Lamart Hrnec na těstoviny 6 l Pasta LT1067
899 Kč 799 Kč

Hrnec na těstoviny s cedníkem a napařovací nástavbou je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/0 je opatřen silným sendvičovým dnem. Vnitřní hrnec slouží jako cedník s vlastními komfortními madly pro oddělenou manipulaci.

BergHOFF Litinový hrnec s pokličkou 4,5 l
2 999 Kč 1 689 Kč

Hrnec z vysoce kvalitní litinynepřilnavým smaltovaným povrchem. Oceníte zejména dno, které díky výstupkům ve tvaru kapek brání přichycení a vysušení masa. Výhodou hrnce BergHOFF je také možnost využití na všech typech sporáků, včetně indukce.

Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, 6.0 l
1 549 Kč

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Ballarini Portofino hrnec 20 cm s pokličkou
2 869 Kč 1 669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec Ballarini Portofino Granitium o průměru 20 cm s pokličkou můžete použít na všechny druhy sporáků, do trouby i do myčky. Neobsahuje teflon, těžké kovy ani zinek. Vynikající volba pro zdravou kuchyni.

Tefal Invissia hrnec s poklicí 30 cm-20%
1 379 Kč 1 099 Kč

Akce

Velký hrnec o průměru 30 cm z řady Invissia je použitelný na zdrojích ohřevu jako je plyn, elektřina a sklokeramika. Hrnec vyrobený ve Francii pod značkou Tefal je vybaven skleněnou poklicí s parním otvorem.

Kolimax KLASIK Hrnec s kovovou poklicí 26 cm, 6l
1 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec řady KLASIK je určena všem, kteří si oblíbili klasický nadčasový tvar. Nádobí je vhodné nejen k domácímu použití, kde bude dlouhou dobu spolehlivě sloužit, ale neztratí se ani v profesionálním provozu restaurace nebo školní jídelny.

Banquet Hrnec nerezový LIVING 16,2 l
899 Kč 739 Kč

Hrnec o průměru 30 cm v leštěném provedení a skleněnou poklicí splňuje všechny nenáročné požadavky. Řada objemných hrnců Living značky Banquet v nerezovém provedení je určena pro velké vaření.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 18 cm
1 039 Kč

Hrnec s masivními nerezovými úchyty a extra silným sendvičovým dnem vám v kuchyni rozhodně ostudu neudělá. Řada President od značky Tescoma má nejen luxusní vhled ale také vlastnosti.

Banquet Hrnec nerezový LIVING 11,1 l
699 Kč 599 Kč

Řada objemných hrnců Living značky Banquet v nerezovém provedení je určena pro velké vaření. Hrnec o průměru 26 cm v leštěném provedení a skleněnou poklicí splňuje všechny nenáročné požadavky.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 18 cm, 3.0 l
1 099 Kč

K hrnci patří také sklonerezová poklice jenž má tři unikátní pracovní polohy. Do hrnce z kolekce Ultima se vejdou tři litry tekutiny které lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce.

Toro Hrnec se skleněnou poklicí 8,6 l, nerez-29%
1 129 Kč 799 Kč

Akce

Kvalitní nerezový hrnec je ideálním pomocníkem do Vaší kuchyně. Disponuje silnými stěnami s dokonale leštěným povrchem, má pevné dno, které je vhodné na všechny typy varných desek.

Metalac Masiv mělký hrnec s poklicí, 32 cm
1 890 Kč 1 759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

8 litrový nízký hrnec s poklicí vyrobený pod značkou Metalac je opatřený smaltem a je vhodný pro veškeré druhy přípravy jídla na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 32 cm.

Tefal Intuition Vysoký hrnec s poklicí 22 cm A7027984
969 Kč 789 Kč

Vysoký hrnec se skleněnou pokličkou má speciální nepřilnavý povrch PowerResist a obsah až 6 litrů. Hrnec pochází z kolekce Intuition. Jde o vysoce kvalitní nádobí z nerezové oceli jenž je zdravotně nezávadné a naprosto bezpečné.

Banquet Hrnec nerezový LIVING 9 l
649 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řada objemných hrnců Living značky Banquet v nerezovém provedení je určena pro velké vaření. Hrnec o průměru 24 cm v leštěném provedení a skleněnou poklicí splňuje všechny nenáročné požadavky.

Tescoma Hrnec HOME PROFI s poklicí, 16 cm
829 Kč

Hrnec Home Profi Tescoma o průměru 16 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli. Hrnec je vhodný pro plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky.

Ballarini Portofino hrnec 24 cm s pokličkou
3 459 Kč 2 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec Ballarini Portofino Granitium o průměru 24 cm s pokličkou můžete použít na všechny druhy sporáků, do trouby i do myčky. Neobsahuje teflon, těžké kovy ani zinek. Vynikající volba pro zdravou kuchyni.

Metalac Masiv vysoký hrnec s poklicí, 24 cm
1 690 Kč 1 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoký smaltovaný hrnec s poklicí a objemem 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný pro přípravu veškerých druhů jídel na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 24 cm.

Lamart Hrnec Prestige 16 x 9,5 cm LTSS1695
459 Kč

Nerezový hrnec o objemu 1,9 litrů se skleněnou poklicí je vhodný na všechny typy ohřevu. Hrnec je vybarven hladinovými značkami, ergonomickými madly a poklicí s otvorem pro páru.

Metalac Zaoblený španělský hrnec 12 cm dekor kámen
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metalac zaoblený španělský hrnec s dekorem kámen. Průměr hrnce je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltované nádobí je absolutně zdravotně nezávadné což ho řadí na první místo ve zdravém vaření. Je odolný proti poškrábání.

Banquet Hrnec smaltovaný 30 cm, s poklicí
549 Kč

Smaltovaný hrnec s poklicí, s objemem 17 l a průměrem 30 cm. Pro všechny, kteří dávají přednost tradičním materiálům. Hrnec BANQUET využijete na všech typech varných desek, mimo indukce.

SCANPAN CTX hrnec 20 cm s víkem
4 404 Kč 3 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec 20 cm s víkem o objemu 3,5 l řady CTX od značky Scanpan je ideální pro zdravé vaření. Je kompatibilní se všemi druhy ohřevu a vhodný do trouby do 260 °C. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodný do myčky nádobí.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 22 cm, 5.5 l
1 449 Kč

Kolekce Ultima od Tescomy přináší nerezový hrnec se speciální sklonerezovou poklicí která má tři pracovní polohy. Vařte chytře s hrncem o průměru 22 cm jenž je opatřen extra silným sendvičovým dnem.

Tefal RESERVE vysoký hrnec 24 cm + poklice
2 089 Kč 1 689 Kč

Vysoce kvalitní hrnec s tvrdým anodizovaným vnějším povrchem a nepřilnavým vnitřním titanovým povrchem. Nýtované nerezové rukojeti umožňují použití v troubě až do 250°C. Hrnec je kompatibilní se všemi zdroji ohřevu.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s cedící poklicí, 20cm
1 199 Kč

Luxusní kuchyňské nádobí President pod značkou Tescoma vyniká svým extra silným sendvičovým dnem. Spolu s hrncem o průměru 20 cm najdete v balení také poklici na cezení a výlevku.

Lamart Hrnec Prestige 24 x 13,5 cm 42000344
765 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký hrnec o objemu 6,1 litru je vyroben z nerezavějící oceli a dodáván se skleněnou poklicí s otvorem pro páru. Hrnec Prestige značky Lamart je vhodný na všechny druhy ohřevu včetně indukce.

Tescoma Hrnec PRESTO s poklicí 18 cm, 3 l
729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec PRESTO o průměru 18 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a opatřen extra silným sendvičovým dnem s ergonomickými úchyty. Sklonerezová poklice s otvorem pro páru.

Ballarini FERRARA hrnec 16 cm + skleněné víko
1 699 Kč 1 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec s průměrem 16 cm a skleněnou poklicí nové řady FERRARA od značky Ballarini je ideální pro zdravé vaření bez použití oleje nebo másla. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodný do myčky nádobí. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu.

Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 20 cm
579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec Grande s poklicí má velmi kvalitní nepřilnavý porch, ve kterém můžete vařit, smažit, dusit opékat, nebo zapékat v troubě s minimem tuku. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Objem hrnce je 2,3 litru.

Banquet Hrnec nerezový AKCENT 24 cm, 9 l, s poklicí
699 Kč 579 Kč

Nerezový hrnec 9 L BANQUET Akcent se skleněnou poklicí. Kastrol lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. Má nerezový knob i držadla, vnější i vnitřní povrchová úprava je lesklá.

Kolimax hrnec Premium se skleněnou poklicí 26 cm 8 l
1 399 Kč 1 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblé tvary úchytek hrnce z řady Premium Vám budou dobře sedět v ruce a nebudou se zahřívat a stabilní třívrstvé sendvičové akumulační dno Vám ušetří energii. Splňuje vše, co očekáváte od moderního nádobí.

Orion Hrnec nerez PASTA ANETT, 5 l poklice
799 Kč 769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec PASTA ANETT je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi, které zajišťuje ekonomické vaření. Soušástí je i praktická pokliceotvory, které vám usnadní cezení. Vhodný na všechny typy sporáků. Objem hrnce je 5 litrů.

Metalac Masiv vysoký hrnec s poklicí, 28 cm
2 290 Kč 2 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky objemu 15,5 litru uvaříte s pomocí smaltovaného hrnce Metalac opravdu cokoliv. Je vhodný pro přípravu veškerých druhů jídel na všech typech sporáků, a to i v troubě. Smalt je odolný proti poškrábání, má hladký neproměnlivý povrch bez pórů, jednoduše se čistí, má dlouhou stálost barvy a vysokého lesku. Hrnec má průměr 28 cm.

Banquet Hrnec nerezový LIVING 7,2 l
599 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec o průměru 22 cm v leštěném provedení a skleněnou poklicí splňuje všechny nenáročné požadavky. Řada objemných hrnců Living značky Banquet v nerezovém provedení je určena pro velké vaření.

SCANPAN CTX hrnec 26 cm s víkem
5 163 Kč 4 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec 26 cm s víkem o objemu 6,5 l řady CTX od značky Scanpan je ideální pro zdravé vaření. Je kompatibilní se všemi druhy ohřevu a vhodný do trouby do 260 °C. Díky nepřilnavému povrchu se jednoduše čistí a je vhodný do myčky nádobí.

Lamart Hrnec Prestige 22 x 12,5 cm LTSS2212
589 Kč 519 Kč

Akce

Hrnec o objemu 4,7 litru je vyroben z nerezavějící oceli a dodáván se skleněnou poklicí s otvorem pro páru. Hrnec Prestige značky Lamart je vhodný na všechny druhy ohřevu včetně indukce.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 16 cm
929 Kč

Řada President od značky Tescoma má nejen luxusní vhled ale také vlastnosti. Hrnec s masivními nerezovými úchyty a extra silným sendvičovým dnem vám v kuchyni rozhodně ostudu neudělá.

Belis Hrnec Gastro 20 l průměr 36 cm
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalita a funkčnost nádobí je ověřena mnoha generacemi spokojených uživatelů. Hrnec o objemu 20 litrů patří mezi velkoobjemové ocelové, oboustranně smaltované nádobí typu GASTRO.

Orion Hrnec nerez Gastro 13,7 l poklice
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerezový hrnec Gastro 13,7l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.

Banquet Hrnec na těstoviny METALLIC PLATINUM 24 cm
1 199 Kč

Hliníkový hrnec na těstoviny Metallic Platinum s nepřilnavým povrchem. S výlevkou ve skleněné poklici pro rychly a snadný odtok vody a soft touch úchyty, díky kterým hrnec lépe uchytíte.

Fiskars Hrnec All Steel PLUS 2,5 l 1023770
2 000 Kč 1 929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní hrnec Fiskars z nerezové oceli pro univerzální použití při vaření. Nerezová držadla. Měrka uvnitř rendlíku. Extra silné dno s pěti vrstvami, efektivní zejména pro indukční desky.

Tefal RESERVE Collection 3 vrstvý hrnec 24 cm s poklicí E4764644-36%
2 039 Kč 1 299 Kč

Akce

Třívrstvý hrnec Tefal RESERVE Collection 24 cm s poklicí E4764644 je kompatibilní se všemi druhy varných desek. Je možné ho používat i v troubě do max. 250 °C. Rovnoměrný ohřev díky třívrstvé konstrukci z nerezu a hliníku. Nýtované nerezové rukojeti.

Orion Hrnec nerez Gastro 10,6 l poklice
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový hrnec Gastro 10,6l představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů.

Belis Queen Line H+P 24 - litinový hrnec 24cm
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec litinový Queen line je výborný pro přípravu a servírování téměř všech pokrmů. Lze je použít na všech typech vařičů a v troubě. Originální tvar je navržen tak, aby rovnoměrně rozváděl teplo po celou dobu vaření a zároveň naakumulované teplo co nejdéle udržoval i po odstavení od zdroje tepla.

Inoxibar napařovací hrnec, 28 cm
1 249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Inoxibar napařovací hrnec o průměru 28 cm z kvalitní nerezové oceli.

GSW indukční hrnec, 10 l, černý
1 649 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GSW indukční hrnec s povrchem Greblon, 10 l, černý, 42 × 27 × 13 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrnce akce.