Diablo 3 Battlechest

Značka: Náš kód: 100002642351

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Diablo 3 Battlechest

Povolejte kamarády a připravte se bránit říše smrtelníků… je tu společné balení legendárního akčního RPG a vynikajícího datadisku. Čekají vás stovky hodin hraní, klikání a bdění. Celý popis

849

849 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002642351

Popis

Popis produktu

BATTLECHEST OBSAHUJE
 – základní hru Diablo III
 – datadisk Diablo III: Reaper of Souls

Povolejte kamarády a připravte se bránit říše smrtelníků… je tu společné balení legendárního akčního RPG a vynikajícího datadisku. Čekají vás stovky hodin hraní, klikání a bdění.

DIABLO III
Dvacet let uplynulo od událostí v Diablo II a jeho datadisku LoD. Mephisto, Diablo a Baal byli poraženi, ale zároveň byl rozmetán Worldstone, kámen a zároveň štít chránící obyvatele Sanctuary před nebezpečím z nebe i pekla. V Tristramu opět povstává zlo pekelné i nebeské, což pro hráče znamená práci. Nic převratného v koncepční rovině Diablo 3 nepřináší, je to akční RPG skrz na skrz, se spoustou odporných nepřátel, pěticí hratelných povolání a stylově zpracovaným fantasy světem, tak jak to umí pouze designéři z Blizzardu.

DIABLO III: REAPER OF SOULS
Porážka Diabla měla nastolit věk naděje, místo toho povstalo nové zlo, jehož záměry zatím halí závoj tajemství. Malthael, padlý archanděl vědění se v dodatku Reaper of Souls znovu vrací na scénu, nyní však jako anděl smrti, který se zmocnil černého kamene, v němž je ukryto Prvotní zlo.  Rozšíření Reaper of Souls rozšiřuje příběh hry o nové 5. dějství s novými lokacemi, nepřáteli a poklady. Dále zvyšuje maximální dosažitelnou úroveň na 70 a společně s tím přináší postavám také nová kouzla a schopnosti. Ty budou hráči moci náležitě využít díky rozšíření možností tzv. end-game obsahu v podobě dvou nových módů: Loot Run a Nephalem Trial.

Video

Diablo 3 Battlechest


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PC
Hra na PC ano
Žánr hry RPG
Doporučený věk od 18 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne