Agricultural Simulator 2013 Steam PC - Digital

Agricultural Simulator 2013 Steam PC - Digital

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hra na PC – elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Simulátory Celý popis
86 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5 kusů

25.1.2022 - 26.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera YOURGAMES.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059654202

Popis

Pozor, jedná se o digitální distribuci hry v podobě aktivačního klíče, po jehož zakoupení není možné odstoupit od kupní smlouvy!

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition. Pokračování úspěšné série Agricultural Simulator s více než 200,000 prodaných kopií přichází z nejnovější verzí 2013 s podporou známých značek jako (Fendt, Fergusson, Challenger a Valtra). Ve hře na vás čeká idylické farmářské prostředí zasazeného do Toskánska a Spojených Států Amerických. Na vlastní kůži si fanoušci farmaření přežijí úkoly a povinnosti, jaké musí plnit skuteční farmáři. Pole musí bít pokopané a sklizeny, a také se musíte postarat o zvířata. Dynamika farmy dělá hru více realističtější.

Příští farmáři budou muset investovat technicky as rozumem-cena provozu farmy stojí nemalé peníze. Budete se muset postarat o benzín, zařízení, zdroje, semínka a vše co s farmařením souvisí. Abyste byli úspěšným budete muset zvládnout množství překážek, avšak Vaše farmářské a finanční schopnosti Vás dovedou s úspěchu. Více než 100 vozidel a zařízení Dynamické a realistické prostředí Realistické provedení vší farmářské techniky (ovládání a vizuální zpracování) 6 odlišných zvířat (krávy, ovce, kuřata, koně atd.)

Návod

VIDEO NÁVOD