10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro nejmenší Fisher-Price

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Fisher-Price
    ×
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78 Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78

Interaktivní skládačka Linkimals Mluvící polární medvěd od Fisher-Price® s výrazným svítícím obličejem a špičkovým vzdělávacím obsahem je skvělým pomocníkem pro batolata při učení zábavnou formou.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Dárkový set pro malé turisty Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price Dárkový set pro malé turisty

Děťátka žijí pro dobrodružství! S Fisher-Price® Dárkovým setem pro malé turisty se mohou malí milovníci cestování vydat na různá místa a být vybaveni 4 tematickými doplňky na dovolenou.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Chodítko Pejsek Fisher-Price Happy World Závěsná kytička s mráčkem HBW13
Fisher-Price Chodítko Pejsek

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěnětem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Fisher-Price Little People Autíčko HPX84 Fisher-Price Happy World Závěsná kytička s mráčkem HBW13
Fisher-Price Little People Autíčko HPX84

Little People od Fisher-Price přináší autíčka, která jsou svou velikostí ideální pro malé ručičky. Autíčka mají roztomilý design a „tuningové“ pneumatiky. Každé autíčko obsahuje 1 figurku Little People.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Happy World Závěsná kytička s mráčkem HBW13 Fisher-Price Happy World Závěsná kytička s mráčkem HBW13
Fisher-Price Happy World Závěsná kytička s mráčkem HBW13

Závěsná hračka kytička s mráčkem zabaví vaše maličké s roztomilými postavičkami, které dítěti nabídnou mnoho zajímavých podnětů. Hračku stačí jednoduše připevnit pomocí klipu třeba na střechu kočárku a objevování může začít.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Hrací dečka 5 smyslů Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds - rozbaleno
Fisher-Price Hrací dečka 5 smyslů

Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš malý badatel či badatelka může kdykoliv vyrazit s dečkou, která dokáže plně zaměstnat jeho smysly. Děťátko může na této luxusní hrací dečce objevovat světýlka a zvuky přátelské vydry, kousátko ve tvaru lístečku, plyšového lenochoda, voňavý mrak a mnoho dalšího.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Rozbaleno
Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds - rozbaleno Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds - rozbaleno
Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds - rozbaleno

Kolotoč a usínáček Fisher-Price® Calming Clouds™ pomáhá vašemu dítěti zklidnit se na spaní pomocí pohybu nad jeho hlavou a uklidňující hudby, zvuků a světel. Díky praktickému zvukovému senzoru kolotoč automaticky znovu spustí uklidňující činnosti, když dítě vydá zvuk. Jak vaše dítě roste, promění se i tento stylový kolotoč nad postýlkou na stolní akustický přístroj s nočním světlem, který pomáhá udržet konzistentní spánkový režim.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Chrastítko a kousátko První kávička HGB86 Fisher-Price Kolotoč a usínáček Calming Clouds - rozbaleno
Fisher-Price Chrastítko a kousátko První kávička HGB86

S tímto krásným chrastítkem a kousátkem První kávička od Fisher-Price si užijete ranní šálek kávy se svým maličkým. Rozkošné mini provedení hrníčku bude radostí pro každé malé miminko. Skvělá hračka při prořezávání prvních zoubků.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Hrací dečka s domečkem se zvuky HJK45 Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrací dečka s domečkem se zvuky HJK45

Hrací dečka s domečkem od Fisher-Price® poskytne vašemu děťátku skvělé místo, kde může trávit aktivní čas a zažít spoustu zábavy. Tato elektronická hračka se světly a zvuky nejprve slouží jako bezpečné místo pro nejmenší a později je ideální pro hru na bříšku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 HJW08 Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 HJW08

Fisher-Price Hrací dečka se žirafou 3 v 1 roste spolu s vaším děťátkem od novorozence až po batole, a po celou dobu nabízí dětem smyslové zážitky. Novorozenci mohou ležet na měkké hrací podložce a nad nimi je na obloucích zavěšeno 6 hraček, které stimulují jejich smysly.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51 Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51

Hrající dino s vyskakujícími míčky od Fisher-Price roste spolu s dítětem a nabízí tři režimy hry. Stisknutím tlačítek ABC, 123 a Hudba se aktivují světýlka a zábavné naučné písničky, melodie a fráze. Čtyři barevné míčky lze také roztřídit přes dinova záda nebo ocas do kyblíku a pokračovat tak v zábavě!

můžete mít DNES

Od MALL