Capsicolle Kapsaicinová hřejivá náplast 50 ks 12x18cm

Capsicolle Kapsaicinová hřejivá náplast 50 ks 12x18cm


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Charakteristika uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmirňovat bolest a podporuje uvolnění obsahuje účinné látky – capsaicinum extract, mentol, kafr vhodná pro úlevu od revmatismu, ztuhlých ramen, bolesti zad, kloubů a svalů, ústřelu (lumbaga) uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmírňovat bolest a podp Celý popis

1505
1 505 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera US Europe Group

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100011391678

Popis

Popis produktu

Charakteristika

uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmirňovat bolest a podporuje uvolnění obsahuje účinné látky – capsaicinum extract, mentol, kafr vhodná pro úlevu od revmatismu, ztuhlých ramen, bolesti zad, kloubů a svalů, ústřelu (lumbaga) uvolňuje svalové napětí, pomáhá zmírňovat bolest a podporuje uvolnění pro dospělé a děti nad 12 let Použití Náplast se aplikuje vodou a mýdlem omytou a dokonale vysušenou kůži. Po sejmuti ochranného krytu se přiloží na postižené místo a přitlačí, až dokonale přilne. Nejpozději po osmi hodinách se z kůže odstraní. Kůže se omyje mýdlem. Ošetřené místo se nepřekrývá dalším obvazem a nezahřívá se. Aplikujte na postižené místo dle potřeby, ne více než 3 náplasti denně po dobu maximálně 7 dnů. Další aplikace náplasti na stejném místě se provádí zpravidla po týdenní až 14 denní přestávce.

Kontraindikace Nepoužívejte náplast, jestliže jste alergický(á) na kapsaicin nebo další složky přípravku, nebo trpíte kožním onemocněním.

Vedlejší příznaky U citlivých osob může ojediněle dojít ke vzniku alergických reakcí typu kopřivkového zánětu kůže. Při případném výskytu jakýchkoli neobvyklých reakcí přestaňte náplast používat.

Poznámka Náplast se nesmí přikládat na poškozenou nebo poraněnou kůži. Nesmí přijít do styku se sliznicemi, zejména se sliznicí očí. Po každé manipulaci s náplastí omýt ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívejte se zahřívací poduškou. Nepoužívejte alespoň jednu hodinu před koupáním a těsně po koupání.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Části těla a problematiky Hřejivé náplasti