Hot Wheels City Přenosná garáž
899 Kč 799 Kč

Akce

Závodění s tvými oblíbenými angličáky Hot Wheels je sice nekonečné, ale když je čas skončit, zaparkuj auťáky do této parádní garáže! Nabízí parkovací místa pro více než 20 aut. Když nenajdeš místo na parkování v jednom patře, skoč s autíčkem rovnou do druhého. Využij výtah a vyjeď s autíčkem až na vrchol.

Hot Wheels City Garáž s T-Rexem-25%
3 999 Kč 2 999 Kč

Akce

Jsi připraven na novou výzvu? Vydej se se svými vozidly do garáže od Hot Wheels® a odhal, co se v ní ukrývá! V garáži můžeš uskladnit až 100 svých vozidel, ale to ještě není vše, garáž si totiž nárokuje i obávaný T-Rex.

Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
999 Kč 799 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

Majorette Garáž Super City + 6 autíček a vlak
3 999 Kč 3 299 Kč

Novinka

Velká herní garáž o šířce téměř 1,30 m je největší nový výrobek ve světě Majorette! Garáž se skládá ze sedmi herních ploch a má až 35 parkovacích a skladovacích prostor. Srdcem stanice je motorizovaný spirálový výtah, který současně nese až devět kovových autíček. Jakmile jsou nahoře, automatické přepínače rozdělují vozy do čtyř různých jízdních pruhů.

Vtech Tut Tut Hasičská stanice
1 799 Kč 1 629 Kč

Tut Tut Autíčka – Hasičská stanice. Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím hasičským autíčkem v pěkném designovém provedení, která nadchne nejednoho řidiče. Rozšiřuj svou sbírku a užij si spoustu zábavy.

Klein 5 patrová garáž Bosch
1 899 Kč 1 489 Kč

Moderní garáž Bosch s čerpací stanicí a myčkou. Garáž má 5 pater. Je velmi stabilní a součástí balení jsou i dvě autíčka. Hračka vyhrála cenu Novinka roku 2012 ve své kategorii.

Teddies BABY Monster garáž s autíčky 3ks
569 Kč 549 Kč

Barevná garáž se třemi roztomilými autíčky, které jsou pro malé děti snadno uchopitelné. Garáž je vybavena uchem pro snadné přenášení a dvířka garáže se dají uzamknout pomocí klíčů. Každý klíč má jiný tvar, takže se děti trénují v rozpoznávání.

Woody Garáž s výtahem a SIKU autíčky
1 599 Kč 1 269 Kč

Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má připravené zámky pro zapojení koleje vláčkodráhy a funkční výtah na kličku. Příslušenstvím garáže Woody je nyní sada 5ti kvalitních kovových autíček značky SIKU.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč 1 269 Kč

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Spin Master Tlapková patrola Velká hlídkovací věž super hrdinů
4 499 Kč 3 999 Kč

Tlapková patrola je připravena k akci z Hlídkovací věže. Umístěte figurku Chase na plošinu výtahu, spusťte ji a prostřednictvím megafonu to oznamte zvláštním signálem. Na vrchol věže se vejde všech 6 figurek (prodávají se samostatně). Každá z nich má své vlastní místo, zvýrazněné svou oblíbenou barvou. Připojte k Chasovi speciální sponu, aby mohl slanit přímo do svého vozidla a vyrazit do akce.

Viga Dřevěná garáž a čerpací stanice
1 589 Kč 1 249 Kč

Všechna autíčka teď můžeš zaparkovat do této krásné garáže s čerpací stanicí. Součástí balení jsou 3 dřevěná autíčka a dřevěný vrtulník. Ke garáži patří i výtah.

Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač
1 300 Kč 789 Kč

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

Vtech Tut Tut - Sada deluxe silnice
849 Kč 769 Kč

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Postavte si dráhu podle svých přestav a vyberte trasu, jakou má vaše Tut-Tut autíčko projet!

Vtech Tut Tut Policejní stanice CZ
1 799 Kč 1 659 Kč

Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím autíčkem – policie. Oblíbená dráha, kterou si zamiluje každý malý strážce zákona. Díky ní si užijete spoustu zábavy!

Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč 1 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.

Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 149 Kč 659 Kč

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.

Vtech Tut Tut - Parkovací dům
1 799 Kč 1 649 Kč

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má autíčko projet!

Vtech Tut- Tut Servisní auto (česky)
999 Kč 879 Kč

Interaktivní hračka s jednou Tut Tut mluvící dodávkou, která pomůže vašim dětem rozvíjet základní motorické dovednosti a smysly. Krásné zpracování a spousta možností nadchne každého malého kluka.

Spin Master Tlapková patrola Dráha s výtahem Meteor-34%
1 299 Kč 849 Kč

Akce

Zachraňte Mighty Meteor před zlým robotem. Harold Humdinger a jeho ďábelský robot ukradli Mocný Meteor a je jen na tobě ho zachránit. Dej Chase v jeho exkluzivním autíčku na odpalovací plošinu, stlač páku a vyšli ho sklouznutím kolem dráhy zachránit meteor přímo z rukou robota. Poté odpoj odpalovací plošinu a proleť se oblohou.

Hot Wheels City Deluxe set - City Super Fire House
1 199 Kč 999 Kč

Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako hasičská stanice a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.

Viga Dřevěná garáž

Viga Dřevěná garáž

Hodnocení: 3,6
1 399 Kč 629 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.

Lamps Garáž 2 patra + autíčka
459 Kč

Plastová garáž s autíčky je pro všechny malé motoristy. Dvoupatrová garáž obsahuje benzinku, automyčku a autíčka. Děti mohou použít i vlastní autíčka a zažijí ještě větší zábavu.

Dickie Velká policejní základna
1 999 Kč 1 559 Kč

Velká přenosná policejní základna s aktivními prvky a bohatým příslušenstvím. Součástí balení jsou i čtyři auta a vrtulník. Základnu lze snadno složit do jednoho kusu a přenést pomocí ucha. Stanice také zaujme zvukovými a světelnými efekty.

SIKU World - Garáž

SIKU World - Garáž

Hodnocení: 4,2
1 630 Kč 1 209 Kč

Třípatrová garáž nabízí ve světě Siku World mnoho parkovacích míst. Její barevná kombinace zapadá do dětského pokojíčku. Díky konstrukčnímu systému lze jednoduše rozšiřovat. Jednoduché a robustní konektory umožňují kdykoliv rychlou montáž a demontáž. Sada obsahuje oranžové autíčko Porsche. Navíc jako dárek jsou k autodráze dodávány dvě autíčka Siku.

Lamps Auto rozkládací na garáž
699 Kč

Novinka

Velké policejní auto a hrací set s autíčky v jednom. Velké auto vydává zvuky a svítí. Auto lze navíc rozložit na garáž pro autíčka a nabídne tak nové možnosti pro hru. Po rozložení si malý závodníci mohou užít ještě více zábavy.

Vtech Tut Tut - Letiště
1 699 Kč 1 499 Kč

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko Letadlo. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má letoun projet!

SIKU World 5507 autoservis

SIKU World 5507 autoservis

Hodnocení: 4,8
836 Kč 699 Kč

Často používané vozy Siku potřebují pravidelnou službu. Nová autodílna s dílenskou budovou, zvedací plošinou, vozíkem a nákladním automobilem. Je možné řídit vozidla na zvedací plošinu tak, aby mohla být zvedána a spouštěna. Dveře dílen se otevírají a zavírají. Rozsáhlá sada nálepek umožňuje mechanikům vytvořit si vlastní dílnu.

SIKU World 5609 Stáj s koňmi a traktorem
1 514 Kč 1 249 Kč

Novinka

Stáj s koňmi a traktorem vytváří pro děti inspiraci pro nový herní svět se zvířaty a venkovským zemědělským životem. Koně stojící ve výběhu hlasitě vítají příchozí a těší se na vyjížďku. Na dvoře je však ještě mnoho práce. Balíky sena se musí uložit na seník pomocí traktoru Fendt 939 s drapákem na balíky.

KOVAP Garáž

KOVAP Garáž

Hodnocení: 4,4
319 Kč

Útulná plechová retro garáž s výklopnými vraty, do které je možné zaparkovat všechny modely malých aut. Garáž je vyrobena z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

Hot Wheels City Deluxe set - Super Spin Dealership
1 099 Kč 1 019 Kč

Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako čtyřpatrová garáž a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.

Hot Wheels City Postav město - Požární stanice
499 Kč 429 Kč

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Požární stanici. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.

DOLU Velká garáž plastová-35%
924 Kč 599 Kč

Akce

Velká garáž je snem každého malého řidiče! Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Balení obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravní značku, strom, pumpu a silnice. Celkem má set 70 dílků. Hračka má funkční výtah a dveře.

Hot Wheels DC Padouch z Gotham City Joker
799 Kč 709 Kč

Co se stane, když se rozhodnou spolupracovat Hot Wheels® a DC Universe? No přece vznikne něco parádního! Připrav se na pořádnou porci zábavy a akci s tímto novým herním setem, ve kterém najdeš oblíbeného padoucha ze světa Batmana.

Lamps Garáž 3 patra
479 Kč

Plastová garáž nesmí chybět v pokojíčku každého malého milovníka aut. Tato garáž má dvě parta a jedno přízemní patro. Na garáž je napojena šedá silnice. Součástí balení jsou také 4 autíčka a doplňky jako lampy a čerpací stanice. Vrchní patro lze dozdobit designovou stěnou.

SIKU World 5509 autobusová zastávka
909 Kč 729 Kč

Novinka

SIKUWORLD má nyní novou inteligentní autobusovou zastávku s průhlednou střechou a stěnami, které vás ochrání před nepříjemným počasím při čekání na školní autobus. Když je tma, na autobusové zastávce se rozsvítí dvě velké lampy. S automatem na lístky, reklamním štítem a nouzovým volacím tlačítkem má autobusová zastávka spoustu detailů, se kterými si můžete hrát. Světle modrý školní autobus Sprinter Mercedes-Benz je součástí sady.

Vtech Tut Tut - Závodní rampa
999 Kč 889 Kč

Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko Závoďák. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má letoun projet!

SIKU Set městská vozidla + značky
464 Kč 379 Kč

Dárková sada 3 modelů městských vozů a značky od výrobce Siku. Hraní si s auty zabaví nejen děti, ale také dospěláky a potěší sběratele či modeláře. Modely jsou vyrobeny z kovu s plastovými díly.

SIKU World 5510 policejní stanice
2 209 Kč 1 889 Kč

SIKU World policejní stanice. Dvoupodlažní budovu lze sestavit dle ilustrovaného návodu. Nový systém stavebních prvků, modulární struktura a stabilita systému push-fit dává dětem prostor pro kreativitu a podporuje rozvoj motorické a kognitivní dovednosti dítěte. Dále posiluje sebevědomí a schopnost vytvářet bez pomoci dospělých. Policejní stanice je kompatibilní s ostatními sadami v SIKUWORLD, ale je plně funkční i samostatně.

Tonka 59093 Hrací set staveniště v kufříku
899 Kč 339 Kč

Přenosné staveniště a dráha v jednom, to vše elegantně uzavíratelné v kufříku. Svojí oblíbenou hračku si tak malý stavitelé mohou vzít kamkoli. V balení naleznete jedno tematické autíčko a doplňky pro hodiny nekončící zábavy!

Spin Master Monster Jam Písková aréna pro auta
1 299 Kč 999 Kč

Věrná napodobenina Monster Jam auta z celosvětové show v závodišti plném písku se stane skvělou zábavou pro každého fanouška. Rozjeďte tento Moster Jam teréňák na maximum a vyzkoušejte, co všechno zvládne v aréně jako opravdová auta ve známé show! Ukaž, co v tobě je!

SIKU World - Semafory s dopravními značkami
316 Kč 279 Kč

Skvělé rozšíření k novému systému SIKU World Semafory s dopravními značkami. Lze použít ke všem hracím deskám Siku setů a vytvořit tak ojedinělý hrací dopravní systém.

Hot Wheels City Deluxe set - Super Bank Blast
1 199 Kč 1 119 Kč

Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako banka a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.

Ecoiffier Abrick Garáž
629 Kč

Novinka

V této sadě najdete garáž, která má 2 patra. Nechybí ani otočná myčka a benzínová pumpa, kterou potřebuje každé vozidlo. Pro bezpečnou jízdu je tu i kruhový objezd. Parádní jízda může začít.

Ecoiffier Abrick Hasičská stanice
399 Kč 329 Kč

V této sadě najdete 2 hasičská auta s figurkami a příslušenstvím. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Spin Master Monster Jam Sada s tekutým pískem Deluxe El Toro Loco
599 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Věrná napodobenina Monster Jam auta z celosvětové show v hrací sadě s tekutým pískem se stane skvělou zábavou pro každého fanouška. Rozjeďte tento Moster Jam teréňák na maximum a vyzkoušejte, co všechno zvládne na dráze jako opravdová auta ve známé show! Ukaž, co v tobě je!

SIKU World 5508 požární stanice
2 155 Kč 1 789 Kč

Novinka

Je přijato nouzové volání, došlo k požáru! Hasičský sbor je okamžitě připraven k akci, dveře se otevírají a vozidlo hasičského sboru je rychle na cestě. Integrovaný modul Light & Sound s blikajícími LED světly a šesti různými zvuky změní hernu v ohnivou scénu. Požár se šíří ze střechy malého místního obchodu. Naštěstí je hned vedle ní hydrant s hadicí a tryskou. Hasičské vozidlo a vrtulník jsou součástí balení.

Garáže pro děti

Dětské garáže jsou vhodné od 3 let věku. Vybrat můžete plastové garáže nebo odolné dřevěné garáže pro několik generací dětí.

Dětská garáž

Dětská garáž pro autíčka může sloužit jako místo, kam uklidíte hračky nebo může být atraktivním doplňkem dětského pokoje. Velké dětské garáže mají několik pater, rampy i příjezdové dráhy.

Siku World

Siku World jsou sestavy nejrůznějších dílů a modelů, které lze různě kombinovat a doplňovat. Z hraček Siku World postavíte celé město. Sestavy lze neustále obměňovat a rozšiřovat.

Hot Wheels garáž

Oblíbené filmové zpracování se dočkalo i hračky v podobě garáže pro Hot Wheels autíčka.

Woody Garáž

Od značky Woody můžete pořídit nejen garáž, ale i vláčkodráhu nebo celou dřevěnou farmu.

Klein Bosch garáž

Garáže značky Bosch jsou vhodné už pro nejmenší děti a můžete je pořídit od 1 roku věku. Hračky vždy respektují barvy značky Bosch.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Garáže pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Garáže pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Garáže pro děti akce.