Počet nalezených produktů: 131

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Klein Třípatrová garáž Bosch
1 199 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Dětská parkovací garáž v licenci Bosch. Třípatrová garáž je po sestavení vysoká 52 cm. Je vybavena výtahem, drahou se dvěma stopami a mycí linkou. Součástí balení jsou i dvě autíčka. Garáž krásně doplní každý chlapecký pokojíček.


Woody Garáž s výtahem a SIKU autíčky-21%
1 399 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má připravené zámky pro zapojení koleje vláčkodráhy a funkční výtah na kličku. Příslušenstvím garáže Woody je nyní sada 5ti kvalitních kovových autíček značky SIKU.


Vtech Tut Tut - Parkovací dům
1 799 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má autíčko projet!


Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím-37%
1 699 Kč

1 069 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.


MaDe Garáž, 29cm + 3 auta
545 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Dvoupatrová garáž v barevném provedení se třemi autíčky, které jsou součástí balení. Garáž je vybavena ručním výtahem. Lze sestavit ve dvoupatrové, ale i v jednopatrové verzi. Vhodné pro děti od 3 let.


Majorette Garáž Creatix Rescue Station
1 199 Kč

1 079 Kč
+ doprava zdarma

Nová garáž Creatix se záchranářským motivem má tři patra. Je vybavena manuálně ovládaným výtahem, čerpací stanicí a servisem. Součástí garáže je vystřelovací funkce pro rychlý výjezd jednotky. Obsahuje autíčko a vrtulník.


Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač-33%
1 300 Kč

869 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


Klein Bosch garáž - 6 pater-56%
2 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Super parkovací garáž v licenci Bosch. Šestipatrová garáž je po sestavení vysoká 100 cm. Z horní části mohou autíčka závodit, kdo dojede dolu dřív. Součástí garáže je také dráha s lopingem a skokem. Garáž je také vybavena výtahem, mycí linkou. Součástí balení jsou i dvě autíčka.


SIKU World - Vodní plocha a obtisky
536 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Pro vlastníky lodí a kapitány na lodích ve Vaši herně Vám Siku poskytuje vhodné vodní cesty. Čtyři modré panely symbolizují vodní tok pro lodě a čluny. Součástí sou i polepy ke zdobení. Vše může být pestře zdobené a zkombinované dle Vaší fantazie. To je na této Siku World vodní ploše to zábavné.


Alltoys Ekologický solární cyklus Greenex™
500 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tento set je jednoduše dosažitelná cesta za poznáním životního prostředí. Děti získají základní znalosti o získávání energie ze Slunce formou zábavy. Vrtulník za pomocí solární energie otáčí vrtulí, nebo se vznáší okolo věže.


Alltoys Mobilní garáž v designu náklaďáku s autíčky
500 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Mobilní garáž v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen vyložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Návěs tahače je opatřen držadlem, takže jej lze použít jako kufřík.


Alltoys Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky
2 000 Kč

1 319 Kč
+ doprava zdarma

Tento krásný 5 patrový garážový set ti poskytne nekončící zábavu. Jednotlivá patra jsou propojena rampami a funkčním výtahem. Garáž nabídne reálné detaily, odolný materiál a bezpečné zpracování okrajových částí.


Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač-33%
1 300 Kč

869 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.


Alltoys Teamsterz skládací garáž s autíčky-30%
1 000 Kč

697 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Přenosná skládací garáž v pouzdře ve tvaru pneumatiky je skvělá hračka i na cesty. Jednoduše se složí do pouzdra a můžete vyrazit. Kufřík v sobě ukrývá garáž o dvou patrech, kterou lze sestavit pomocí dílků.


BBurago 1:43 garáž Mega + 2 ks auta v krabici
1 349 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Velká třípodlažní garáž v designu Ferrari Kids a měřítku 1:43 od celosvětového výrobce modelů autíček a doplňků Bburago. Kladkový výtah, mycí linka, opravna a cesty jsou v gazáži samozřejmostí. Vhodné pro děti od 3 let.


BBurago Auto servis + 1 auto
729 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Velký Auto servis pro všechny autíčka Bburago. Využijte myčku a servis aby byly všechny auta čistá a opravená. Plno zábavy a dobrodružství s hracím setem od značky Bburago.


BBurago 1:43 Ferrari garáž + 2 auta v krabičce
1 299 Kč

1 006 Kč
+ doprava zdarma

Krásná dvoupatrová garáž od značky BBurago v licenci Ferrari. V balení kluci naleznou dvě kovová autíčka v měřítku 1:43. Teď už nebudou mít auta po celém pokoji. Všechna budou zaparkovaná v jednom z pater nové plastové garáže.


BBurago Ferrari Parking Garage + 4 autíčka
1 499 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Krásná dvoupatrová garáž od značky BBurago. V balení kluci naleznou čtyři kovová autíčka v měřítku 1:43. Teď už nebudou mít auta po celém pokoji. Všechny budou zaparkované v jednom z pater nové plastové garáže.


BBurago Racing Garage

BBurago Racing Garage

Hodnocení: 1
1 490 Kč

1 408 Kč
+ doprava zdarma

Ideální garáž pro správný závodní tým. Třípodlažní hrací set s rampami, ručně poháněným výtahem, pozadím s publikem fanoušků a příslušenstvím závodního týmu. Součástí balení je garáž a jedno autíčko Ferrari v měřítku 1:43.


Bigjigs Toys Dřevěná garáž pro auta
2 199 Kč
+ doprava zdarma

V tomto dřevěném městském auto centru je možné vše. Umýt auto, natankovat benzín nebo parkovat v krytém parkovišti s vlastním výtahovým systémem. Spousta možností, jak se vaše dítě může opravdu vyhrát.


Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč

1 200 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.


Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 099 Kč

665 Kč
+ doprava zdarma

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Dickie Požárník Sam dárková sada se člunem
549 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Požárník Sam je již připraven k dalšímu záchranářskému zásahu ve svém krásném člunu. Sada obsahuje ještě další 3 dopravní prostředky, se kterými zažiješ spoustu dobrodružství.


Dickie SOS záchranná stanice-24%
599 Kč

455 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Záchranná stanice pro všechny kluky, kteří chtějí jednoho dne být velkým strážcem pořádku a nebo záchranářem. Stanice je vybavena světelnými a zvukovými efekty Vejde se do ní policejní i hasičské auto.


Eddy Toys Garáž, hrací set
699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Patrová garáž upoutá hlavně kluky na desítky hodin hraní a zábavy. Patrová garáž má svůj vlastní výtah do prvního patra. Součástí balení jsou 2 autíčka a jedna helikoptéra. Nicméně děti mohou garáž skvěle využít i pro autíčka, které mají už doma.


Hot Wheels CCity Utkej se s příšerou Scorpion-21%
699 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připrav se na pořádné kaskadérské kousky. Probojuj si cestu tímto tematickým herním setem a zachraň město Hot Wheels® před obřím škorpionem. Stačí odpálit své autíčko a sledovat, jak hbitě přeletí hlavu děsivého monstra a vyhne se jeho útoku.


Hot Wheels City Postav město - Benzínka
499 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Benzínce. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.


Hot Wheels City Postav město - Požární stanice
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Požární stanici. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.


Hot Wheels City Postav město - Vystřelovačka
499 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Vystřelovačce. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.


Hot Wheels City Utkej se s příšerou Gator garage
699 Kč

488 Kč
+ doprava zdarma

Připrav se na pořádné kaskadérské kousky. Probojuj si cestu tímto tematickým herním setem a zachraň město Hot Wheels® před příšerou- krokodýlem. Stačí odpálit své autíčko a sledovat, jak hbitě přeletí hlavu děsivého monstra a vyhne se jeho útoku.


Cars Herní set Garáž
699 Kč
679 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Šlápněte na plyn, ať jste co nejrychleji v garáži na okruhu, kde probíhá závod o Zlatý Píst! Garáž je dvoupatrová a najdete v ní funkční výtah a servisní depo. Sada obsahuje model Bleska McQueena v měřítku 1:55.


TM Toys Hot Wheels Drag Racing Case
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Každý malý závodník zajisté ocení praktický set 2 v 1, který je zároveň kufříkem i autodráhou. Vejde se do něj až 20 autíček a disponuje vysouvacími kolejemi, a tak je možné jej použít také jako hrací set. Pak už stačí jen odstartovat závod.


Klein Bosch garáž - 4 patra
1 499 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Bosch garáž je nezbytná pro každého chlapce s vlatním vozoparkem. V nové garáži navíc nalezne další dvě autíčka. Garáž má výtah na auta, myčku, sjezd mezi patry pro dvě auta, benzinovou pumpu a obchod.


Klein Bosch garáž 5 pater - svítící-23%
1 699 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětská parkovací garáž v licenci Bosch je nezbytnou součástí každého chlapeckého pokojíčku. Garáž o pěti patrech je vybavena výtahem, součástí jsou i dvě autíčka. Když se garáž nasvítí tak jí za tmy svítí dráhy.


Lamps Dřevěný autojeřáb
699 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.


Majorette Creatix Stáj s traktorem
749 Kč
+ doprava zdarma

Creatix stáj s bohatým herním příslušenstvím – traktor s přívěsem, stáj s koňmi a zvířátky z farmy, silo, větrník. Tato sada přináší mnoho radosti mladým nadšencům zemědělství. Díky kompatibilnosti s ostatními stavebnicemi lze vytvářet originální herní světy.


Majorette Garáž Car Park 5 podlaží + 1 autíčko
1 499 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Detailně zpracovaná Garáž má 5 podlaží, myčku, čerpací a servisní stanici, uprostřed manuálně ovládáný výtah. Skvělá sada pro sbírku těch nejlepších modelů. Potěší každého malého milovníka autíček.


Majorette Garáž Creatix Petrol Station
799 Kč

646 Kč
+ doprava zdarma

Nová garáž Creatix má dvě patra. Je vybavena manuálně ovládáným výtahem, myčkiu aut i čerpací stanicí. Příjezdové silnice lze libovolně sestavovat. Součástí je 1 kovové autíčko.


Majorette Garáž Urban

Majorette Garáž Urban

Hodnocení: 3,5
999 Kč

779 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plastová třípatrová garáž Urban by neměla chybět v žádném klučičím pokoji. Je vybavena manuálně ovládaným výtahem, myčkou aut a nezbytnou čerpací stanicí. Jedno kovové autíčko cca 7,5 cm součástí.


Majorette Mercedes AMG 5 ks Dárková sada
399 Kč

306 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dárková sada kovových autíček Mercedes AMG na volnoběh. Sen každého závodníka je díky tomuto setu na dosah ruky. Vystav si modely autíček nebo uspořádej závod se svými kamarády. Užij si spoustu legrace.


Majorette Vintage 5 ks Dárková sada
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Dárková sada kovových autíček ve vintage stylu na volnoběh. Vhodné nejen jako dárek pro fanoušky klasických aut sedmdesátých let. Detailní provedení nadchne nejednoho motorového nadšence. V sadě s pěti autíčky si každý vybere minimálně jedno nejoblíbenější.


Mattel Adventní kalendář Cars 3
799 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Unikátní adventní kalendář urychlí všem malým fanouškům čekání na ježíška. Kalendář v licenci Cars 3 obsahuje 24 okének s autíčky a dalšími herními doplňky. Každý den tak děti objeví jedno překvapení.


Mattel Cars 3 Mini herní set
799 Kč

681 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Užij si spoustu napínavé zábavy s tímto herním setem inspirovaným filmem Auta 3. Tato závodní dráha s ikonickými detaily a doplňky má některé části pohyblivé.


Mattel Cars 3 Tréninková dráha
799 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehraj si své oblíbené akční scény s filmu Auta 3 s tímto herním setem inspirovaným ikonickými místy a momenty. Užij si spoustu superrychlé zábavy! Set nabízí motorizované funkce, tematické příslušenství a vše potřebné pro hromadné závody.


SIKU World - Heliport
620 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Je tu někdo, kdy by radši využil Heli-Taxi, aby se vyhnul zácpám na silnicích ve městě? To je nyní možné v SIKU světě. Nový heliport zajišťuje optimální přistávací podmínky pro modely helikoptér v měřítku 1:87 a 1:50 a to ať je den anebo noc.


SIKU World 5507 autoservis
836 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Často používané vozy Siku potřebují pravidelnou službu. Nová autodílna s dílenskou budovou, zvedací plošinou, vozíkem a nákladním automobilem. Je možné řídit vozidla na zvedací plošinu tak, aby mohla být zvedána a spouštěna. Dveře dílen se otevírají a zavírají. Rozsáhlá sada nálepek umožňuje mechanikům vytvořit si vlastní dílnu.