Pokémon Art Academy (3DS)

Značka: Náš kód: 100002643072

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pokémon Art Academy (3DS)

Každý umělec potřebuje nástroj ke svému řemeslu. Na dotykovém displeji budete mít na výběr celou škálu štětců, pastelových a vodových barev. Celý popis

849

849 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002643072

Popis

Popis produktu

Každý umělec potřebuje nástroj ke svému řemeslu. Na dotykovém displeji budete mít na výběr celou škálu štětců, pastelových a vodových barev. Nebudou chybět ani zcela nové způsoby malby jako jsou například Airbrush nebo Marker. Hráči se také nemusejí bát experimentovat, protože budou mít vždy možnost vrátit se do předchozího stavu pomocí funkce Undo.

Pokémon Art Academy nabízí 40 lekcí, kde si může hráč nakreslit velice známé Pokémony ze všech sérií – nebudou chybět ani Pokémoni z her Pokémon X a Pokémon Y jako jsou Pikachu, Oshawott, Charizard, Torchic, Fletchling, Fennekin a další! Žáci této akademie mohou procházet různé úrovně obtížnosti. Nováčci se zde naučí základní tahy jak nakreslit Pokémona a ti pokročilejší se budou učit přidávat odstíny a detailnější části. Poprvé je v sérii her Art Academy také možnost přidat z velké škály tématické pozadí pro zlepšení celkového výtvoru.
Samozřejmě nechybí možnost výtvory sdílet a pochlubit se tak s nimi ostatním.

Obrázky :

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Nintendo 3DS
Hra na PC ne
Žánr hry hry pro celou rodinu
Doporučený věk od 3 lat
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne