Disney Infinity 3.0: Star Wars: Starter Pack (Special edition) (PS3)

Značka:

Partnerský prodejAkce

Akce platí do 4.5.2019 nebo do vyprodání zásob.

Disney Infinity 3.0: Star Wars: Starter Pack (Special edition) (PS3)

Disney Infinity je interaktivní herní platforma, ve které si můžete zcela volně vytvářet příběhy a prožívat různá dobrodružství se svými oblíbenými postavičkami. Celý popis

999

999 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 1 599 Kč, Ušetříte 600 Kč (37 %)

  Náš kód: 100002643007

Popis

Popis produktu

Sběratelská speciální edice obsahuje navíc obsah rozšíření Star Wars Rise Against the Empire a figurky: Luke Skywalker, Princess Leia, Boba Fett

Disney Infinity 3. 0 je interaktivní herní platforma, ve které si můžete zcela volně vytvářet příběhy a prožívat různá dobrodružství se svými oblíbenými postavičkami. Když umístíte figurku na základnu, postavička ožije přímo ve hře, a čím více budete hrát, tím více dalších postav, budov a vynálezů se vám zpřístupní.

Ve Starter Packu Disney Infinity 3. 0: Play without limits vás čeká epické dobrodružství! Vstupte do herního světa, který vybízí k tomu, abyste si hráli po svém – ať už vás láká průzkum otevřeného světa (nebo hraní mini-her) v Toy Boxu, nebo příběh v Play Setech. Starter Pack obsahuje vše, co potřebujete do začátku, a představuje tedy ideální start vaší výpravy do světa nekonečné zábavy!
Základní herní sady jsou určeny vždy pro jednu konkrétní herní platformu.

V Play Setu Star Wars: Twilight of the Republic budou hráči prozkoumávat otevřené světy Tatooine a Coruscantu, budou bojovat s droidy na Geonosis a zúčastní se strhujícího souboje s bossem na Naboo. Na své výpravě budou používat Sílu a ovládnou bojové umění se světelným mečem.

Do akce můžete zapojit i přátele, a to v rámci lokální hry až pro 2 hráče v Play Setu, anebo až pro 4 hráče v lokální či online hře v režimu Toy Box.

Disney Infinity 3. 0 Star Wars Starter pack obsahuje:
  • hru Disney Infinity 3. 0
  • základnu Disney Infinity
  • 2 figurky Star Wars (Ahsoka Tano, Anakin Skywalker)
  • kámen Play Setu Star Wars: Twilight of the Republic
  • klíč k odemknutí online obsahu

Disney Infinity 3. 0 disponuje částečnou kompatibilitou s předchozími verzemi Disney Infinity – lze k ní použít figurky a herní mince z verzí 1 i 2. 0. Herní sady (PlaySet) určené pro jiné verze Disney Infinity nelze s verzí 3. 0 použít.

Hlavní rysy :
  • VELKOLEPÉ PŘÍBĚHY – Originální příběhy, ve kterých hrají hlavní úlohu známé postavy.
  • VYLEPŠENÝ TOY BOX – V Toy Boxu bude snazší vytvářet své vlastní úrovně a mini-hry a sdílet je s přáteli. Pomocí nového editoru můžete vytvářet prostředí zcela podle svých představ, nyní ještě rychleji a snadněji.
  • KOMPATIBILITA – Figurky a herní mince Disney Infinity a Disney Infinity 2. 0 jsou kompatibilní s režimem Toy Box hry Disney Infinity 3. 0.


Obrázky :

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole PS3
Hra na PC ne
Žánr hry adventury
Doporučený věk od 7 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne
Herní figurky ne