1kosmetika Dětská lahev Disney, 250ml

1kosmetika Dětská lahev Disney, 250ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pečlivě čtěte příbalové informace a uchovejte si je pro pozdější nahlédnutí. Rada pro bezpečné krmení – Před přípravou jídla nebo nápoje pro Vaše dítě si umyjte ruce. Uzávěr i láhev pečlivě umyjte z důvodu odstranění všech nečistot. Čištění – umyjte v mýdlové vodě a důkladně opláchněte. Celý popis
75 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

25.1 - 26.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera 1kosmetika.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100041529302

Popis

Pečlivě čtěte příbalové informace a uchovejte si je pro pozdější nahlédnutí. Rada pro bezpečné krmení – Před přípravou jídla nebo nápoje pro Vaše dítě si umyjte ruce. Uzávěr i láhev pečlivě umyjte z důvodu odstranění všech nečistot. Čištění – umyjte v mýdlové vodě a důkladně opláchněte. Zmáčkněte dudlík aby vytekly veškeré zbytky mléka. Nepožívejte drátěnku. Nepoužívejte rozpouštědla a silné chemikálie. Sterilizujte ponořením do sterilizačního roztoku v souladu s instrukcemi výrobce. Případně nechte vařit ve vodě alespoň 5 minut, nebo použijte parní sterilizaci. Nechte uzávěr a láhev uschnout odděleně. Užití myčky – Uzávěr a láhev jsou bezpečné pro mytí v myčce nádobí v horní zásuvce nebo dále od zdrojů tepla. Užití mikrovlnné trouby není doporučováno. Nezapomeňte před podáním dítěti vždy zkusit teplotu. Tento výrobek není hračka. Dítě by nemělo dostat do ruky pouze jednu část (například uzávěr). Upozornění: Děti by měly vždy bezpečně sedět pod dohledem dospělé osoby. Nenechte dítě běžet s lahví v ruce. Používejte vždy pod dohledem dospělé osoby. Pokud dítě necháte bez dohledu, může se stát, že upadne nebo rozmontuje láhev.. Pokud láhev zrovna nepoužíváte, uchovejte ji mimo dosah dětí. Kazivost zubů u malých dětí se může objevit dokonce i když nepoužíváte sladké nápoje. Objevuje se pokud necháte dítě používat láhev nebo dudlík po dlouhou dobu přes den nebo částečně přes noc, kdy je tok slin oslaben. Nepoužívejte s perlivými nápoji nebo džusy jenž obsahují dřeň. Uchovávejte obal vždy mimo dosah dětí! Po použití ihned omyjte. Dudlík uchovávejte v suchém obalu. Nevystavujte dudlík přímému slunečnímu světlu. Upozornění pro bezpečí a zdraví Vašich dětí: Jestliže šidítko obsahuje ochranný obal, držte jej mimo dosah dětí. Pečlivě prohlížejte před každým použitím, zejména pokud má dítě zuby. Dudlík zahoďte při prvním příznaku poškození nebo oslabení materiálu. Nikdy nenamáčejte dudlík do sladkých substancí nebo léků, může to vést k zubnímu kazu. Nenechte šidítko přijít do kontaktu s rozpouštědly nebo chemikáliemi. Latexová šidítka jsou nevhodná pro osoby trpící latexovou alergií. Uzavřenou láhev nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě. ŠIDÍTKO NENÍ HRAČKA!

Dětská láhev je určena k podávání dětské stravy pomocí sosáku. Výrobek splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost a bezpečnost v souladu se zákonnými předpisy a požadavky normy ČSN EN 14350 – 1, 2. Výrobek je určen pro opakované použití. Pro děti od 1 roku.