10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42891845

1C Game Studio King's Bounty II Sběratelská Edice (NSW)

1C Game Studio King's Bounty II Sběratelská Edice (NSW)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
W przygotowaniu… Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
691 Kč
Zboží od: GAMEFINITY
691 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

  • Stav: Nový
  • Jazyková verze: Čeština
  • Jazyková verze obálky: Angličtina

 


 Do světa Nostria přišla temnota. Konspirace, sabotáže a nekromancie vrhají na zemi stín. Ale zachránce, poslední naděje království, už může být tady, aby bojoval a obnovil mír v Nostrii!


King's Bounty II je dlouho očekávaným pokračováním legendární videoherní série, jednoho z legendárních zástupců žánru tahových RPG. Na tomto odkazu staví tím, že představuje zcela nový epický příběh, nové frakce, nepřátele a herní prvky, aby vybudoval Antara – otevřený a neuvěřitelný fantasy svět. Království jsou v troskách, knížectví požadují nezávislost, po silnicích se potulují bandité, všechny zámořské národy odmítly královu autoritu, na neopatrné číhají morová stvoření a noví hrdinové se náhodou ukazují jako poslední naděje.


Jsou odhodláni vnést řád do chaosu. Hrajte za jednoho z nich, verbujte, rozvíjejte a velte své osobní armádě v nelineárním dobrodružství plném zrady, obětí a boje o přežití. Při boji za svou budoucnost se snažte přelstít svého nepřítele v jedinečném tahovém boji, dělejte obtížná rozhodnutí a zažijte vzrušující ságu znovu.