Levné Hrající hračky

Plyšové hrající hračky rozvíjí sluch a motoriku i těch nejmenších dětí a jsou vhodné i jako usínáček. Zpívací hračky zase učí děti písničky a říkanky, a pomáhají jim tak s prvním mluvením.

Zobrazit více

Mluvící plyšové hračky

  • Díky měkkému povrchu jsou vhodné pro nejmenší miminka.

Po stisknutí nebo natažení hrají nejrůznější melodie nebo vypráví pohádky. Často jsou vyrobeny z několika druhů látek či materiálů, aby rozvíjely nejen sluchové, ale také haptické schopnosti dítěte.

Hrající plastové hračky

  • Obvykle vhodné pro děti od 6 měsíců.
INFO:

Hračky v podobě hracího telefonu, hracího piana, nebo hracích zvířátek, vydávají melodie nebo zvířecí zvuky. Rozvíjí sluchové i rozumové schopnosti dítěte.

Hrací domeček

  • Domeček je vybaven tlačítky ve tvaru zvířátek, aut, či dalších tvarů, po stisknutí vydává nejrůznější melodie.

Hrací telefon pro miminka

  • Napodobuje klasický telefon, vydává melodie a lze mačkat tlačítka na klávesnici.

Dětské pianko

  • Plastové pianko disponuje hracími klávesami. Dítě může tvořit jednoduché melodie, a rozvíjí tak hudební sluch.

Hrací medvídek

  • Plyšová hračka vydávající melodie, vhodná k uspávání miminka.

Usínáček

  • Hračky v podobě zvířátek přímo určené k uspávání dětí. Melodie se spustí po zmáčknutí tlačítka nebo natažení hrací šňůrky.

Baterie do hraček

Hračky se zvukovými efekty jsou napájeny pomocí jednorázových baterií. Běžně je třeba 1 – 3 ks baterií typu AA nebo AAA.

TIP!

Pro nejmenší děti se hodí také hrací deky a hrazdičky nebo aktivní centra, která napomáhají rozvoji dítěte.

Simba Můj první smartphone
192x

Simba Můj první smartphone

219 Kč
209 Kč

Všem moderním dětem udělá radost jejich vlastní chytrý telefon, který se svým atraktivním designem velmi podobá těm nejlepším opravdovým smartphonům. Nabízí spoustu funkcí, které děti zaručeně zabaví.

Od prodejce MALL
Kraftika Chyť míček - zeleno modrá

Kraftika Chyť míček - zeleno modrá

226 Kč

Catch ball Hračka je určena pro děti 3+. Rozměr hračky je 27×15×15cm. Materiál hračky je plast. Balení hračky je síťka. Rozměr: 27 × 15 × 15 cm.

Partner: KRAFTIKA
Sassy Veselá trubka, 6m +

Sassy Veselá trubka, 6m +

234 Kč

Barevná trubka je fascinující & nbsp; nástroj, který podporuje a motivuje dítě hrát se & nbsp; a rozvíjí & nbsp; jeho motorické dovednosti.

Partner: babys
Teddies Telefon Mobil 14cm se zvukem a světlem

Teddies Telefon Mobil 14cm se zvukem a světlem

249 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklápěcí mobil je určen pro děti od roku a půl. Zmáčknutá tlačítka na mobilu aktivují zvuky, ozvou se krátké melodie, šetrné pro sluch dětí. Po stisknutí jakéhokoliv tlačítka začne blikat tlačítko s vyobrazeným telefonkem. Telefon rozvíjí dětskou motoriku, trénuje představivost a rozumové vnímání.

Od prodejce MALL
HOLA Králíček Roly-Poly

HOLA Králíček Roly-Poly

249 Kč
Novinka

Hola Králíček Roly-Poly je navržený tak, aby podněcoval nejmenší dosáhnout pro hračku, dotýkat se a zlepšuje koordinace zraku, pohybu a rovnováhy. Králíček má také několik veselých funkcí, jako třeba mrkací oči a pohyblivá ouška.

Od prodejce MALL
Yookidoo Hudební zvířátko Kohout
6x

Yookidoo Hudební zvířátko Kohout

249 Kč

Interaktivní hudební zvířátko ve tvaru hlavy veselého kohoutka. Je vyrobeno z různých druhů textilií, pestrých vzorů a kontrastních barev, které rozvíjí hmatové schopnosti a správný vývoj zraku. Když se se zvířátkem zatřese, vydává veselé zvuky.

Od prodejce MALL
-16%
Alltoys Veselý dům - Farma
2x

Alltoys Veselý dům - Farma

299 Kč
249 Kč

Hudební hračka v podobě farmy se zvukem a světlem pro nejmenší. Má praktické držátko k snadnému uchopení malou ručičkou dítěte. Stisknutím tlačítka určitého zvířátka se ozve zvuk daného zvířátka.

Od prodejce MALL
Yookidoo Hudební zvířátko Oslík
16x

Yookidoo Hudební zvířátko Oslík

249 Kč

Interaktivní hudební zvířátko ve tvaru hlavy veselého oslíka. Je vyrobeno z různých druhů textilií, pestrých vzorů a kontrastních barev, které rozvíjí hmatové schopnosti a správný vývoj zraku. Když se se zvířátkem zatřese, vydává veselé zvuky.

Od prodejce MALL
-16%
Alltoys Veselý dům - Nádraží
1x

Alltoys Veselý dům - Nádraží

299 Kč
249 Kč

Hudební hračka v podobě nádraží se zvukem a světlem pro nejmenší. Má praktické držátko k snadnému uchopení malou ručičkou dítěte. Stisknutím tlačítka určitého zvířátka nebo stroje, se ozve zvuk daného zvířátka či stroje.

Od prodejce MALL
Teddies Dálkový ovladač na baterie se zvukem

Teddies Dálkový ovladač na baterie se zvukem

269 Kč
259 Kč

Interaktivní hračka, se kterou si děti užijí nejen spoustu legrace, ale také se naučí něco nového. Dítě může ovládat svůj ovladač, napodobovat tak dospělé, aniž by přepínalo opravdovou TV. Plastový ovladač trénuje jemnou motoriku, podporuje zvídavost a vnímání zvuku.

Od prodejce MALL
Infantino Vibrující Jednorožec

Infantino Vibrující Jednorožec

259 Kč

Jednorožec upoutá pozornost dítěte svými výraznými barvami i cinkáním při pohybu. Po zatažení za šňůrku vibruje. Různorodé textury a šustící křídla lákají dítě ke zkoumání. Kousátko pomáhá dítěti při prořezávání prvních zoubků. Hračku je možné zavěsit na autosedačku, kočárek či hrazdu na hrací dece.

Hrající hračky

Některé hudební hračky jsou vhodné k usínání, jiné rozvíjí hudební i motorické schopnosti dítěte. Jaké to jsou?

Natahovací hrající hračky

  • Natahovací hrající hračky jsou vhodné k uspávání dětí. Obvykle hrají melodie či zpívají písničky, které dítě uklidňují a pomáhají mu usnout.

Zpívací hračky

  • Zpívací hračky jsou ideální na učení písniček a říkanek pro děti od 1 roku. Učí dítě sluchovému vnímání, mluvení a vede ho k zapamatovávání si.

Hrací hračky Fisher-Price

  • Značka Fisher-Price se specializuje na hračky, které rozvíjí motorické a sluchové vlastnosti dětí. Je oblíbená zejména díky hračkám pro nejmenší, které jsou bezpečné, interaktivní a cenově dostupné.

Dětem můžete pořídit také hrací kolotoče do postýlky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrající hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrající hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrající hračky akce.