Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23305433

505 Games Assetto Corsa Competizione PS4

505 Games Assetto Corsa Competizione PS4

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Fotorealistické povětrnostní podmínky a grafika, noční závody a animace zachycení pohybu nastavují nové standardy v reprodukci jízdy. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
792 Kč
Zboží od: GAMEFINITY
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
792 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

  • Nová hra ve fólii
  • Nápisy ve hře: anglické titulky
  • Jazyk ve hře: angličtina
  • Krycí jazyk: polština

Assetto Corsa Competizione – výsledek rozsáhlých zkušeností KUNOS Simulazioni s navrhováním jízdních simulátorů – dokonale zachycuje skutečnou atmosféru šampionátu GT3. Soutěžte s oficiálními jezdci a týmy v autech na věrně reprodukovaných tratích. Všechny prvky byly znovu vytvořeny v nejvyšší kvalitě, která byla dříve na konzolích neslýchaná.

Herní engine pomocí pokročilých matematických modelů odráží nejen přilnavost pneumatik, aerodynamické síly, parametry motoru, odpružení a elektronické systémy určující vyvážení vozidla, ale také vliv mechanického poškození na jeho řiditelnost.

Závody Sprint, Endurance a Spa 24 Hours dostávají extrémně realistickou tvář díky jedinečné pozornosti věnované detailům v režimu pro jednoho i více hráčů.

Fotorealistické povětrnostní podmínky a grafika, noční závody a animace zachycení pohybu nastavují nové standardy v reprodukci jízdy.

Nyní je nejlepší čas soutěžit podle sloganu #beACC.