Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12880441

Revenium Porcelánový šálek na kávu LIGHTHOUSE 2 x 80 ml

Revenium Porcelánový šálek na kávu LIGHTHOUSE 2 x 80 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prvotřídní kvalita Vaší kávy je základ. Pokud si ji ale chcete vychutnat opravdu dokonale, jen samotná směs Vám stačit nebude. Tím pravým společníkem je v případě šálků na kávu porcelán. Celý popis
Produkt se již neprodává
190 Kč
95 Kč/ks
Zboží od: Revenium, z.s.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
190 Kč
95 Kč/ks
S novou kartou za

Popis

Prvotřídní český porcelán, který vede teplo mnohem lépe než keramika. Navíc se rychleji nahřeje a déle teplo udrží. Porcelánka Thun 1794 a.s. pro nás vyrobila limitovanou edici 1 500 kusů setů šálků. S naším šálkem edice LIGHTHOUSE a kávou NATURPARK 12 se nikdy nespálíte!

Design a grafika: BOA, Beata Mitrengová

Šálky Revenium, z. s., kolekce LIGHTHOUSE vyrobil: Thun 1794 a.s.

Obal: A-ASKA grafik s.r.o. (zaměstnavatel zdravotně postižených)

Prodávající: Revenium, z. s.

Revenium, z. s., pomáhá lidem se zdravotním postižením šlápnout do pedálů, rozjet kariéru nebo podnikání, firmy a organizace učí, jak osoby se zdravotním postižením zaměstnávat ku prospěchu obou stran, vydává online magazín Inspirante.cz, který píšou rovněž lidé se zdravotním postižením. 

Na svou činnost si vydělává především prodejem unikátní kolekce produktů Lighthouse a výběrové kávy Naturpark 12, kterou praží ve vlastní pražírně v CHKO Kokořínsko. Samozřejmě, že jak na kolekci Lighthouse, NEJSEMTABU, tak na výrobě výběrové kávy se velkou měrou podílejí opět lidé se zdravotním postižením a znevýhodněním.