Klein 5 patrová garáž Bosch
1 599 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Moderní garáž Bosch s čerpací stanicí a myčkou. Garáž má 5 pater. Je velmi stabilní a součástí balení jsou i dvě autíčka. Hračka vyhrála cenu Novinka roku 2012 ve své kategorii.


Klein Bosch garáž - 6 pater-30%
2 299 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Super parkovací garáž v licenci Bosch. Šestipatrová garáž je po sestavení vysoká 100 cm. Z horní části mohou autíčka závodit, kdo dojede dolu dřív. Součástí garáže je také dráha s loopingem a skokem. Garáž je také vybavena výtahem, mycí linkou. Součástí balení jsou i dvě autíčka.


Wader WADER Garáž KID CARS 3D s dráhou 9,1 m
1 229 Kč

893 Kč

Barevná kaskádová dráha s multifunkčním parkovištěm. Velká garáž je vyrobena z nezávadného plastu. Délka dráhy pro autíčka je 9,1 metrů. Garáž je kompaktní i s jinými produkty ze série Kid cars.


Viga Dřevěná garáž
1 399 Kč

670 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.


KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnocení: 5
309 Kč

241 Kč

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.


DOLU Velká garáž plastová
924 Kč

779 Kč

Velká garáž je snem každého malého řidiče! Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Balení obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravní značku, strom, pumpu a silnice. Celkem má set 70 dílků. Hračka má funkční výtah a dveře.


DOLU Dvoupatrová plastová garáž
661 Kč

559 Kč

Nádherná plastová dvoupatrová garáž s výtahem, sjezdem z horního patra a 2 autíčky. Součástí balení je také dopravní značka, stromeček a silnice. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Vytvoří tak zábavu na celé odpoledne.


Woody Garáž s výtahem a SIKU autíčky-18%
1 599 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má připravené zámky pro zapojení koleje vláčkodráhy a funkční výtah na kličku. Příslušenstvím garáže Woody je nyní sada 5ti kvalitních kovových autíček značky SIKU.


Hot Wheels City T-Rex řádí-20%
1 499 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ale ne! Ve městě řádí hrozivý T-Rex. Troufneš si postavit se této nečekané výzvě? Použij svá autíčka Hot Wheels® a zachraň své město! V tomto strhujícím herním setu na tebe čeká jedno autíčko Hot Wheels®, aby ses mohl ihned pustit do akce!


KidKraft Disney Cars 3 - závodní okruh Florida-50%
3 990 Kč

1 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Autodráha s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Děti budou závodit jako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a dalšími přáteli o Zlatý píst na závodním okruhu Florida. Tento kruhový stůl obsahuje 50 dílů včetně scenérie, kolejí, krajiny, postav a autíček.


DOLU Třípatrová plastová garáž
765 Kč

649 Kč

Nádherná třípatrová garáž s výtahem, myčkou a čerpacími stojany obsahuje také 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé patro je očíslované a do jednotlivých pater se dá auto vyvézt výtahem. Sjezd z horního patra je možný po uvolnění výjezdní brány. Součástí balení jsou také dopravní značky a stromeček.


Vtech Tut Tut - Parkovací dům
1 799 Kč

1 596 Kč
+ doprava zdarma

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má autíčko projet!


Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač
1 300 Kč

869 Kč

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


SIKU World - autosalón
631 Kč

539 Kč

Autosalon s barevnou zadní stěnou nabízí místo až třem vozům na parkování. Vytvoř nový scénář hry na každý den pro svá auta. Široká, prosklená vrata umožňují snadný příjezd a odjezd. Standardní hrací deska Siku umožňuje jednoduché zapojení sady se Siku World. Součástí balení je i jedno autíčko.


SIKU World - zvedací most
887 Kč

769 Kč

Bez ohledu, zda se jedná o město nebo venkov, všude je tento zvedací most využitelný. Pokud je postavený přes řeku, mohou projet i velmi velké lodě, jako třeba trajekt, dá se totiž na jedné straně zdvihnout o 90°, stejně jako originál!


SIKU World - Vodní plocha a obtisky
536 Kč

449 Kč

Pro vlastníky lodí a kapitány na lodích ve Vaši herně Vám Siku poskytuje vhodné vodní cesty. Čtyři modré panely symbolizují vodní tok pro lodě a čluny. Součástí sou i polepy ke zdobení. Vše může být pestře zdobené a zkombinované dle Vaší fantazie. To je na této Siku World vodní ploše to zábavné.


Hot Wheels Super ultimátní mega garáž
6 999 Kč

4 999 Kč
+ doprava zdarma

Super ultimátní mega garáž je největší hračka Hot Wheels vůbec. Úžasná garáž nabízí celou řadu možností hry. Garáž má 36 parkovacích míst, to znamená, že se do ní vejdou všechna tvá oblíbená auta. Pořádně nachystej své vozy a připrav je na zábavnou a divokou jízdu.


Alltoys Šroubovací set - dopravní prostředky 5 ks
450 Kč

367 Kč

Šroubovací set je skvělým produktem pro rozvíjení dětské koordinace, motoriky a vizuálních schopností. Stimuluje dětskou představivost a zvyšuje rozvoj porozumění. Pomáhá rozeznat barvy a tvary. Rozvíjí kreativní myšlení.


Wader Garáž 3 patra + dráha
679 Kč

499 Kč

3 patra autogaráží společně s dráhou Wader skvěle zabaví vaši ratolest. Hračka má hned několik funkcí – myčka, benzínová pumpa, výtah a servisní stanice. Garáž Weder může také sloužit jako úklidový prostor angličáky.


BBurago 1:43 garáž Mega + 2 ks auta v krabici
1 350 Kč
+ doprava zdarma

Velká třípodlažní garáž v designu Ferrari Kids a měřítku 1:43 od celosvětového výrobce modelů autíček a doplňků Bburago. Kladkový výtah, mycí linka, opravna a cesty jsou v gazáži samozřejmostí. Vhodné pro děti od 3 let.


Hot Wheels City Zatoč s kobrou
999 Kč

887 Kč

Novinka

Na město Hot Wheels® zaútočila obří kobra a jeho osud leží v tvých rukách. Odpal své autíčko a pokus se přeskočit hlavu kobry a vyhnout se tak jejímu jedovatému kousnutí!


BBurago Ferrari Parking Garage + 4 autíčka
1 499 Kč

1 240 Kč
+ doprava zdarma

Krásná dvoupatrová garáž od značky BBurago. V balení kluci naleznou čtyři kovová autíčka v měřítku 1:43. Teď už nebudou mít auta po celém pokoji. Všechny budou zaparkované v jednom z pater nové plastové garáže.


Mattel Adventní kalendář Cars 3
799 Kč

554 Kč

Unikátní adventní kalendář urychlí všem malým fanouškům čekání na ježíška. Kalendář v licenci Cars 3 obsahuje 24 okének s autíčky a dalšími herními doplňky. Každý den tak děti objeví jedno překvapení.


DOLU Spirálová dráha pro auta, plastová
638 Kč

529 Kč

Spirálová dráha pro auta – to je ta nejlepší zábava pro malé závodníky! Postav autíčko na nejvyšší startovací patro a sleduj jak rychle dorazí do přízemí. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Vytvoří tak zábavu na celé odpoledne.


Spin Master Patrol hlídkovací věž Tlapková patrola-20%
1 699 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Rozhledna Tlapkové patroly je dokonalé velitelství se skutečným fungujícím výtahem, světly a zvuky a ovinutím kolem skluzavky! Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží!


Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou
1 513 Kč

1 409 Kč
+ doprava zdarma

Garáž nabízí parkování ve čtyřech úrovních, přistávací plošinu na střeše, výtah a místo pro nabíjení elektromobilů. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou a očí a dětskou představivost.


SIKU World - Garáž

SIKU World - Garáž

Hodnocení: 3
1 630 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Třípatrová garáž nabízí ve světě Siku World mnoho parkovacích míst. Její barevná kombinace zapadá do dětského pokojíčku. Díky konstrukčnímu systému lze jednoduše rozšiřovat. Jednoduché a robustní konektory umožňují kdykoliv rychlou montáž a demontáž. Sada obsahuje oranžové autíčko Porsche. Navíc jako dárek jsou k autodráze dodávány dvě autíčka Siku.


Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč

1 289 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.


Spin Master Paw Patrol Auto a Hrací sada 2v1 Chase
999 Kč

899 Kč

Novinka

Paw Patrol Tlapková Patrola záchranářské vozidlo s figurkou Chase, kterou lze z vozidla vyjmout. Když se auto rozloží, odkryje se tak hrací sada, ve které můžete zachránit další postavičky. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu!


Vtech Tut Tut - Sada deluxe silnice
849 Kč

762 Kč

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Postavte si dráhu podle svých přestav a vyberte trasu, jakou má vaše Tut-Tut autíčko projet!


Spin Master Paw Patrol Auto a Hrací sada 2v1 Marshall
999 Kč

899 Kč

Novinka

Paw Patrol Tlapková Patrola hasičské auto s figurkou Marshalla, kterou lze z vozidla vyjmout. Když se auto rozloží, odkryje se tak hrací sada, ve které můžete zachránit další postavičky. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu!


Klein Hot Wheels kufřík na autíčka
429 Kč

299 Kč

Kufřík na autíčka v oblíbené licenci Hot Wheels je skvělý dárek pro každého malého závodníka. Ať už se autíčka válí po celém pokoji nebo je jen chce mít chlapec u sebe na cestách, do tohoto kufříku je snadno a rychle naskládá. Vhodné pro 18 autíček.


Klein Sběratelský kufřík Hot Wheels
499 Kč

Novinka

Kufřík na autíčka v oblíbené licenci Hot Wheels je skvělý dárek pro každého malého závodníka. Ať už se autíčka válí po celém pokoji nebo je jen chce mít chlapec u sebe na cestách, do tohoto kufříku je snadno a rychle naskládá. Vhodné pro 50 autíček.


Vtech Tut Tut Hasičská stanice
1 799 Kč

1 607 Kč
+ doprava zdarma

Tut Tut Autíčka – Hasičská stanice. Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím hasičským autíčkem v pěkném designovém provedení, která nadchne nejednoho řidiče. Rozšiřuj svou sbírku a užij si spoustu zábavy.


Vtech Tut Tut - Letiště
1 699 Kč

1 489 Kč
+ doprava zdarma

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko Letadlo. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má letoun projet!


Teddies BABY Monster garáž s autíčky 3ks
569 Kč

449 Kč

Barevná garáž se třemi roztomilými autíčky, které jsou pro malé děti snadno uchopitelné. Garáž je vybavena uchem pro snadné přenášení a dvířka garáže se dají uzamknout pomocí klíčů. Každý klíč má jiný tvar, takže se děti trénují v rozpoznávání.


DOLU Čtyřpatrová plastová garáž
1 019 Kč

849 Kč

Nádherná čtyřpatrová garáž s výtahem, sjezdy mezi patry, myčkou, čerpacími stojany, silnicí obsahuje také 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé patro je očíslované a do jednotlivých pater se dá auto vyvézt výtahem. Součástí balení jsou také dopravní značky a stromeček.


Mattel City Posaď Triceratopse
999 Kč

Ale ne! Na Hot Wheels™ City zaútočil děsivý triceratops! Jsi připraven na novou výzvu? Pomoz zachránit Hot Wheels™ město před řáděním tohoto obřího triceratopse! Pojďme na to!


BBurago Auto servis + 1 auto
729 Kč

569 Kč

Velký Auto servis pro všechny autíčka Bburago. Využijte myčku a servis aby byly všechny auta čistá a opravená. Plno zábavy a dobrodružství s hracím setem od značky Bburago.


Vtech Tut Tut Policejní stanice CZ
1 799 Kč

1 659 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím autíčkem – policie. Oblíbená dráha, kterou si zamiluje každý malý strážce zákona. Díky ní si užijete spoustu zábavy!


Klein Bosch garáž - 4 patra
1 499 Kč

1 169 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bosch garáž je nezbytná pro každého chlapce s vlatním vozoparkem. V nové garáži navíc nalezne další dvě autíčka. Garáž má výtah na auta, myčku, sjezd mezi patry pro dvě auta, benzinovou pumpu a obchod.


SIKU World - startovací Set "City" + dárek
1 499 Kč

1 219 Kč
+ doprava zdarma

Limitovaná edice startovacího setu, která obsahuje 9 desek silnic a spojovací tlačítka. Desky se dají kombinovat a tím vytvářet nová města. Vhodné pro děti od 3 let. Bagr v balení ZDARMA.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: