ArcaniA: The Complete Tale (PS4)

Značka:

Partnerský prodejVýprodej

ArcaniA: The Complete Tale (PS4)

ArcaniA je fantasy akční hra zasazená do bohatého světa, který hráče zve k průzkumu všech svých nesčetných atrakcí a podrobností. Celý popis

499

499 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 799 Kč, Ušetříte 300 Kč (37 %)

  Náš kód: 100002643005

Popis

Popis produktu

Obsahuje Gothic IV: Arcania a datadisk Fall of Setarrif.

Gothic IV: Arcania
Přímé pokračování série Gothic, jež je rozděleno na více kapitol a odehrává se 10 let po událostech v Gothic III. Herní svět je velikostí srovnatelný s předchozím dílem a jedná se o jižní ostrovy. Najdete zde rozdílnou faunu a floru, náhlé změny počasí, střídání denního a nočního cyklu.

Pokračování přináší nejen dokonalejší grafickou stránku hry, ale také propracovanější detaily typu stékající vody z kamenů a stromů za deště, či chování NPC v závislosti na počasí. Ve hře navštívíte celkem tři ostrovy, přičemž na tom hlavním strávíte odhadem 95 % času, celkovou hrací dobu přitom autoři uvádějí v rozmezí 30–80 hodin, v závislosti na plnění nepovinných úkolů.

Gothic IV: Arcania – Fall of Setarrif
Datadisk Fall of Setarrif nabízí nový příběh, 10 hodin hraní s množstvím nových questů a misí, novou škálu různých položek pro úpravu postavy, nové nepřátele (především hordu monster) a chybět nebude ani rozšíření herního světa. Ten by měl obsáhnout nové regiony v podobě měst, poběží, džungle a mj. i hor s vulkanickou činností.

Obrázky :

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PS4
Hra na PC ne
Žánr hry RPG
Doporučený věk od 15 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne