrech pomůže elektrický výtah. V balení jsou 4 super autíčka s volnými koly, parkovací stanice obsahuje i autoservis, myčku a čerpací stanici.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SIKU World Garáž se 2 auty Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm
SIKU World Garáž se 2 auty

Limitovaná edice SIKU World Garáž se 2 auty: Garáž (5505) + Mercedes Benz E350 CDI (1501) + Lamborghini Murciélago Roadster (1318). SIKUWORLD se rozrůstá. 3 patrová garáž nabízí ve světě SIKUWORLD mnoho parkovacích míst. Její barevná kombinace zapadá do dětského pokojíčku. Lze snadno integrovat ke dvěma stávajícím SIKUWORLD sadám.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Lamps Garáž s autíčky a heliportem Lamps Garáž s autíčky a heliportem
Lamps Garáž s autíčky a heliportem

Opravdu velká plastová garáž nabízí malým fanouškům autíček 6 pater, kde malý kluci od 3 let mohou parkovat svá autíčka. Garáž má heliport, benzínovou stanici a funkční manuální výtah. Součástí balení je i 10 autíček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Lamps Garáž s autíčky Lamps Garáž s autíčky a heliportem
Lamps Garáž s autíčky

Opravdu velká plastová garáž nabízí malým fanouškům autíček 6 pater ze dvou stran, kde malý kluci od 3 let mohou parkovat svá autíčka. Garáž má Pneuservis, benzínovou stanici a funkční manuální výtah. Součástí balení je i 10 autíček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Vtech Tut Tut Hasičská stanice Lamps Garáž s autíčky a heliportem
Vtech Tut Tut Hasičská stanice

Tut Tut Autíčka – Hasičská stanice. Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím hasičským autíčkem v pěkném designovém provedení, která nadchne nejednoho řidiče. Rozšiřuj svou sbírku a užij si spoustu zábavy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Garáže pro děti

Dětské garáže jsou vhodné od 3 let věku. Vybrat můžete plastové garáže nebo odolné dřevěné garáže pro několik generací dětí.

Dětská garáž

Dětská garáž pro autíčka může sloužit jako místo, kam uklidíte hračky nebo může být atraktivním doplňkem dětského pokoje. Velké dětské garáže mají několik pater, rampy i příjezdové dráhy.

Siku World

Siku World jsou sestavy nejrůznějších dílů a modelů, které lze různě kombinovat a doplňovat. Z hraček Siku World postavíte celé město. Sestavy lze neustále obměňovat a rozšiřovat.

Hot Wheels garáž

Oblíbené filmové zpracování se dočkalo i hračky v podobě garáže pro Hot Wheels autíčka.

Woody Garáž

Od značky Woody můžete pořídit nejen garáž, ale i vláčkodráhu nebo celou dřevěnou farmu.

Klein Bosch garáž

Garáže značky Bosch jsou vhodné už pro nejmenší děti a můžete je pořídit od 1 roku věku. Hračky vždy respektují barvy značky Bosch.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Garáže pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Garáže pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Garáže pro děti akce.