Fisher-Price Hudební piáno se světly CZ-21%
699 Kč 549 Kč

Akce

Oblíbené dětské piáno s osmi klávesami rozezní váš domov zábavnou naučnou hudbou a vaše dítě si ho zamiluje! Díky jeho velikosti a praktické rukojeti ho navíc můžete vzít všude s sebou.

Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze
799 Kč 699 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze dokáže navodit dětem tu nejkrásnější atmosféru a pohodu při usínání. Krásně nazpívané písničky a nastavitelná hlasitost přehrávání zaručeně uspí snad úplně každé dítě.
Teddies Medvídek Usínáček růžový
709 Kč 629 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Medvídek v růžovém provedení, pro snadné usínání! Stiskněte tlačítko na bříšku medvídka, tlačítko se rozsvítí a medvídek začne hrát ukolébavky. Světlo můžete za tmy promítat i na strop nebo stěnu pokoje.
Lamps Baby bubínky na baterie
339 Kč 289 Kč

Baby bubínky zaujmou děti svým barevným provedením. Jsou na baterie. Hudební hračky podporují sluchové vnímání a cit pro hudbu. Hudba napomáhá správnému rozvoji řeči.

Fisher-Price Pejskův ovladač CZ
399 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vaše děťátko si s touto interaktivní hračkou užije nejen hodně legrace, ale také se naučí něco nového. Díky spoustě tlačítek, písniček a zábavného učení si děti pejskův ovladač naprosto zamilují.

Simba Můj první smartphone
259 Kč

Všem moderním dětem udělá radost jejich vlastní chytrý telefon, který se svým atraktivním designem velmi podobá těm nejlepším opravdovým smartphonům. Nabízí spoustu funkcí, které děti zaručeně zabaví.

Alltoys Hudební farma - Veselý statek
700 Kč 479 Kč

Hudební statek pro nejmenší obsahuje tlačítka ve tvaru různých zvířátek a farmáře. Stisknutím tlačítka určitého zvířátka se ozve zvuk daného zvířátka. Výrobek obsahuje tlačítko pro zapnutí a vypnutí.

Playgro Multfunkční piano

Playgro Multfunkční piano

Hodnocení: 4,7
459 Kč 439 Kč

S tímto zábavným pianem čekají na vaše dítě hodiny hry a zábavy. Stiskem různých kláves vaše dítě objeví 20 zábavných písní a zvuků. Současně ho upoutají různé světelné efekty. Celé piáno je plné veselých barev.

Lamaze Hudební housenka

Lamaze Hudební housenka

Hodnocení: 4,7
459 Kč 449 Kč

Textilní hračka pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej.

Buddy Toys 3030 Kostka Discovery
569 Kč

Učte a smějte se společně s vaším dítětem a touto interaktivní kostkou. Kostka v pestrobarevných barvách vydává různé poutavé zvuky a melodie. Má různé funkce podporující rozvoj motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Fisher-Price Uspávací sovička hnědá-25%
599 Kč 449 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Uklidňující plyšová sovička, bez které se usínání neobejde! Přehrává víc jak 15 minut hudby, půvabně houká. Její bříško může zářit do tmy. Stačí jen jemné dětské zmáčknutí!
Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnocení: 4,8
800 Kč 459 Kč

První smartphone a klíče od auta i pro ty nejmenší. Telefon má 16 aktivních ikon na obrazovce. Při nečinnosti vám telefon zavolá sám od sebe. Na klíčích jsou 3 tlačítka, kterými můžete volit a pouštět různé zvuky.

Fisher-Price Usínáček žirafka
349 Kč 299 Kč

Tato roztomilá žirafka uspí vaše děťátko do 20 minut díky klidné hudbě a zvukům. Můžete mu pustit 10 uklidňujících písniček, růžový šum, nebo zvuky přírody. Kromě uklidňujícího účinku má hudba také pozitivní vliv na rozvoj dětského sluchu.

Blue Box Hudební pult Music Combo
1 369 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hudební pult Music Combo disponuje zvuky deseti různých hudebních nástrojů. Díky velkým tlačítkům je ovládání pultu snadné i pro batolata. Na pultu je umístěna obrázková knížka, která při listování hraje různé melodie. Použití pultu je možné na podstavných nohách i bez nich například na stole, na zemi či na dece. Držadlo usnadňuje přenášení.

Lamps Hudební podložka

Lamps Hudební podložka

Hodnocení: 4
319 Kč 299 Kč

Elektronická hrací podložka s motivem života na farmě. Po rozložení má rozměry 72×50cm. Je vhodná pro děti již od 6 měsíců. Děti jistě zaujmou známé zvuky a veselé barvy na podložce.

B.toys Elektronické klíčky LucKeys
429 Kč 379 Kč

Čtyři elektronické klíčky LucKeys jako od opravdového auta na kroužku s přívěskem. Jeden z klíčků má ovladač se třemi různými zvuky a světýlkem. Odolný materiál bezpečný pro zkoumání rukou i ústy.

Fisher-Price Zpívající šnek vkládačka
599 Kč 499 Kč

Tento roztomilý šneček přináší plno zábavy při vkládání různých tvarů do správných otvorů. Poplácejte šnečka a on začne přehrávat spoustu zábavných písniček o barvách, počítání a tvarech.

Teddies Sovička Usínáček 25cm
599 Kč 569 Kč

Plyšový usínáček v podobě sovičky pomáhá dětem snadněji usnout za pomocí příjemných melodií a tlumeného světla. Po zmáčknutí tlačítek na bříšku se z pokojíčku stane rázem říše snů. Sovička promítá noční oblohu a hraje ukolébavky.

Yookidoo Hudení zvířátko Pejsek
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní hudební zvířátko ve tvaru hlavy veselého pejska. Je vyrobeno z různých druhů textilií, pestrých vzorů a kontrastních barev, které rozvíjí hmatové schopnosti a správný vývoj zraku. Když se se zvířátkem zatřese, vydává veselé zvuky.

Taf Toys Hrací pult Severní pól
789 Kč 739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento originální rostoucí hrací pult je vhodný pro zavěšení v postýlce i pro samostatné použití. Proste spolu s vaším děťátkem. Nabízí dvanáct různých aktivit, které děti zabaví a stimulují jejich smysly.

Alltoys Klíče od auta Kooky
400 Kč 289 Kč

Klíče od auta pro nejmenší děti. Ty totiž klíče milují. Kooky se zvuky je ideální hračka pro rozvoj jemné motoriky a vnímání zvuku. Probouzí v dítětí přirozenou dětskou zvídavost.

Clementoni Minnie - můj první telefon
469 Kč 399 Kč

Minnie můj první telefon obsahuje 6 interaktivních tlačítek, která svítí, učí první písmena, číslice, tvary a barvy. Simuluje dotykový displej. Děti se díky němu učí manuální dovednosti a jemnou motoriku. Vhodný pro děti od 9 měsíců.

Yookidoo Hudební zvířátko Kravička
249 Kč 239 Kč

Interaktivní hudební zvířátko ve tvaru hlavy veselé kravičky. Je vyrobeno z různých druhů textilií, pestrých vzorů a kontrastních barev, které rozvíjí hmatové schopnosti a správný vývoj zraku. Když se se zvířátkem zatřese, vydává veselé zvuky.

Clementoni Interaktivní slon se zvuky
656 Kč 549 Kč

Úžasné zábavné centrum ve tvaru slona je plné melodií, písniček a zvuků nástrojů. Hraje 4 různé hudební styly a vydává zvuky 16ti různých hudebních nástrojů. Podporuje hudební sluch, jemnou motoriku a vizuální schopnosti. Vhodné pro děti v rozmezí od 10 – 36 měsíců.

Fisher-Price Tahací telefon-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Veselý tahací telefon se rychle stane oblíbeným kamarádem vašeho dítěte. Díky přátelskému obličeji, otočnému číselníku, zábavnému vyzvánění a očím, které se koulí nahoru a dolů, bude za chvíli vaše dítě telefonovat jako dospělí. Děti si s telefonem mohou hrát v sedě nebo ho tahat za sebou. Hračka seznamuje děti s čísly od 0 do 9.
Teddies Míček pro nejmenší, 18 zvuků
529 Kč 329 Kč

Plastová interaktivní hračka v podobě míčku. Díky barevnému zpracování a vydávaným efektům hračka děti jistě upoutá a motivuje je k interakci. Pozitivně ovlivňuje rozvoj dítěte. Pro děti od 6 měsíců.

Wiky Elektronická hrací podložka Krtek a zvířátka
389 Kč 339 Kč

Elektronická hrací podložka piánko s motivem Krteček a zvířátka. Po rozložení má rozměry 42 × 61 cm. Je vhodná pro děti již od 3 let. Děti jistě zaujmou známé zvuky a veselé barvy na podložce.

Vtech Moje první zpívánková knížka (česky)
599 Kč 539 Kč

Moje první zpívánková knížka je nádherná kniha, která obsahuje čtyři známé dětské písničky. Snadným otáčením stránek si vaše dítě snadno vybírá, pro něj, tu nejzajímavější melodii a písničku. Zkuste zapojit vaši fantazii a vyprávějte vašemu dítěti ke každému obrázku svůj příběh. Pomůže mu to poznávat krásy mateřského jazyka přímo od svých nejbližších.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový modrý
549 Kč 399 Kč

Plyšový tučňák modré barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Fisher-Price Zpívající míč CZ
559 Kč 479 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Pusťte se do zábavného učení s tímto zpívajícím fotbalovým míčem. Když váš malý sportovec zatřese balónem, rozkutálí ho nebo zmáčkne jeho roztomilý obličej, ozvou se legrační písničky a zvuky o barvách, počítání, hraní s ostatními dětmi a o dalších zajímavých tématech.
Mamas&Papas Hudební sova se světýlkem
799 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová uspávací hračka do postýlky v podobě roztomilé sovy nabízí 2 ukolébavky a 2 zvuky (vlny a tlukot srdce). Jemně svítící bříško zajistí dítěti větší pocit bezpečí v postýlce a tím pádem i příjemnější usínání.

Alltoys Farmářský zvukový set
699 Kč 499 Kč

Tato herní sada představující farmu s farmářem v traktoru a se šesti různými zvířátky dokáže zahrát 15 melodií a 5 zvuků motoru. Traktůrek má navíc funkční majáček.

Djeco Houpací tučňák

Djeco Houpací tučňák

Hodnocení: 4
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný barevný tučňák upoutá pozornost nejen malých dětí. K prvnímu hraní je jako stvořený. Tučňák se pohybuje, nespadne a vydává zvuky.

B.toys Hudební chobotnice Jamboree
999 Kč 799 Kč

Interaktivní hudební chobotnice Jamboree má osm chapadel, která po zmáčknutí hrají jako různé hudební nástroje. Po stisknutí hlavy začne chobotnička hrát jednu z šesti melodií, které umí.

Simba Baby telefon, na baterie, 20 x 20 cm
469 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baby telefon se sluchátkem vydává různé zvuky. Děti se zabaví a procvičí si jemnou motoriku rukou. Po stisknutí tlačítka se na display mění obrázky.

Nuk Forest Fun Hrající Méďa
379 Kč 299 Kč

Forest Fun Hrající Méďa je skvělá plyšová hračka pro vývoj všech 5-ti dětských smyslů v něžných barvách. Hraje příjemnou melodii, která miminko uklidní. Pomáhá miminku při usínání.

3530 Dětská kytara Žirafa
399 Kč 389 Kč

Snadná proměna z kytary na tahací žirafu, při tahání vydává žirafa zvuky. Hračka má 3 herní režimy: volné hraní, hraní podle melodií, ukázkové písničky.

Fisher-Price Usínáček Obláček
1 099 Kč 869 Kč

Uspávací hračka Fisher-Price®, kterou lze přichytit k postýlce, je vyrobená z měkkých látek s několika barevnými světýlky vytvářejícími podmanivou uklidňující světelnou podívanou. Děťátko se uspává nejdříve během 10 minut světelných efektů doprovázených hudbou. Světýlka se poté vypnou a děťátko poslouchá dalších 10 minut hudební produkce, která mu pomůže přejít do říše snů.

Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební mini klavír Magic Touch
419 Kč 399 Kč

Toto mini piano je vybaveno stejnou technologií Magic Touch jako větší verze. Inovativní dřevěné klavírní klávesy nefungují klasickým způsobem, ale s dotekem teplých prstů samotných. Piano umožňuje dětem 2 režimy hry, a to vytvořit si vlastní písně nebo spustit sérii klasických melodií.

Skip hop Ježeček akordeon
539 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto barevné lesní zvířátko zabaví vaše děťátko na dlouhou dobu. Díky praktickým držátkům se snadno drží v dětských rukách. Měkké tělíčko se natahuje a smršťuje podle toho, zda na něj děťátko tlačí či za něj tahá.

Hape Variabilní hudební set
793 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto inovativním a variabilním hudebním setem mohou i malé děti vytvářet hudbu a prozkoumávat melodie. Jednotlivé hrající bloky lze jednoduše poskládat jakýmkoli způsobem a procvičit si tak i barva a tvary.

B-Kids Hrací pult Amazing Mushroom
1 449 Kč

Hrací pult ve tvaru houby s hudbou, zvuky, míčky a dalšími různorodými aktivitami ke zkoumání. Pult bez podstavce využijete pro nejmenší děti při hře na bříšku, když dítě dokáže sedět a později stát, stačí pult nasadit na podstavec, který nabízí množství dalších aktivit. Baterie 2× AA 1,5V a 2 x LR6

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový růžový-27%
549 Kč 399 Kč

Akce

Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Plyšový tučňák růžové barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.
Skip hop E&M Hudební sada

Skip hop E&M Hudební sada

Hodnocení: 4,5
649 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná hudební sada obsahující klapající včelku s křidélky, tamburínu lišku s rolničkami a kousátkem ve tvaru liščího ocasu a chrastící bubínek včelku s chrastícími korálky. Všechny hudební nástroje jsou svou velikostí uzpůsobeny pro malé dětské muzikanty. Vyrobeno z nezávadných materiálů.

Canpol babies Plyšová hrací skříňka Medvídci šedá
349 Kč 299 Kč

Plyšová hrací skříňka z kolekce MEDVÍDCI pro nejmenší děti, rozvíjí smysly, motoriku a sluch miminka. Plyšová hrací skříňka stimuluje rozvoj smyslů dítěte. Zářivé barvy podněcují dětskou zvědavost.

Alltoys Foťáček se světelnými a zvukovými efekty
399 Kč 309 Kč

Zahraj si na skutečného fotografa! Po stisku tlačítka uslyšíš zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš opravdová zvířátka, jako je lev, papoušek, slon, hroch, liška a jiná zvířátka. Hračka hraje 10 příjemných melodií.

Alltoys Dodávka se zvířátky
599 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomocí dodávky se zvířátky se děti jednoduše naučí čísla, tvary a barvy. Dodávka je vybavena 16 tóny a blikajícím světlem, které vaše dítě zaujme a zabaví. V balení jsou 4 zvířecí odnímatelné tvary.

Hrající hračky

Některé hudební hračky jsou vhodné k usínání, jiné rozvíjí hudební i motorické schopnosti dítěte. Jaké to jsou?

Natahovací hrající hračky

  • Natahovací hrající hračky jsou vhodné k uspávání dětí. Obvykle hrají melodie či zpívají písničky, které dítě uklidňují a pomáhají mu usnout.

Zpívací hračky

  • Zpívací hračky jsou ideální na učení písniček a říkanek pro děti od 1 roku. Učí dítě sluchovému vnímání, mluvení a vede ho k zapamatovávání si.

Hrací hračky Fisher-Price

  • Značka Fisher-Price se specializuje na hračky, které rozvíjí motorické a sluchové vlastnosti dětí. Je oblíbená zejména díky hračkám pro nejmenší, které jsou bezpečné, interaktivní a cenově dostupné.

Dětem můžete pořídit také hrací kolotoče do postýlky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrající hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrající hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrající hračky akce.