Call Of Duty Black Ops 2 - Digital

Call Of Duty Black Ops 2 - Digital


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Elektronická licence, hra na PC   Singleplayer paralelně vypráví 2 příběhy. První je z roku 1970 a druhý z roku 2025. První příběh probíhá ve studené válce, kdy hrdina Alex Mason bojuje za Spojené státy. Druhý příběh staví do popředí stejnojmenného hrdinu, který ale bojuje Celý popis

1179
1 179 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 4 kusy
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100037169861

Popis

Popis produktu

Pozor, jedná se o digitální distribuci hry v podobě aktivačního klíče!

 

Singleplayer paralelně vypráví 2 příběhy. První je z roku 1970 a druhý z roku 2025. První příběh probíhá ve studené válce, kdy hrdina Alex Mason bojuje za Spojené státy. Druhý příběh staví do popředí stejnojmenného hrdinu, který ale bojuje v nové studené válce, která nastala mezi USA a Čínou.

Multiplayer obsahuje tři zábavné módy, skýtající mnoho akce a výzev.

 


Návod

Návod k aktivaci:

  1. V internetovém prohlížeči si otevřete webové stránky služby Steam a vytvořte si účet. V případě, že už ve službě Steam účet vytvořený máte, tento bod můžete vynechat.
  2. Stáhněte si instalační balíček služby Steam a aplikaci nainstalujte na svůj počítač. V aplikaci se přihlašte do Vašeho účtu.
  3. Po přihlášení v aplikaci zvolte záložku „Knihovna“, v levém dolním rohu okna zvolte „Přidat hru“ a v menu „Aktivovat produkt ve službě Steam“.
  4. Aktivační okno proklikejte až do bodu, kdy po Vás bude vyžadováno vepsání aktivačního kódu, a do pole zkopírujte Váš zakoupený kód ke hře, poté potvrďte.
  5. Jakmile dojde k úspěšné aktivaci kódu, budete vyzvání ke stažení hry skrze službu Steam. Hru budete moci nalézt v knihovně Vašich her, odkud budete mít možnost hru spustit a kdykoliv znovu nainstalovat.

VIDEO NÁVOD


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hra na PC ano
Žánr hry akční
Typ distribuce elektronická