Equa Lahev SMART Snow White 680 ml

Equa Lahev SMART Snow White 680 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Praktické, designové nerezové termo lahve. Lahve Equa jsou určeny pro opakované použití a můžete je používat pro studené i teplé nápoje. Díky izolaci dvojitých stěn lahev Equa SMART udrží Váš oblíbený nápoj déle teplý či chladný. Celý popis
1 499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: FOLLY.cz

Skladem u partnera 5 kusů

13.12.2021 - 14.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera FOLLY.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017721803

Popis

Praktické, designové nerezové termo lahve. Lahve Equa jsou určeny pro opakované použití a můžete je používat pro studené i teplé nápoje. Díky izolaci dvojitých stěn lahev Equa SMART udrží Váš oblíbený nápoj déle teplý či chladný. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení díky tvaru a pohodlné pití díky širokému hrdlu.

Řada Smart obsahuje elektroniku, která hlídá Váš pitný režim během dne díky aplikaci Equa, která je k dispozici pro IOS i Android. Sledovač je napájen dobíjecí baterií, součástí balení je USB konektor typu B. 

Klíčové vlastnosti:

  • pro zdravý pitný režim a dýchání

  • chytrá aplikace pro IOS i Android hlídá pitný režim a dýchání

  • vyrobena z kvalitního a odolného nerezu

  • 100 % nepropustná

  • udrží nápoj chladný po dobu až 24h a teplý po dobu až 12h

  • i pro horké nápoje do 100 °C

  • objem 680 ml 

  • nerezové lahve nepřejímají pachy

  • opakovaně použitelná šetří přírodu

Doporučené použití:

Láhev lze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí doporučujeme použít jemný mycí prostředek.

Složení:

Láhev: nerezová ocel 18/10. Víčko: elektrolytický kov + silikon. Kovový klip: elektrolytický kov. 

Equa Smart hlídá pitný i dýchací režim.

Aplikace EQUA hlídá nejen Váš pitný režim, ale i dýchání. Rozsvítí se pokaždé, kdy je potřeba doplnit tekutinu do těla, dříve než máte žízeň. Jakmile máte žízeň, už je příliš pozdě. Aplikace EQUA vypočítává a doporučuje denní příjem vody na základě vašich osobních charakteristik a životního stylu. Jakmile začnete sledovat příjem vody, zjistíte, že ve dnech, kdy dosáhnete svého denního cíle, budete vypadat a cítit se více svěží a nabití. 

Aplikace také hlídá i dýchací funkce a pomůže Vám se uklidnit, zbavit stresu a soustředit se pouze na své dýchání. Zachycení správného tempa dýchání umožní relaxovat a zůstat v klidu i během náročných a stresových dnů. Aplikace EQUA se stane vaším trenérem zdravého životního stylu.

Lahev komunikuje pomocí aplikace. Komunikuje s vámi i bez použití telefonu. Stačí „chytré gesto“ – jemné klepnutí na láhev odhalí, jak se vám daří. Jedna pomalá záře znamená, že jste v tom okamžiku hydratováni – pití vody můžete odložit. Tři krátké záře naznačují, že je okamžik se napít.

Stylová lahev pro zdravý pitný režim. 

Lahev z kolekce Equa Smart je vyrobena z vysoce kvalitního nerezu. Víčko z elektrolytického kovu se silikonem nepropustí ani kapičku a je doplněno o designový prvek mramoru. Pohodlný kovový klip umožňuje pevné uchopení a snadné přenášení. Nerezové lahve nepřejímají barvy ani pachy a samozřejmě do vody nevypouští žádné nebezpečné toxiny jako jsou ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A). 

Lahve EQUA šetří peníze i přírodu.

Lahve EQUA jsou vhodné pro vícenásobné použití a recyklaci. Jednorázové PETky zamořují naše životní prostředí. Každý rok vstupuje do oceánů světa více než 8 000 000 tun plastů, což ovlivňuje moře a mořský život uvnitř. A pokud to bude pokračovat, do roku 2050 bude v oceánu více plastů než ryb.

Navíc PETky mohou za tepla uvolňovat do vody nebezpečné toxiny jako je Bisfenol-A / BPA. Kohoutková voda je zdravá, dostupná a daleko levnější varianta než voda balená. Investice do lahve se rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun. 

Výrobce: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tým 35 vášnivých jednotlivců poháněných kreativitou a usilujících o pozitivní změnu. Věří v inovaci, vytváří produkty, aby poskytly nejen co nejlepší uživatelský zážitek, ale i podpořili osobní pohodu a zdravý životní styl.

EQUA aktivně podporuje myšlenku šetřit naše životní prostředí. Ročně 10 % z čistého zisku firmy jde na podporu evropských organizací, které podporují ekologické kampaně a ochranu životního prostředí. 

EQUA se na oslavu Světového dne Země spojila s National Geographic Slovenia, který bojuje proti celosvětovému plastovému znečištění. Tento problém můžeme všichni jednoduše ovlivnit a žít v čistším životním prostředí. Každá osoba, která začne používat opakovaně použitelné láhve na vodu, ušetří ročně v průměru 217 jednorázových plastových lahví.