Fisher-Price Hudební piáno se světly CZ-38%
699 Kč 429 Kč

Akce

Oblíbené dětské piáno s osmi klávesami rozezní váš domov zábavnou naučnou hudbou a vaše dítě si ho zamiluje! Díky jeho velikosti a praktické rukojeti ho navíc můžete vzít všude s sebou.

Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze
799 Kč 749 Kč

Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze dokáže navodit dětem tu nejkrásnější atmosféru a pohodu při usínání. Krásně nazpívané písničky a nastavitelná hlasitost přehrávání zaručeně uspí snad úplně každé dítě.

Teddies Medvídek Usínáček růžový
709 Kč 619 Kč

Medvídek v růžovém provedení, pro snadné usínání! Stiskněte tlačítko na bříšku medvídka, tlačítko se rozsvítí a medvídek začne hrát ukolébavky. Světlo můžete za tmy promítat i na strop nebo stěnu pokoje.

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
919 Kč

Hrací box indiánský medvídek od značky Tineo funguje snadno přes jakékoliv bluetooth z mobilního zařízení nebo z tabletu. I na dálku můžete dítěti pouštět jakoukoliv hudbu, pohádku nebo šum.

Alltoys Trio set Tech Too - klíče, ovladač a telefon
1 000 Kč 959 Kč

Klíče, ovladač a telefon rozvíjejí jemnou motoriku, zvídavost a vnímání zvuku. Vždyť dítě chce dělat to co maminka a tatínek. Kvalitní a bezpečný plast. Zvukové a světelné efekty.

Simba Můj první smartphone
229 Kč

Všem moderním dětem udělá radost jejich vlastní chytrý telefon, který se svým atraktivním designem velmi podobá těm nejlepším opravdovým smartphonům. Nabízí spoustu funkcí, které děti zaručeně zabaví.

Ewan uspávací ovečka DELUXE 5 zvuků-šedá
1 099 Kč

Uspávací ovečka Ewan® DELUXE je věrným kamarádem, díky kterému se vaše děťátko vyspí do růžova. 4 důvody pro ovečku Ewan® Deluxe -hlídá spánek děťátka-lze snadno vyprat i v pračce- má 5 uklidňujících zvuků-vyzařuje uklidňující růžové světlo.

Fisher-Price Pejskův ovladač CZ
399 Kč 359 Kč

Vaše děťátko si s touto interaktivní hračkou užije nejen hodně legrace, ale také se naučí něco nového. Díky spoustě tlačítek, písniček a zábavného učení si děti pejskův ovladač naprosto zamilují.

Playgro Multfunkční piano

Playgro Multfunkční piano

Hodnocení: 4,6
459 Kč 429 Kč

S tímto zábavným pianem čekají na vaše dítě hodiny hry a zábavy. Stiskem různých kláves vaše dítě objeví 20 zábavných písní a zvuků. Současně ho upoutají různé světelné efekty. Celé piáno je plné veselých barev.

Vtech Moje první zpívánková knížka (česky)
599 Kč 559 Kč

Moje první zpívánková knížka je nádherná kniha, která obsahuje čtyři známé dětské písničky. Snadným otáčením stránek si vaše dítě snadno vybírá, pro něj, tu nejzajímavější melodii a písničku. Zkuste zapojit vaši fantazii a vyprávějte vašemu dítěti ke každému obrázku svůj příběh. Pomůže mu to poznávat krásy mateřského jazyka přímo od svých nejbližších.

Fisher-Price Tahací telefon
399 Kč 339 Kč

Veselý tahací telefon se rychle stane oblíbeným kamarádem vašeho dítěte. Díky přátelskému obličeji, otočnému číselníku, zábavnému vyzvánění a očím, které se koulí nahoru a dolů, bude za chvíli vaše dítě telefonovat jako dospělí. Děti si s telefonem mohou hrát v sedě nebo ho tahat za sebou. Hračka seznamuje děti s čísly od 0 do 9.

Alltoys Klíče od auta Kooky
400 Kč 369 Kč

Klíče od auta pro nejmenší děti. Ty totiž klíče milují. Kooky se zvuky je ideální hračka pro rozvoj jemné motoriky a vnímání zvuku. Probouzí v dítětí přirozenou dětskou zvídavost.

Simba Zábavný tablet
349 Kč 289 Kč

Novinka

Všem dětem udělá radost tento zábavný tablet se světelnými a zvukovými efekty. Nabízí spoustu melodií a zvuků a děti zaručeně zabaví. Vhodné pro děti od 1 roku.

Yookidoo Veselý míč se zvířátky
499 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselý míč se zvířátky je velmi lehký, měkký a zvířátka jsou vyrobena z různých druhů textilií. Na míči je praktické poutko pro zavěšení. Hračka podporuje plazení, lezení, hrubé motorické dovednosti a hmatovou stimulaci.

Alltoys Farmářský zvukový set
699 Kč 549 Kč

Tato herní sada představující farmu s farmářem v traktoru a se šesti různými zvířátky dokáže zahrát 15 melodií a 5 zvuků motoru. Traktůrek má navíc funkční majáček.

Teddies Sovička Usínáček 25cm-21%
599 Kč 469 Kč

Akce

Plyšový usínáček v podobě sovičky pomáhá dětem snadněji usnout za pomocí příjemných melodií a tlumeného světla. Po zmáčknutí tlačítek na bříšku se z pokojíčku stane rázem říše snů. Sovička promítá noční oblohu a hraje ukolébavky.

Alltoys Dětské vysílačky/telefony
1 000 Kč 559 Kč

Telefony jsou plně kompatibilní mezi sebou – můžete si spolu telefonovat dlouhé hodiny. Na dětském telefonu je zároveň interaktivní možnost učení čísel, zvířat, dopravních prostředků atd. Skvěle padnou do dětských ručiček.

Smoby Cotoons Housenka elektronická tahací
599 Kč 579 Kč

Housenka Smoby s motivem animované postavičky Cotoons. Postavička Punky je odnímatelná. V přední části je šňůrka s úchytem a housenka se dá snadno tahat za sebou. Hračka má 3 kuličky, které po správném umístění odmění dítě zvukovým a světelným efektem.

Lamps Baby kytara na baterie
459 Kč

Plastová kytara je na baterie. Kytara svítí a vydává zvuky různých hudebních nástrojů. Hračka má krásné barevné provedení. Hudba napomáhá správnému rozvoji řeči.

Fisher-Price Uspávací sovička hnědá-23%
599 Kč 459 Kč

Akce

Uklidňující plyšová sovička, bez které se usínání neobejde! Přehrává víc jak 15 minut hudby, půvabně houká. Její bříško může zářit do tmy. Stačí jen jemné dětské zmáčknutí!

Fisher-Price Svazek klíčů-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Děťátko vzrušeně čeká na cestu a už se nemůže dočkat… Brmmm, brmmm. Svazek klíčů od Fisher-Price® obsahuje dva klíče, měkký kroužek se štěňátkem a realistický přívěsek, který aktivuje hudbu, zvuky auta a světlo.

Clementoni Moje první nářadí Kladívko
379 Kč

Novinka

Interaktivní hračka pro malé děti v podobě roztomilého kladívka. Pohybem aktivuj světla a zvuky. Různé druhy povrchů podporují rozvoj smyslů dítěte. Vyrobeno z kvalitního a nezávadného materiálu.

Wiky Elektronická hrací podložka Krtek a zvířátka
389 Kč 319 Kč

Elektronická hrací podložka piánko s motivem Krteček a zvířátka. Po rozložení má rozměry 42 × 61 cm. Je vhodná pro děti již od 3 let. Děti jistě zaujmou známé zvuky a veselé barvy na podložce.

Hape Dětské elektrické piano se zvířátky
499 Kč

Novinka

Zábavné, barevné, zvířecí piano doprovází dítě při objevování hudby snadným a intuitivním způsobem. V hudebním režimu lze přehrávat 8 not a zvuky nástrojů lze slyšet přesunutím stránek se zvířaty. V režimu zpívání může dítě zpívat s hlasem piana a napodobovat zvuky zvířat. V režimu orchestru se po stisknutí tlačítek přehraje automatická melodie a stránky zvířat budou hrát zábavné znělky.

Lamps Piáno baterie

Lamps Piáno baterie

Hodnocení: 5
429 Kč

Hračka je v podobě plastového piánka pro děti od 3 let. Pianko hraje a vydává zvuky zvířátek. Hračka má praktickou rukojeť díky které může být jednoduše přenášeno.

Clementoni Minnie - můj první telefon
469 Kč 399 Kč

Minnie můj první telefon obsahuje 6 interaktivních tlačítek, která svítí, učí první písmena, číslice, tvary a barvy. Simuluje dotykový displej. Děti se díky němu učí manuální dovednosti a jemnou motoriku. Vhodný pro děti od 9 měsíců.

Clementoni Moje první nářadí Vrtačka
298 Kč 279 Kč

Novinka

Interaktivní hračka pro malé děti v podobě roztomilé vrtačky. Pohybem aktivuj světla a zvuky. Různé druhy povrchů podporují rozvoj smyslů dítěte. Vyrobeno z kvalitního a nezávadného materiálu.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnocení: 4,8
800 Kč 509 Kč

První smartphone a klíče od auta i pro ty nejmenší. Telefon má 16 aktivních ikon na obrazovce. Při nečinnosti vám telefon zavolá sám od sebe. Na klíčích jsou 3 tlačítka, kterými můžete volit a pouštět různé zvuky.

Teddies Tablet farma Moje první zvířátka
359 Kč 349 Kč

Tablet Moje první zvířátka seznamuje děti se zvířátky, se kterými se mohou setkat na farmě a učí je, jaký zvuk vydává kačenka, jaký kravička, jaký slepička a ostatní tradiční česká zvířátka. Díky tabletu si děti zábavnou formou rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a učí se rozeznávat barvy, zvuky a melodie.

Alltoys Můj vláček se zvířátky
400 Kč 349 Kč

Můj první vláček se zvířátky je zvuková hračka, vyrobena ve formě červené mašinky vezoucí tři zvířátka. Střecha mašinky zároveň plní funkci madla, za které děti mohou vláček držet a posunovat s ním.

Teddies Mravenečkův tablet se zvukem
449 Kč 389 Kč

Akce

Dotykový tablet, se kterým se děti naučí barvy, říkanky o zvířátkách z louky a poslechnou si známou básničku Polámal se mraveneček. Hračku uvedete do provozu dotykem prstu na kulaté tlačítko a dále používáte dotyků prstem ke zvolení funkcí: výuka barev, najdi, Mravenečkovi kamarádi (pod kterými se schovávají říkanky) a poslech básničky.

Vtech Usínáček Medvídek-21%

Vtech Usínáček Medvídek

Hodnocení: 4,9
699 Kč 549 Kč

Akce

VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Tento jemný a roztomilý medvídek hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových “klasiků” jako jsou Debussy, Beethoven, Čajkovsky, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho dalších. Kratičké ukolébavky pro ty nejmenší nazpívala Petra Černocká.

Alltoys Hudební mašinka

Alltoys Hudební mašinka

Hodnocení: 4,3
799 Kč 569 Kč

Hudební mašinka je krásná hračka pro nejmenší. Zvuk skutečného vlaku uslyšíte při stisku tlačítka ve tvaru zvonku, 3 zvířecí zvuky a 8 melodií při stisku tlačítka ve tvaru hvězdičky. Mašinka jede a komínkem létají balonky – světelné efekty.

Fisher-Price Zpívající šnek vkládačka-20%
599 Kč 479 Kč

Akce

Tento roztomilý šneček přináší plno zábavy při vkládání různých tvarů do správných otvorů. Poplácejte šnečka a on začne přehrávat spoustu zábavných písniček o barvách, počítání a tvarech.

Vtech Robot Kubík

Vtech Robot Kubík

Hodnocení: 4,3
599 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vtech Robot Kubík, písmenkový kamarád od VTech nadchne úplně všechny! Malí i ti větší se naučí spoustu nového! Kubík zatancuje, zavrtí se, a také legračními hlasy a zvuky pobaví! Pro dítě se stane robot Kubík skvělým kamarádem.

Fisher-Price Usínáček žirafka
349 Kč 309 Kč

Tato roztomilá žirafka uspí vaše děťátko do 20 minut díky klidné hudbě a zvukům. Můžete mu pustit 10 uklidňujících písniček, růžový šum, nebo zvuky přírody. Kromě uklidňujícího účinku má hudba také pozitivní vliv na rozvoj dětského sluchu.

Smoby Cotoons Hudební panel 2v1
649 Kč 519 Kč

Hudební panel s barevnými LED světélky, melodií a dalšími aktivitami. Z druhé strany tabule pro první výtvarná díla vašeho děťátka. Hračka stimuluje zvídavost a učí snadnému rozpoznávání.

commshop Dětské drátové telefony
299 Kč 269 Kč

Akce

Skvělá zábava pro děti! Dětské telefony jsou propojeny pomocí kabelu o délce 6,5 m.

Balení obsahuje 2 telefony.

..

Teddies Míček pro nejmenší, 18 zvuků
529 Kč 389 Kč

Plastová interaktivní hračka v podobě míčku. Díky barevnému zpracování a vydávaným efektům hračka děti jistě upoutá a motivuje je k interakci. Pozitivně ovlivňuje rozvoj dítěte. Pro děti od 6 měsíců.

Simba Baby telefon, na baterie, 20 x 20 cm
469 Kč 389 Kč

Baby telefon se sluchátkem vydává různé zvuky. Děti se zabaví a procvičí si jemnou motoriku rukou. Po stisknutí tlačítka se na display mění obrázky.

Ewan uspávací ovečka DELUXE 5 zvuků-fialová
1 099 Kč

Uspávací ovečka Ewan® DELUXE je věrným kamarádem, díky kterému se vaše děťátko vyspí do růžova. 4 důvody pro ovečku Ewan® Deluxe -hlídá spánek děťátka-lze snadno vyprat i v pračce- má 5 uklidňujících zvuků-vyzařuje uklidňující růžové světlo.

Yookidoo Skládací květina s míčky
599 Kč

Novinka

Stavte s dětmi barevné části květiny, vhoďte míčky a sledujte, jak náhodně vypadávají ven! Odměnou dítěti bude hudba a mnoho zábavy s touto barevnou hračkou.

Clementoni Můj první smartphone
298 Kč 269 Kč

Novinka

Zábavný elektronický, mluvící smartphone má jasnou obrazovku a spoustu interaktivních ikon. Díky zvukovým efektům se děti naučí různé zvuky zvířat. Stimuluje manuální dovednost, zrak a sluch. 4 velká tlačítka jsou umístěna na obrazovce. Velké hudební tlačítko je umístěno v dolní části smartphonu.

3530 Dětská kytara Žirafa
399 Kč

Snadná proměna z kytary na tahací žirafu, při tahání vydává žirafa zvuky. Hračka má 3 herní režimy: volné hraní, hraní podle melodií, ukázkové písničky.

Simba Tahací pejsek- světlo, zvuk
449 Kč 429 Kč

Tento roztomilý pejsek se rychle stane oblíbeným dětským společníkem. Při tahání za provázek vrtí ocáskem a navíc umí vyštěkat 11 melodií, které doprovází světelný efekt.

Little Tikes Tygřík klavír a xylofon
579 Kč 569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilý hudební tygřík v sobě skrývá hned dva hudební nástroje a vaše dítě si ho bzy oblíbí! Děti si buď mohou zahrát na klávesy nebo pomocí paliček rozeznít xylofon. Součástí jsou i barevné noty – barvy notiček odpovídají barvám tónů na tygříkovi.

Alltoys Veselý dům - Farma
299 Kč

Novinka

Hudební hračka v podobě farmy se zvukem a světlem pro nejmenší. Má praktické držátko k snadnému uchopení malou ručičkou dítěte. Stisknutím tlačítka určitého zvířátka se ozve zvuk daného zvířátka.

Mikro hračky Slon 18 cm sedící se světlem a zvukem modrý
549 Kč 419 Kč

Plyšový slon je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Navíc hraje různé melodie, vydává bláznivé zvuky a svítí.

Hrající hračky

Některé hudební hračky jsou vhodné k usínání, jiné rozvíjí hudební i motorické schopnosti dítěte. Jaké to jsou?

Natahovací hrající hračky

  • Natahovací hrající hračky jsou vhodné k uspávání dětí. Obvykle hrají melodie či zpívají písničky, které dítě uklidňují a pomáhají mu usnout.

Zpívací hračky

  • Zpívací hračky jsou ideální na učení písniček a říkanek pro děti od 1 roku. Učí dítě sluchovému vnímání, mluvení a vede ho k zapamatovávání si.

Hrací hračky Fisher-Price

  • Značka Fisher-Price se specializuje na hračky, které rozvíjí motorické a sluchové vlastnosti dětí. Je oblíbená zejména díky hračkám pro nejmenší, které jsou bezpečné, interaktivní a cenově dostupné.

Dětem můžete pořídit také hrací kolotoče do postýlky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrající hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrající hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrající hračky akce.