Skip hop Hračka na kočárek - Slon
539 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný slon s praktickým úchytem na kočárek, kterému šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.

Clementoni Minnie plyšová se zvuky a úchytem
362 Kč 299 Kč

Úžasné interaktivní chrastítko Minnie Mouse je vhodné pro batolata od 3 měsíců. Má měkká ouška, natahovací nožičky a lze uchytit i na kočárek. Chodidla Minnie slouží jako kousátko na první zoubky.

Taf Toys Kostka Ptáček

Taf Toys Kostka Ptáček

Hodnocení: 5
369 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hračka s motivem ptáčka je vhodná k zavěšení na postýlce, na kočárku či na autosedačce apod. Nabízí množství různých aktivit, překvapivé textury a obrázky pro zábavné hraní a zkoumání vašeho dítěte. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte.

Skip hop Hračka na kočárek - Kočička
539 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná kočička s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška, v kapsičce má kousátko ve tvaru rybičky, v pacičce drží chrastítko s barevnými kuličkami. Kolem krku má šáteček – kousátko. Kočička vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jí zatřese.

Clementoni Mickey plyšový se zvuky a úchytem
362 Kč 319 Kč

Úžasné interaktivní chrastítko Mickey Mouse je vhodné pro batolata od 3 měsíců. Má měkká ouška, natahovací nožičky a lze uchytit i na kočárek. Chodidla slouží jako kousátko na první zoubky.

Nuk POOL PARTY Hračka Domeček
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

I ti nejmenší si zaslouží svou první hračku! Zaměstná a povzbudí miminko. Pomáhá při rozvoji smyslů a prořezávání zoubků.

Playgro Pejsek Rexík

Playgro Pejsek Rexík

Hodnocení: 4,9
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý barevný plyšový pejsek z jemného pestrobarevného materiálu, vhodný od 3 měsíců, s klipem na zavěšení téměř kamkoli.

Skip hop Hračka na kočárek - Opička
539 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná opička s praktickým úchytem na kočárek. Hračka šustí ouška a nožičky, v jedné ručičce drží kousátko ve tvaru banánu a v druhé dětské zrcátko. Kolem krku má opička šáteček jako kousátko. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jí zatřese.

K´s Kids Veselý kluk s úchytem na kočárek - WAYNE
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý kluk WAYNE je panáček vyrobený z měkké látky a miminko ho může mačkat za doprovodu zvuků pískání, šustění a chrastění. Díky úchytu můžete hračku zavěsit na kočárek.

K´s Kids Veselá stonožka s úchytem na kočárek
299 Kč 249 Kč

Veselá stonožka je hračka k zavěšení na kočárek, která vaše miminko zabaví na cestách. Každý dílek je ušitý z jiného materiálu a píská, šustí nebo chrastí.

K´s Kids Hladový pelikán s úchytem na kočárek
299 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hladový pelikán s kousátkem je ušitý z různých materiálů a barev. Podporuje tak u miminek základní smyslové vnímání. Hračka se dá zavěsit na kočárek. Na dotek hračka šustí a chrastí.

Chicco Slon zrcátko,s kousátkem
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slon zrcátko s kousátkem je skvělý společník na cesty. Hračka je vyrobena z měkkého a příjemného materiálu. Lze ji zavěsit např. na kočárek nebo autosedačku.

K´s Kids Veselá panenka s úchytem na kočárek - JULIA
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá panenka Julia je vyrobená z měkké látky a miminko ji může mačkat za doprovodu zvuků pískání, šustění a chrastění. Díky úchytu můžete hračku zavěsit na kočárek.

K´s Kids Žirafa IGOR s úchytem na kočárek
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselá Žirafa Igor s kousátkem se dá zavěsit na kočárek a může tak cestovat spolu s miminkem. Při pohmatu materiály hračky šustí. Vhodná pro děti již od 3 měšíců.

K´s Kids Úchyt na kočárek - pes Patrick-46%
299 Kč 159 Kč

Akce

Mačkací a pískací pejsek je skvělá plyšová hračka s praktickým úchytem například na kočárek. Pejsek zaměstná miminko v kočárku, nebo v postýlce. Úchyt slouží i jako kousátko k prořezávání prvních zoubků.

Skip hop Hračka na kočárek - Lev
539 Kč 409 Kč

Krásný lev s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.

Skip hop Hračka na kočárek - Mýval
539 Kč 409 Kč

Krásný mýval s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.

Nuk Forest Fun Hračka Sovička
359 Kč 269 Kč

Forest Fun Sovička je skvělá plyšová hračka pro vývoj dětských smyslů v něžných barvách. Zaměstná miminko a vede jej k aktivitě. Doprovází miminko v různých fázích vývoje: od ležení k sezení až po lezení.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Závěsné hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Závěsné hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Závěsné hračky akce.