10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42891856

1C Game Studio The Smurfs - Mission Vileaf (PS4)

1C Game Studio The Smurfs - Mission Vileaf (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
W przygotowaniu… Celý popis
Ušetříte 68 Kč 505 Kč
437 Kč
Zboží od: GAMEFINITY
Ušetříte 68 Kč 505 Kč
437 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

  • Stav: Nový
  • Jazyková verze: Čeština
  • Jazyková verze obálky: Angličtina

 

 

  

Naši Šmoulí přátelé musí znovu najít způsob, jak překazit Gargamelovy zlé plány. Zlý čaroděj Gargamel ve své temné laboratoři objevil vzorec, který mu umožňuje vytvořit zlovolnou rostlinu jménem Vileaf. Produkuje semena zvaná Viletrap, která mohou přilákat Šmouly a chytit je do pastí na rostliny. Ale to není vše, rostliny jsou také velkou hrozbou pro les, protože jsou velmi toxické, zejména pro pole sarsaparilly!


 V této velmi důležité misi hráči převezmou kontrolu nad vybraným týmem Šmoulů, včetně Osiłka, Šmoulinky, Ważniaka a Łasucha. Naši hrdinové se mohou spolehnout na velmi užitečný Smurfizer, revoluční vynález od Pracusia. Smurfizer umožňuje Šmoulům zbavit se nepřátel, na které narazí, léčit rostliny napadené Vileafem a skákat výš, klouzat ve vzduchu nebo se dokonce potápět.


 VLASTNOSTI HRY:


Vydejte se na zcela novou cestu s jedinečnou a snadno naučitelnou hratelností. Hra Smurfs: Mission Vileaf osloví všechny typy hráčů, ať už fanoušky roztomilých postaviček nebo milovníky 3D plošinovek, ať už začátečníky nebo zkušené.

Jedinečný tým! Převezměte kontrolu nad jedním ze čtyř nejznámějších Šmoulů: Snědou, Šmoulou, Šmoulou nebo Grumpy.

Smurfizer je velmi šmoulí nástroj! Všestranný Smurfizer vám umožní nejen léčit poškozené rostliny, ale také vám díky mnoha funkcím usnadní postup ve hře! Skočte výš, klouzejte, potápějte se a překonávejte všechny překážky v cestě!

Platformové dobrodružství s velkým P! Prozkoumejte každý kout pěti světů a probojujte se úrovněmi, abyste shromáždili všechny ingredience k přípravě protilátky, kterou les zoufale potřebuje!

  • Oživte vesnici Šmouly! Cestou najděte užitečné předměty k upgradu Šmoula a pracujte na obnově šmoulí vesnice k její bývalé slávě!