Areon Bamboo Cup 400ml - Sea Red

Areon Bamboo Cup 400ml - Sea Red


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dopřejte si svůj šálek kávy nebo čaje pohodlně a bez starostí na cestách i doma. Elegantní termo hrneček Bamboo Cup se silikonovým víčkem a objímkou pro pohodlné držení si zamilujete. Je vyroben z přírodních materiálů a díky tomu je šetrný k životnímu prostředí. Celý popis

158
158 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100011741036

Popis

Popis produktu

Dopřejte si svůj šálek kávy nebo čaje pohodlně a bez starostí na cestách i doma. Elegantní termo hrneček Bamboo Cup se silikonovým víčkem a objímkou pro pohodlné držení si zamilujete. Je vyroben z přírodních materiálů a díky tomu je šetrný k životnímu prostředí.

Složení hrnečku: Bamboo Cup je vyroben z organických sterilních bambusových vláken, kukuřičného škrobu a z pryskyřicí aminokyselin. Neobsahuje bisfenol ani ftaláty a díky tomu je dobře rozložitelný v přírodě. Narozdíl od některých jiných výrobků na trhu splňuje Bamboo Cup přísné evropské normy týkající se uvolňování škodlivých látek a je zcela zdravotně nezávadný. Při šetrném zacházení vám vydrží až 4 roky.

Balení: Termo hrnek s víčkem a praktickou objímkou k držení je uložen v papírové krabičce.

Návod k použití: Po každém použití hrnek důkladně umyjte. Zabráníte tak vznik skvrn od kávy, čaje či jiných nápojů. Hrnek můžete umývat v myčce (mimo víčka a objímky). Až vám hrnek doslouží, rozlomte jej, namočte do horké vody a vložte do kompostu, kde se během 1–2 let rozloží.

Upozornění: Nedávejte hrnek do mikrovlnné trouby.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%